Şimdi Ara

Amnesia: Dark Descent (2010) [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
0
Favori
30.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cok delı bır oyun az da grafıkler olsa. offff
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

hangi sonu? birden fazla sonu var.

Yardım isteyen adamı kurtarmadık, devam ettik yolumuza.En sonunda 3 tane direği devirdik adam parçalanarak yok oldu.Açıkçası diğerlerini denedim, yaşadığım gerilim ve korku yetti doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Oyuna ara vermiştim tekrar başladım .VE hala asansördeyim :))

Başınç çubukları diye birşey var, üçgen daire ve kare simgesi olan bir alete takılıyor.
    Makineyi çalıştırmak için gerekliymiş.Forumdaki eski yorumlara baktım çubuklar depoda denilmiş.Bende depoya gittim heryeri aradım taradım diğer 2 çubuğu bulamadım.
    Deponun içinde bir tane oda var ama kapısı açılamıyor.Acaba çubuklar o odanın içinde olabilir mi ?

şaka gibi, bendede o 2 çubuk var, üçgen ve kareye yerleştirdim onları.. diğer çubuğu bulamıyorum.. kafayı yicem..

yardım eden olursa çok sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: st@rs

Beklentileri boşa çıkaran bir oyun. Korkuyu oyuna yayamadıkları gibi grafik ve kontrolleri de kötü olmuş.

Not : Kota ve zaman kaybı

Korkutuyor mu ? korkutuyor, grafik konusunda ise daha gelişmiş grafik motoru kullanılsaydı kendi adıma şuan terapi görüyor olurdum

bazıları demiş oyun korkunç değil ışık oyunları ve sesler etkiliyor demiş, şu haliyle bile Amnesia oynarken monitör karşısında hoplatıyorsa ,tubelerde oyun sırasında tırsdıkları anlarnı videosunu paylaşıyorsa emin olun ki karanlık ortam ve sesden ibaret demek haksızlık olur

• quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

cok delı bır oyun az da grafıkler olsa. offff

aslında grafikler fazlasıyla yeterliydi. atmosferi tam olarak yansıtabilmiş bence ve önemli olanda bu zaten
  • kankiler oyuna başladım türkçe yamada kurdum.lakin ilerleyemiyorum çünkü çok korkuyorum.1 saatte gaz lambasını aldığımız yeri birazcık geçtim.kımıl kımıl ilerliyorum.grafiklerde benim çok hoşuma gitti.zaten karanlıkta pek belli olmuyor negatif yönleri..oyunu oynamaya devam ettikçe düşüncelerimi yazmaya devam edeceğim.şimdi oyuna dönüyorum
  • Beyler selam,oyunu bitirmiş olan veya makina odası bölümünü geçmiş biri save dosyasını upload edebilir mi?
    Teşekkürler
  • Arkadaşlar ben Doom 3 oynarken aşırı tırsıyordum.Bu aralar Bioshock oynuyorum onda bile tırsıyorum biraz.Sizce oynasam mı bu oyunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 30 Temmuz 2011; 2:27:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artyom

Arkadaşlar ben Doom 3 oynarken aşırı tırsıyordum.Bu aralar Bioshock oynuyorum onda bile tırsıyorum biraz.Sizce oynasam mı bu oyunu?

Gerçek bir korku oyunu oynamak istiyorsan kesinlikle ama kesinlikle oy-na-ma-lı-sın
  • İndiriyorum.Yarın gece başlarım oyuna.Bioshock'a ara verip bunu oynamaya başlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 30 Temmuz 2011; 2:44:59 >
  • Biraz oynamaya çalıştım az önce.Ben daha yarataksız yerlerde korkuyordum.Bir yere geldim önce yaratık sesi geldi.Arkamı döndüm yaratık çıktı kayboldu.Harbi geberiyordum az kalsın.İnternetteki videoları izleyince abartıyorlar sanıyordum.Değilmiş gerçekten.Oynayamıcam herhalde.Oynamakta istiyorum baya ama aşırıda korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artyom

Biraz oynamaya çalıştım az önce.Ben daha yarataksız yerlerde korkuyordum.Bir yere geldim önce yaratık sesi geldi.Arkamı döndüm yaratık çıktı kayboldu.Harbi geberiyordum az kalsın.İnternetteki videoları izleyince abartıyorlar sanıyordum.Değilmiş gerçekten.Oynayamıcam herhalde.Oynamakta istiyorum baya ama aşırıda korkuyorum.

