Şimdi Ara

Amirallerin Seçimi Eliyle Vermesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
14.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
127 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siyasal islamcılar için mağduriyet algısı ile oy alma dönemleri bitti artık, insanlar her şeyin farkında. Twitterda orda burda gördüğünüz troll hesaplar üzerinden kendinizi algıya kaptırmayın.

• Başımız döndü bee her gün bir olay, her gün bir problem, her gün bir kavga dövüş, insanlara hiç rahat, huzur yok.
    Şu ülkenin başındaki çete defolsa da ülke rahatlasa artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Kardeşim montrönun hali emekli 103 askere mi kalmış?

Bu ülke bunlarin kışlası felan mi ?

Emekli olup defolup gitmişsin ne diye durduk yerde kendini bi halt zannedip bildiri vs peşinde koşuyorsun?

Emekli memursun sen be

"Vatan Sevgisi"

"Onur"

"Görev Bilinci"

gibi kavramlar var insanlıkta hocam , siyasal islamcıların lugatlerinde pek yer almayan kavramlar.Araştırmanı öneririm.

Yoksa bu adamlarda elbette bilir yazlıklarında keyif yapmayı.

• Hiç bir şey olmaz. Açıklama ile darbe arasındaki mantığı bulanlar beri gelsin.

Ne yani her şeye sessiz mi kalacak bu ülke insanı. İmamları kanaat önderleri açıklama yaparken iyi başkaları yapınca "vay darbeci" mi oluyor

HADİ ORADAN BE!

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Arkadaşlar böyle bir açıklama sıradan Avrupa ülkesinde alkış alabilecekken bu ülkede nefret uyandırır. Aynısını e-muhtıra olayında gördük. Seçimlerden 3 ay önce yayınlanan bu e-muhtıra, 3 ay sonraki seçimlerde AKP'ye rekor kırdırdı. Tek parametre bu değil ama AKP bu işi iyi kullanır.

Yani senin şu dönemde yapacağın en iyi şey ekonomiden yürümek olur. Bu halk işin içine ordudan isimler girdiği zaman antipatik bakıyor.

Umarım bugün kırılma noktası olmaz bizim için.

Böyle bir açıklama hangi avrupa ülkesinde alkış alıyormuş ya ? Darbeci kafası her zaman kendini avrupalı gibi görmek isteyip, avrupanın "demokrasi" anlayışına sekte vuranlar zaten. Sen hangi avrupai ülkede darbe girişimi veyahut hafif tabirle askerin hükümeti uyardığını gördün

Ekonomiyle, eğitimle vs. ilgili eleştiriyi anlıyorumda, görüyorum ki Amiralin açıklamalarına içten içe destek olup askeri müdaheleyi isteyen de çok.

Mualiflerden, (başınızdakiler dahil) birisi çıkıpta "kardeşim böyle açıklama yapmak size mi düştü, demokrasi" diyemedi. KK'ı anlıyorum kendisine ne darbe girişimi oldu, ne de darbelerden zararlı çıktı; aksine kendi fikrine sahip adamlar geldi. Ama Akşener değilmi Tansu Çillerin yanında 28 Şubatta etkilenen. O nasıl çıkıp iki kelam etmiyor.

Birileri de Muhalefetin iyi olduğunu düşünüyor. Allah akıl versin muhalefet var mı da iyi olacak ? Şuanki Türkiye de muhalif bir hareketin olduğuna inanmakta, koyun dediklerinizin nirvanası olur.

• Milletin çok umurunda sanki amiraller ne demiş. Akpliler aç kalmaya başladı. Doğruyu söylüyor diye de yok efendim AKP'nin ekmeğine yağ sürüyor demek saçma. Ülke elden gittikten sonra yemişim seçimini.

• Sus sus nereye kadar artık konuşma zamanı geldi

• Çok doğru okumuyorsunuz mağduriyet edebiyatını yiyen veya yiyecek olan kitle zaten diğerlerini etkilemeye çalışan mevcut düzenden "huzur hakkı" suistimalinden geçinen insanlar hiç dediğiniz gibi olmaz bence

• Dikkat edin TBMM de meclis başakanlığı bir skandala karışınca vekillere bir kıyak daha veriliyor

• Bu yaşlılar Montrö'nün kazanımları yerine , abd çıkarları için möntrö karşıtlığını destekleselerdi şimdi bütün yayın organlarında kanal istanbulun ne derece doğru bir karar olduğu Montrö'nün aslında bir kazanım olmadığı ballandıra ballandıra bunlar referans gösterilerek anlatılıyor olurdu. Bu yaşlıların tek suçu maalesef akepeyi eleştirme cürretini göstermeleri.

