Şimdi Ara

AMFİ VE BASS TAN ANLAYANLAR YARDIM PLS !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arabaya tesisat yapıcam orginal teyp olcak

Amfi:PIONEER GM-A4604 4 Çıkışlı Köprülenebilir Amplifikatör (4x120 W veya 2x120 W)

Bass: PIONEER TS-W310S4 1.400W Giriş Gücü, 30cm Kabin Tipi Subwoofer

Linkler:

Bass:http://www.vatanbilgisayar.com/ts-w310s4-1400w-giris-gucu-30cm-kabin-tipi-subwoofer.html?OM.zn=alternative_products-2&OM.zpc=TS-W310S4

Amfi:http://www.vatanbilgisayar.com/gm-a4604-4-cikisli-koprulenebilir-amplifikator-4x120-w-veya-2x120-w.html#genel-bakis

düşüncelerinizi ve tavsiyerinizi bekliyorum arkadaşlar. AMFİ VE BASS TAN ANLAYANLAR YARDIM PLS !!!! AMFİ VE BASS TAN ANLAYANLAR YARDIM PLS !!!!
     AMFİ VE BASS TAN ANLAYANLAR YARDIM PLS !!!! AMFİ VE BASS TAN ANLAYANLAR YARDIM PLS !!!!

• http://www.sonicelectronix.com/item_74607_Pioneer-GM-A4604.html

anfi 4x40 watt köprüde 120 watt

bu anfiye eski seri 302 303 25 cm lik kabinli bass kullansan daha uyumlu olur .. normalde hoparlör anfisi bu ; bass için yetersiz . çalar mı çalar da yani doğru olan uyumlu bir bass olmalı .. anfi ve hoparlör dahaverimli çalışır

arac ne ? yazmamışın teyp ne hepsi sesi etkileyen unsurlar

• cadence1 kullanıcısına yanıt
    araç 2015 i20 teyp orginal teyp
  • yardım edicek yokmu
  • Elinizdeki amfi bass için yetersiz hocam amfi köprüde 120rms veriyor bass 400rms tavsiyem bütçenize uygun mono bass amfisi almanızdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal teyplerde amfi çıkışı olmuyor genelde 2 amfi çıkışlı bi teyp alırsanız daha iyi bir tercih olur sizin için

• ürünleri aldınız mı? bası çift bobin alın dual 4 ohm, seçtiğiniz amfinin high in leri mevcut orjinal teybe takılabilir ancak gücü basınız için yetersiz olucaktır. Ayrıca iki kanalı boşta kalıcak ve gereksiz maliyet olucaktır. İlerde bir çift ses hoparlörü alırım derseniz ve illa pioneer olsun derseniz gm 6200f modelini önericeğim.
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    Bende amfi ve bas koymayı düşünüyorum ama orijinal teyip e de sağdık kalmak istiyorum amfi çıkışı yok arkası full jakli hoparlör e giden kablolardan birinden paralel amfiye ses alsam (mono) amfiyi beslesem slim Sony kutu bas koysam nasıl olur. Aklınıza yatmayan yer varsa bigilendirin lütfen.

• Amfilerin içerisinden high input diye bi aparat çıkıyor amfi çıkışı olmayan teypler için bu şekilde kullanabilirsiniz ama rca dan alınan sinyal kalitesi gibi olmaz tabi bütçeniz kısıtlı ise şimdilik bu şekilde kullanın ilerde 3 amfi çıkışlı bi teyp alırsınız daha temiz ve verimli olur hocam

• Merhaba anfine göre baglayacagin basin orantisiz eğer müzik dinlemek istiyorsan pioneer anfiye orjinal Hoplarimi bağlar tabi bağlayacak olan kişi bakması lazım anfi ve hoplarin rms değerlerine....kullanacağım bassa göre tam hakkını verecek bi anfim var 4 ohm 256 ve 2 ohm da 406 rms veren tek kanal mono anfi suanda sahibinden de satılık yani satıyorum fiyatida uygundur dusunirsen ben burdayım markasida lightning audio 350.1 mono tek kanal anfidir senin işini fazlasıyla gorur orjinal ve tamirsizdir bilgine

• Nedir durum?
    Tesisatı kurdun mu? hangi parçalar var?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.