Şimdi Ara

[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.331
Cevap
30
Favori
74.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla dostum güzel öneri teşekkürler. Doygunluğu arttırınca adamlar karaciğer hastası gibi oldular ama olsun daha canlı oldu renkler :D
    Saygılar.
  • cızırtı sesinin bazen hışırtıya dönüştüğü oluyor açıkçası sesten rahatsız olmuyorum pek fark edilmediğinden dolayı ancak sisteme bi zararı olabilir mi diye yazma ihtiyacı duydum, bu durumun sıkıntı çıkarabilme ihtimali var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.akarsu

cızırtı sesinin bazen hışırtıya dönüştüğü oluyor açıkçası sesten rahatsız olmuyorum pek fark edilmediğinden dolayı ancak sisteme bi zararı olabilir mi diye yazma ihtiyacı duydum, bu durumun sıkıntı çıkarabilme ihtimali var mı

Bu bobin ağlaması sesini eskiden derinlemesine araştırmıştım. Herhangi bir zararı olduğuna dair bir bulgu yok, zararsız deniyor. Ancak bu sesten dolayı belli seviyeden sonra tamir veya değişim hakkı doğuyor, rahatsızlık veren bir "üretim sorunu" olarak kabul edildiği için.
  • Herkese merhaba. bilgisayarı almayı düşünüyorum. Mesajların hepsini okumaya çalışıyorum yine de sorayım dedim. Almamı gerçekten önerir misiniz? Oyunlarda kasma yaşanıyor mu? Şimdiden çok teşekkürler.
  • Markow Nikow M kullanıcısına yanıt
    cihazın fiyatı artıgı içinhttps://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/dell-inspiron-7577-fb30f81c-i5-7300hq-8gb-1tb-4gb-gtx1050ti-15-6-ips-333772778

bu cihazı almak daha mantıklı.
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Bu modelde GTX1050 var. Ama burada ürün başlığına GTX1050Ti diye yazmışlar. Halbuki ürün özelliklerinde yine GTX1050 yazıyor. Bir hata var muhtemelen.
    fb30F81C ekran kartı 1050 hocam.
    arkadaşların da dediği gibi ekran kartı 1050ti değil ne yazık ki. asus'u alacağım gibi duruyor şu an
  • Markow Nikow M kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-80wk01b4tx-y520-intel-i5-7300hq-16gb-1128ssd-gtx-1050ti-P217839722
    az daha para ekleyip daha ileriye dönük bir şey alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 6 Nisan 2018; 20:6:38 >
    bunda da klavye problemi varmış
  • sleepsZz S kullanıcısına yanıt
    Hangi mağazadan aldınız? URL atabilir misiniz?
  • sleepsZz S kullanıcısına yanıt
    hocam satın aldığınız şeyin linkini atarmısınız. almak istiyorum dediğiniz fiyata bulamadım malesef

• Arkadaşlar birde cl=15 , cl=17 ve 2133mhz , 2400 mhz olan ramler hangisileri uyumlu?
  • 66alperen66 6 kullanıcısına yanıt
    Aynısını ben de bulamadım ancak 25 liraya falan var 11'li sitede.
  • Arkadaşlar merhaba. Uzun süre masa üstünbilgşsayar kullandım ve satıp kurtuldum. Şimdi 3500 tl civarına oyuncu laptoplar arıyorum fakat karar veremiyorum.

Y520 alayım dedim klavye sorunu.

Dell 7577 alayım dedim batarya sorunu.

Asus Gl 502 alayım dedim (f/p çok iyi) Tn panel berbat diyorlar daha önce masa üstünde de Aoc Tn panel kullandım.

Acer zaten uzak geliyor bana.

Sizlere sorum şu bu cihaz alınmaya değer mi film izlerken yada oyunlarda çok mu kötü tn panel ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black-Viper

Arkadaşlar merhaba. Uzun süre masa üstünbilgşsayar kullandım ve satıp kurtuldum. Şimdi 3500 tl civarına oyuncu laptoplar arıyorum fakat karar veremiyorum.

Y520 alayım dedim klavye sorunu.

Dell 7577 alayım dedim batarya sorunu.

Asus Gl 502 alayım dedim (f/p çok iyi) Tn panel berbat diyorlar daha önce masa üstünde de Aoc Tn panel kullandım.

Acer zaten uzak geliyor bana.

Sizlere sorum şu bu cihaz alınmaya değer mi film izlerken yada oyunlarda çok mu kötü tn panel ?
    ya yok be panel kötü eyvallah ama panelin kötü oldugunu anlamak için başka bir panelle kıyaslaman gerek öyle söyliyeyim yoksa ıps panel laptopla izlerkenki dizi keyfimi bundada alıyorum

coil whine diye abarttılar zaten ona bakma laptop güzel ama ben 3.400 aldıydım 2 ay önce 3800 olmuş f/p gibi durmuyor artık zaten 3800 3900 bilemedin 4 vericeksen paneli iyi olup 1050ti olan laptoplarda var piyasada ondan tercihi değiştir bence

• Eyvallah hocam i5 8.nesiller erken çıksa biraz onlardan alırım aslında :) Max bütcem 3500 hocam indirim kupon vs ile gelirse alabilirim gl502ve modelini yoksa da almam. Teşekkürler hocam içim rahat etti. Coil sesi bence iphone 7 lerde olduğu gibi abartıldı kulağımı dayayınca duyuyorsam sorun yok :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptopu ilk alanlardanım. Bende hala Coil whine denilen ses yok. Ekran biraz kötü kabul ancak bu fiyata 1050ti konforu yaşıyorsun. Bu arada dolar bu hızla artarsa bu fiyatlarada alamayacaksınız. 4500 tl lere dayanır fiyatı benden söylemesi. Hala 8 gb ram bulamadım :/ Ayrıca rami 16 yapmaya değer mi diye de düşünmüyor değilim.
  • Arkadaşlar yeri değil ama bende Aus ROG GL753 var ve klavyesinden S tuşu çıktı. Aldığım yer tanıdık oraya götürdüm ve tuşun clipsi kırılmış. O sebeple tam katılamıyor yerine. Servise göndermek lazım ama garantiye girmez dedi aldığım yer. Kullanıcı hatası kabul ederler dediler. Tuşa zarar verecek bir şey de yapmadım. Sapa sağlam çalışan tuş bir anda çıktı.

Daha 1.5 senesi olan dizüstünde böyle bir şey olması beni cidden üzdü. Servise gönderirsem garantiye girer mi girmez mi net öğrenmem lazım. 200-300 TL tutar diyor tanıdık yer. Sen kendin götürüp konuşursan belki ücretsiz yaparlar dediler ama İstanbul da değilim. Giderim oraya ama 1 tuş için 200-300 TL vermekte
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.