Şimdi Ara

[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.331
Cevap
30
Favori
74.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kingston aldım sorunsuz kullanıyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ButcherofBlaviken kullanıcısına yanıt
    Yarım kullanmaktan kasıt oyunlarda farketti sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, normal kullanımda da arada bir ses geliyordu bir şey devreye giriyor gibi şu anda ses yok canavar gibi.

• ButcherofBlaviken kullanıcısına yanıt
    Hocam NFS Payback ultra ayarlarda deneme yapabilir misiniz? 50 fps üzerinde kalabiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steelseries Artic 3, Corsair HS60 veya surround 7.1 destekleyen bir kulaklık almayı düşünüyorum ama ürün incelemelerinde ses kartınızı araştırıp ona göre alın demişler. Daha önce deneyen oldu m bu seride?
  • Kingstonun burada meshur olmuş ramini aldım, yolda. Daha önce başka pc de de hiç açma kapama yapmadım ama garantiden düşürmeden kendim takabilirim herhalde değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BeY_oĞLu

Kingstonun burada meshur olmuş ramini aldım, yolda. Daha önce başka pc de de hiç açma kapama yapmadım ama garantiden düşürmeden kendim takabilirim herhalde değil mi?
    ben de yeni ram aldım.

biraz önce taktım.

sorunsuz 16 gb oldu.

ileride sata 3 ssd alırım bir de tam olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

ben de yeni ram aldım.

biraz önce taktım.

sorunsuz 16 gb oldu.

ileride sata 3 ssd alırım bir de tam olur

Alıntıları Göster
    Kargo bir gelse..

İleride ben de ssd fiseklemeyi dusunuyorum. Laptop benden de yakisikli olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeY_oĞLu -- 15 Kasım 2019; 16:55:37 >

• ssd ne önerirsiniz? en iyisi samsung 960 evo diye okudum
  • Selamlar,
    Ne sıklıkla laptop temizliği yapıyorsunuz acaba?
    Uzun zaman oldu yapmayalı içini açmaya korkuyorum:/
  • Dostlar selam. Malum bunu alalı neredeyse 2 yıl olacak o yüzden ben de artık bir RAM eklemesi yapmak istiyorum. Önceki arkadaşların mesajlarından da anladığım kadarıyla şu model sıkıntı çıkarmaz, değil mi?

Kingston 8GB 2400MHz DDR4 Ram KVR24S17S8/8

Aleti söküp RAM'i takma işlemi kolay gözüküyor.
  • Dru-Zod D kullanıcısına yanıt
    İlk defa ram takan birisi olarak islemin en azindan bu laptop icin kolay oldugunu rahatlikla soyleyebilirim. Forumda en cok onerilen ram de sizin bahsettiginiz ram. Ben de ayni rami taktim.

• Sayın arkadaşlarım burada çok paydaşlarda bulunduk laptopum hakkında güzel bilgiler edindim :) Velhasıl kelam evleneceğim için acil paraya ihtiyaç duymaktayım. Bu nedenle üzülerek söyliyorumki laptopum satılıktır :( Malum sitede ankara-çayyolu olarak satışta yer alan laptop benimkidir. Temiz laptop isteyen olursa PM den ulaşabilirsiniz. Saygılar selametle.
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar SSD bozuldu derken bad sector hatası mı alıyorsunuz ve son durum nedir? Bende 21 tane bad sector oluşmuş durumda NVMe SSD olmasına rağmen nasıl bad sector oluşuyor aklım almadı. WD 320 GB Harddisk'im vardı 5 sene sonra bad sector oluşumundan dolayı değiştirmek durumunda kaldım. 1.5-2 yıllık NVMe SSD'de 21 tane bad sector sinirimi bozdu. Asus ile iletişime geçtim yazışmalarım sürüyor. Bittiğinde tüm yazışmaları burada yayınlayacağım. Karşı taraftan gelen yanıt ''Yapılacak incelemeler sonucunda üründe donanımsal bir parça arızası mevcut ve garanti süreci devam ediyor ise garanti kapsamı dışında parça değişimi yapılacaktır. Ürünün sistemsel garanti süreci sona ermiştir.''. ''SİSTEMSEL GARANTİ''? Ürün garantisi ne zamandan beri iki farklı alana bölünmüş durumda? Eğer müşteri memnuniyeti kapsamında değişim için yardımcı olunmayacaksa gerçekten çok yazık.1 yıl içerisinde 4 farklı asus marka ürün aldım ailemle birlikte (3 adet zenfone 5 1 adet de Asus GL502VE) ki twitch'de streaming yapıyorum işim gücüm teknolojik ürün Acer servisinde şöyle birşeyi hiç yaşamamıştım. Şu anda da telefon bakılıyor asus almayı düşünüyorlardı ama şu duruma göre asus kendisinden çöp bile aldırmayacak gibi...

• arkadaşlar selam, ürünü servise verdim ekranda titreme ve genel bakım olarak, ekran değişti geri aldım falan neyse

ancak şuan wifi çalışmıyor, wifi açık ama ağları bulmuyor, görmüyor, arada bir düzeliyor sonra tekrar bozuluyor kafasına göre, ancak telefonumun wifisini açınca görüyor ve bağlanıyor, anlayamadım ben durumu servise gitti geldi böyle oldu sorun ne olabilir bilen var mı?

kırmızı çarpı var sağ altta wifi ikonunun üstünde, baya bi yol denedim ama olmadı, yardımcı olabilecek daha önce başına gelmiş olan var mı?
  • arkadaşlar merhaba

ssd ne önerirsiniz?
  • arkadaşlar merhaba fps drop sorunu yaşıyorum oyunlarda bu sorunu yaşayan var mı ? Nasıl çözebilirim öneriniz var mı ?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Splendid programını hiçbir şekilde doğru dürüst kuramıyorum. Elimde çalışan sürüm vardı, bilgisayarı sıfırlamadan önce onu kullanıyordum. Şimdi o dosyadan yüklemeye çalışıyorum cmd ekranında kalakalıyor yüklenmiyor hiçbir şekilde. Yardımcı olabilen varsa sevinirim. VIVID ekrana çok alışmışım gözüm çok yoruldu şu sıra.
  • Kullanan arkadaşlar notebookda ısı değerlerini merak etmek için programı açtığımda oyun oynarken işlemcinin 95-99 derece arası gezdiğini, ekran kartının da 89 derecelere vardığını gördüm, bu değerler normal mi yoksa termal macun yenilemenin vakti geldi mi?
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.