Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
20
Favori
19.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O git gel olayını ben çok yaşadım. En sonunda xiaomi alıyordum tam ödeme yapcam sonra amkova karar verdim. Sonra geri vazgeçtim fln. En sonunda baktım kampanya var siparişi verdim. Çok tatmin etmezse satarım elbet.
    Amkov7000s almamın başlıca sebepleri ;

-Daha geniş görüş açısı var.
    -Videolar daha kaliteli
    -Lcd ekranı olması
    -Yanında bileklik kumanda olması

Fotoğraf konusunda şüphelerim var çünkü pek fazla çekilmiş foto bulamadım ama en kötü video içinden fotoğraf alırım diye düşünüyorum
  • Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    İnşallah pişman olmazsınız. Bende Firefly 6s'ten yana karar kıldım. Birkaç gün içerisinde siparişimi vereceğim. İnşallah bende pişman olmam.

Benim Firefly 6s Tercih etmemin sebepleri ise;

-Sony IMX078 sensör kullanması
    -Amköv'e göre daha kaliteli fotoğraf çekmesi
    -4k 24fps destek vermesi (oldukça tatminkar)
    -Ekstre aksesuar ihtiyacımın olmaması (Xiaomide hepsini ayrı ayrı toplamam gerekiyordu)
    -En önemlisi Gyro olması (İzlediğim videolarda işini oldukça iyi yapıyor olarak gördüm)

Fakat 1 haftalık süreçte izlediğim kadarıyla tüm makinelerin bir eksiği mevcut. Video iyi olurken fotoğraf kalitesi kötü oluyor, kimisinde lcd ekran var kimisinde yok. vs vs..

İnşallah pişman etmez.
  • İnşallah pişman olmayız bakalım :)
  • AMKOV 7000S i promosyon koduyla $83.99 a aldım
    Hollanda postayı sectim
    20 günde geldi
    Paketin üzerinde $20 yazmasına rağmen 60 krş vergi ödedim.
    PTT elemanı kapıda tahsil etti.
    ilk sayfadaki videoya göre fw update ettim.
    Alet süper
    Recommend
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingdreamlover

AMKOV 7000S i promosyon koduyla $83.99 a aldım
    Hollanda postayı sectim
    20 günde geldi
    Paketin üzerinde $20 yazmasına rağmen 60 krş vergi ödedim.
    PTT elemanı kapıda tahsil etti.
    ilk sayfadaki videoya göre fw update ettim.
    Alet süper
    Recommend

Güle güle kullanın örnek çekimlerinizi bekliyoruz
  • Hocam foto çekimlerini merak ediyorum. İmkanınız varsa çekip atabilir misin. Bu arada hayırlı olsun
  • Herkese merhaba, kameram elime ulaştı. 1.04'e güncelledim. Fakat kamera üzerinden video izlediğimde donuyor ve pili çıkarana kadar hiçbir tepki vermiyor. Bu durumu yaşayan var mı? Kullandığım kart Samsung Evo 64gb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada efsane fark varmis yalniz bende bu aleti takibe baslayim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernoova

Arada efsane fark varmis yalniz bende bu aleti takibe baslayim o zaman

Yok abi öyle bir fark oynanmış bence

• Önceki sayfalarda verilmiş olan harici Telesin pil linki stokta kalmamış. Güvenilir farklı bir siteden link verebilecek olan var mı?

• Baska videolara bakinca biraz garip geldi bana da harbiden hocam.

Xiaomi yi ve amköv kullanan varmi hangisini almali testlerden kafam cok karisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 17 Nisan 2016; 21:58:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernoova

Baska videolara bakinca biraz garip geldi bana da harbiden hocam.

Xiaomi yi ve amköv kullanan varmi hangisini almali testlerden kafam cok karisti.

/>

Resim konusunda xiaomi açık ara önde ama video olayında 1 tık önde + 4K hatrı sayılır iyi çekimler veriyor.

Malzemeleri toplayınca kutudan çıkan fiyat olarak amkov daha ileride.

Ben açıkçası Xiaomi Yi hayranıyım ama bu kamerada öyle hafife alınacak bir cihaz değil.

Paylaştığım kayıpsız netlik dosyalarını karşılaştırın her iki kamera içinde yükledim Youtube çok ama çok aldatır.

• Pratikte amköv daha iyi olsa da, kullanici coklugu ve sürekli gelen yeni sürümlerinden dolayi xiaomi yi'yi secicem herhalde hocam. Konulara bakinca kullanici sayisi farki ortada yani. su konuda arkadasin basinada baya kötü seyler gelmis amköv ile alakali oda beni soguttu amacim cünkü hep su alti cekimi benim. tekrar tesekkürler cevaplarin icin hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 17 Nisan 2016; 23:36:05 >
  • Hocam ben buradan sipariş verdim gelmesini bekliyorum. Aliexpress'te sıkıntı çıkmaz düşünürsen.

http://www.aliexpress.com/item/2X-1400mAh-AHDBT-401-Rechargeable-Batteries-Battery-Pack-Dual-Charger-AHDBT-401-for-Gopro-Hero-4/32370018505.html
  • Amkov7000s yeni çıkan bir makine olduğu için kullanıcı sayısının az olması da normal diye düşünüyorum. Video çekimleri gördüğüm kadarıyla gerçekten olağanüstü fiyatına göre. Siparişim hafta içinde elimde olacak muhtemelen, geldiğinde kayıpsız netlik videolarını atmak olacak ilk işim.
    Bu güzelmiş çok teşekkür ederim. Şipariş edeceğim.

• OlguErhan hocam videolardan foto hangi programla alıyorsunuz??
  • Herkese merhaba, cihazımda donma problemi canımı sıkmaya başladı. TimeLapse modunda ekran açık kalıyor ve kayıt donuyor. İki günde iki kez başıma geldi. Cihazın içinden galeriye girip izlediğimde yine donuyor. Telefonla eşleştirdiğimde yine donuyor. Pili sökmek zorunda kalıyorum. Benim cihazım mı sorunlu yoksa bu kronik bir sorun mu? İçerisinde 64gb Samsung Evo kart mevcut.

• Hocam bence siz 32gblık kart kullanın, sorun yüksek kapasiteli karttan olmalı.
    Neden böyle bir etki yaratıyor olabilir ki?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.