Şimdi Ara

AMV Yaptım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar. Bayağı uğraştım üstünde. Yorumlarsanız çok sevinirim.

• amv ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

amv ne?

Anime music video.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AoyiaB

İyi geceler arkadaşlar. Bayağı uğraştım üstünde. Yorumlarsanız çok sevinirim.

kardeş ivdeo 15 saniyede bir donuyor
  • avm yaptım diye okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

avm yaptım diye okudum

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: the space enginer

quote:

hocam emeğim olduğu için çok kez izledim. arkadaşlarıma da izlettim ancak böyle bi şey diyen olmadı. bilgisayarınızda bir problem olmasın?

• idare eder gecislere efekt atsaydin daha iyi olurdu ayrica arkadaki muzigi begenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the space enginer

quote:

hocam emeğim olduğu için çok kez izledim. arkadaşlarıma da izlettim ancak böyle bi şey diyen olmadı. bilgisayarınızda bir problem olmasın?

ne problemi diğer videolarda gayet düzgün bu videoda 15 saniye sonra geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. 3D Waffle

idare eder gecislere efekt atsaydin daha iyi olurdu ayrica arkadaki muzigi begenmedim

yaptığım ilk amv bu hocam, mazur görün. önerileriniz yorumunuz için teşekkür ederim, sonraki çalışmalarımda dikkat ederim. sevdiğim bir şarkı ve uyumlu olur diye koydum şarkıyı da. zevk - renk olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacred_Eagle -- 1 Mayıs 2015; 7:59:17 >
  • bu forumda ilk defa bir elestiriye duzeyli cevap veren bir insan gordum sizi gercekten takdir ediyorum ve calismalarinizin devamini dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. 3D Waffle

bu forumda ilk defa bir elestiriye duzeyli cevap veren bir insan gordum sizi gercekten takdir ediyorum ve calismalarinizin devamini dilerim

çok teşekkür ederim hocam
  • animeçimisin
  • Beğendim güzel olmuş.
  • İdare eder ama arkadaki muzikle daha uyumlu olsaydı daha iyi olabirdi.

• Bundan birkaç amv sonra hepinizin beğeneceği bi amv ortaya çıkaracağım umarım
  • YETİŞ YA EREN!
  • şarkıyı daha kopartmalık patlamalık bir şey seçmelisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.