• Yaratılmak istenen mağduriyet, 1 haftaya kalmaz unutulur. Ekonomik sıkıntıların üstüne hiç bir gündem yaratma çabaları tutmuyor. Daha önce de örnekleri görüldü.

• mgora kullanıcısına yanıt

Biz onların hepsini yasadik senin gibi kitaplardan okumadık

103 amiralmis

Ne oldu bildiri yaptin da ?

AKP simdi kesin dikkate alir bu bildiriyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Biz onların hepsini yasadik senin gibi kitaplardan okumadık

103 amiralmis

Ne oldu bildiri yaptin da ?

AKP simdi kesin dikkate alir bu bildiriyi

Ne yaptın ortağınız fetö ile ganimet patlaşımı savaşı çıktığında jandarma Karakolu mu bastın ? Adamlar söylemişler alanlarında ki konuyu.Ayasofya'ya konulan imam bile konuşuyor bu ülkede.

• mgora kullanıcısına yanıt

Sakin ol birader

Ben hiçbir zaman iktidar yanlısı bir yorum yapmadım

Birseyi eleştiriyorsam iktidar tarafındayım anlamına gelmez

Oyle herkesi bir kefeye koyup atıp tutma basina iş alırsın

Bu defa iyi niyetine veriyorum

Konuya gelince

Senin benim degil ülkenin genelinin ne anladığı önemli bu isten.Bu amiraller dusunmeliydi bu bildirin neye faydası neye zarari olacak diye

CHP olsaydı hükumet yine bu bildiriye tepki gösterirdim

Bildiri ne ?

Bu ulke askeri darbelerden zaten agzi yanmış bir ulke .

E sen canin sıkıldıkça arkadaşlarınla biraraya gel efendim alin size bildiri

Atasofya imamına gelince

Yorum yapmaya bile değer bulmuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocker35 -- 4 Nisan 2021; 16:24:48 >
  • değirmenin suyu kesildiyse millet vesayet mesayet takmaz. herkes kredi alayım ev alayım tatile gideyim hava atayım derdinde.

herkese 1 ev 1 araba bedava vereceğiz amerikan mandası ister misiniz anketi yapılsa evet çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

Siyasal islamcılar için mağduriyet algısı ile oy alma dönemleri bitti artık, insanlar her şeyin farkında. Twitterda orda burda gördüğünüz troll hesaplar üzerinden kendinizi algıya kaptırmayın.

şikayet ettiğinde tivitleri belli oluyor zaten fake hesap oldukları, hiç acımadan bildirin gitsin tivitter gereğini yapar.

• REV0 R kullanıcısına yanıt

sen burada gelip ayasofya imamını siyasi malzeme olarak kullanıyorsun ya. işte konu sahibi de bu askerleri ak troller siyaset malzemesi yapacak. hiç bir işe yaramayan bir mektup yüzünden olayı büyütüp oy toplayacaklar diyor. yani aslında bu yazdıklarınızla konu sahibini doğrulamış oluyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roumiruez

Akp nin kredisi bitti artık. Mağdur edebiyatı geçmişte kaldı. Ülkenin temellerini dinamitleyen bu parti bozuntusuna hala oy veren gericiler ülke paramparça olsa yine gidip oy verir bunlara. O yüzden aman tepki vermeyelim aman konuşmayalım demek manasız.
    Kurulduğu günden beri kredisi yoktu nasıl başa çıkarıldığını bilenler, geçmişini takip edenler için...

Şu asker açıklamasındaki kemikleşmiş kitle sesini çıkarıyor havası yok mu, kafamı duvarlara vurasım geliyor şunların paravan erkek tavırlarına...

Yazılanı tekrar yazmayım tamamen algı manipülasyonu, şunları Nato bile adam yerine koymuyor artık, kendi çaplarında postalsevicigiller...

Bu kadar namert işten sonra (başta terör örgütü destekçiliği) hala bunlara inanan varsa yazık değil onlara artık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.