Şimdi Ara

[ANA KONU] ASUS K53TK - AMD Vision with Crossfire (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
811
Cevap
4
Favori
42.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
    depoyu kurcalarken anakartına rastladım dün, kasası çok kötü oldu attım, ekranı kardeşim düşürdü çatlattı vs... şimdi ucuz k53u kovalıyorum, bu anakartı takıp kullanmaya devam edebilmek için

şu an x550 var i7 li ama yedekte laptop kalması fena olmaz
  • GaMeLeCtROniCa kullanıcısına yanıt

Mesajı Hala Yazdığım Organizma ...

Tamirimiz Yok ...

Geçen Hafta Termal Macun Değiştim Sadece ...

Kısaca Yeni Nesillere Vereceğim Mesaj ; Hala Autocad Catia Solid Matlab vb Mühendislik Programları En Güncel Halleriyle Sıkıntısız Çalışıyor , Kasmasız... 2017den beri grafik isteği az oyunlara yöneldiğim için sıkıntı yaşamadım.

Sol Menteşe Problemi Zaten Yaşanacaktı Kronik Olarak ama Bende Sağolsun Akraba Terörü ve Yerçekimi ...

Sağlıklı Günler ...

• quote:

Orijinalden alıntı: artniyet33

Mesajı Hala Yazdığım Organizma ...

Tamirimiz Yok ...

Geçen Hafta Termal Macun Değiştim Sadece ...

Kısaca Yeni Nesillere Vereceğim Mesaj ; Hala Autocad Catia Solid Matlab vb Mühendislik Programları En Güncel Halleriyle Sıkıntısız Çalışıyor , Kasmasız... 2017den beri grafik isteği az oyunlara yöneldiğim için sıkıntı yaşamadım.

Sol Menteşe Problemi Zaten Yaşanacaktı Kronik Olarak ama Bende Sağolsun Akraba Terörü ve Yerçekimi ...

Sağlıklı Günler ...

Bende A8-3510MX işlemci sipariş ettim.Artık 120GB SSD tek başına yeterli olmuyor. 500gb yada uygun fiyata bulursam 1TB ssd ve 1tb 7200rpm bir hdd alıcam.Hala götürüyor beni.bu upgradeleride yaparsam 2 sene daha götürür sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne ara 9 sene olmuş ben bu konuyu açalı  

22 yaşımdayken almışım hey gidi acımasız zaman, mediamarkttan almıştım stoklar çabuk tükenmesin diye de koştura koştura gitmiştim sabahtan.. vay bee

• quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

ne ara 9 sene olmuş ben bu konuyu açalı  

22 yaşımdayken almışım hey gidi acımasız zaman, mediamarkttan almıştım stoklar çabuk tükenmesin diye de koştura koştura gitmiştim sabahtan.. vay bee

Aynen yaşıtız sen o zamanlar Antalya'daydın sanırım hakan yanlışmı hatırlıyorum yoksa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

Aynen yaşıtız sen o zamanlar Antalya'daydın sanırım hakan yanlışmı hatırlıyorum yoksa :)

Alıntıları Göster

universite zamani haric kendimi bildim bileli istanbuldayim hocam 😊

tatile vs gittik antalyaya ama evimiz olmadi, hakanlar karismis olabilir  

• quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

universite zamani haric kendimi bildim bileli istanbuldayim hocam 😊

tatile vs gittik antalyaya ama evimiz olmadi, hakanlar karismis olabilir  

Alıntıları Göster

Karıştırdım sanırım :)

• Yıllar sonra Biraz upgrade yaptım

AMD A8-3510MX CPU:125.44₺(Bu cpu ile ramler 1600mhz de çalışıyor)

İşlemci Fanı:46.85₺(Alındığından bu yana orjinali üstündeydi artık değişmesi lazımdı

1TB Samsung 860EVO SSD:865.37₺(İlk aldığımda 320gb diski söküp CORSAİR 120GB SSD almıştım artık kapasite olarak yetmiyordu ve performansı düşmüştü)

Alfais HDD/SSD caddy:25.75₺(kargo dahil uygun fiyata geldi gayette kaliteli asusun Dvd-rw kapağını oturtmak için bir kaç diş kırmak gerekiyor)

Komple temiz çıkma kasa:150₺(Şehrimdeki bikgisayarcıda buldum kasam 2 defa işlem gördüğü için bu upgrade'de gidici duruyordu pazarlık yapmadı adam yanında 1 saat giden pil hediye etti :)

1tb Samsung 2.5" 5400rpm hdd(evde vardı bunu taktım hdd caddy'e uygun rakama 7200rpm bulunca alıp takıcam)

Montaj+bakım+format:100₺(montaj Bilgim olmadığı için mecburen bayıldık :)

• @khanstern K53TK da windows 10'da bir sorun yaşıyorum.Sorun şu windows 10 da capslock led'i çalışmıyor capslock çalışıyor ama led'i çalışmıyor sürekli sönük vaziyette internetteki fix'lere baktım ama bulamadım.Benim gibi hala bu cihazı kullanan varmı bilmiyorum ama gittiği yere kadar kullanıcam önceden çok önemsemiyordum bu capslock led'ini ama son günlerde cihazın klavyesini aktif kullanmaya başlayınca gözüme batıyor şifre girerken falan sorun oluyor..

• Vay anasini zamaninda K53TA modelini 999 liraya almis memnun kalmistim. ASUS favori markamdir her zaman hic yolda birakmamistir beni.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.