Ben ara vere vere oynadım hep, ama gece karanlıkta ve ses sistemiyle oynadım oyunun hakkını vermek lazım

• Caniniza mi susadiniz ya 2dk oynayamam ben
  • bir yerde takıldım.daha oyunun basları sayılır.oldugum yerde altta bir kapak var yanında kimya deneyleri falan var labarator gibi kutular falan var iste .yukarda 5-6 mum var ısık veriyor asagıya dogru asagısı da kapaklı ama asagı gozukuyor delıklı yanı.ne yapacam anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magical Zero

bir yerde takıldım.daha oyunun basları sayılır.oldugum yerde altta bir kapak var yanında kimya deneyleri falan var labarator gibi kutular falan var iste .yukarda 5-6 mum var ısık veriyor asagıya dogru asagısı da kapaklı ama asagı gozukuyor delıklı yanı.ne yapacam anlamadım.

O laboratuvarda bi bilesim yapilmasi gerekiyordu yanlis hatirlamiyorsam, kilitli bi kapinin kilidini eritmk icin
  • O laboratuvarda bi bilesim yapilmasi gerekiyordu yanlis hatirlamiyorsam, kilitli bi kapinin kilidini eritmk icin
  • Arkadaşlar patch v1.2 yi kurduktan sonra serial hata veriyor?Çözümü nedir acaba?
  • 3 gündür bir yerde takıldım. ekipman bölümünde secondary ve primary fıçılarından patlayıcı yapamıyorum. sadece secondariden kavamozu doldurdum. primary den ne hikmetse dolduramıyorum bug mudr nedir.
  • Bu ne biçim atmosferdir ! Tam kazımacı adamın oyunuymuş Amnesia. Korku fanatiklerinin baştacı olacaktır bu oyun. Çok ama çok klas bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

quote:

Orijinalden alıntı: hkn_01

Şu oyunu oynarken tek tırsmayan ben miyim acaba ?

/>

Teksin birader, millet Amnesia başında tepkileri video kaydetip paylaşıyor.kimisi oyunu oynarken küçük kız gibi bağrıyor,İllaki senin gibi biri çıkıp ben (acaip varlılkar görirem kokmirem) diyip çıkar.Kaldı kı ben Amnesia oynadığınıda düşünmüyorum, laf olsin beri gelsin

Oyunun başında zemini su toplayan zindana girerken kutuların üstünde ,yaratık görünmüyor sadece suda ayak izlerin sesi duyuluyor. ve seni takip ediyor,zemindeki suya ayak ucun değse saldıryor.Orda'da tırsmadın değilmi koşarak kapıya ulaşıp açıp diğer odaya geçmek için çabalarken görünmeyen yaratığın sana yaklaşırken suda ayak seslerini duyunca klayven ve mouse hareketlerin birbirine dolanmadı değil mi?

Oyunun ortalarında kapkaranlık hapisene benzeri 1 yer var.Labirent gibi Her yer birbirine benziyor meşaleleri 2 yada 3 tanesi yakabiliyorsun kibrit az ,yaratık birden böğürek dolanırken görünce en yakın hücreye girip kapıya destek koyup ,hücrenin en karanlık köşesine sinip 5 dakika orda öölecede beklemedin değil mi ? Amnesia diye Mario oynayı olmayasın

bendede görünmüyor bu oyunun kendisinde var değilmi bende hata var diye oyunu oynamıyorum ne zamandır :D

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.