Şimdi Ara

Amfi Tercihim Ne Olmalı (Sherwood, Sony, Pioneer)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm. Bende başlangıç seviyesinde bir sistem kurmaya niyetlendim. (Yalnız sinema seyretmek için) Fiyatı fazla olsun istemiyorum, üstelik odam 20 m2lik ve apartman dairesi olduğu için bangır bangır sesten çok temiz ses tercihim. Kendimi tam ifade edemediysem kusura bakmayın.
    Çok uzatmadan birkaç model ve fiyat veriyorum. Sizin tercihleriniz ne olurdu ve neden? Veya benzer fiyatlarda başka model tercihiniz var mı?

Amfi;
    Sherwood RD-8701 424 YTL
    Sony STR-DE400 469 YTL
    Pioneer VSX 416 520 YTL
    Jvc RX-5062 RSL 370 YTL

Hoparlör;
    Sony FCR4000 399 YTL
    Pure Ac. Dream77 385 YTL
    Pure Ac. Junior 280 YTL
    Pure Slimdream 187 YTL
    Tannoy Mx Set 398 YTL

Ayrıca Sony FCR4000 hakkında bilgisi olan varsa yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecekusu35 -- 3 Kasım 2008; 18:41:30 >

• Pure Ac. Dream77 385 YTL tavsiye ederim bence fiyatına göre mükemmel.
  • ben de sherwood RD-8701 ile yamaha RX-V363 arasında kaldım fiyatlar birbirine çok yakın.
  • listedeki pıoneer sınema anfisi degilki
  • evet seçenekler biraz alakasız olmuş, pio ve sony str-de197 stereo amfi
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSoniC

evet seçenekler biraz alakasız olmuş, pio ve sony str-de197 stereo amfi

Bende tam bu yüzden yardım istiyorum. Anlaşılacağı gibi pek uzman değilim. Yorumlarınız doğrultusunda bu iki amfayi listemden çıkarıyorum. Kalanlar arasında veya fiyat/performans olarak bunlara yakın olan sizin önerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecekusu35 -- 3 Kasım 2008; 15:28:32 >
  • Selam, ben RX-V361 ve Pure Acoustics Dream 77 kullanıyorum bence F/P olarak harika bir bütün. Bu sistemi RX-V363 ile kurabilirsiniz ve bence F/P oranı oldukça yüksek ve temiz bir sese kavuşursunz cebinizi yakmadan ;)

PS: Kısık seslerde daha dolgun baslar için belki orta halli bir sub bu sisteme eklenir, gayet de güzel olur...20m2 ve apartman dairesi için daha fazlasına gerek yok (şahsi fikrimdir)...
  • selam,
    dream 77 o fiyata bulduysan hemen al kaçırma...anfi için de arkadaşların önerdiği gibi yamaha 363 veya sherwood düşünebilirsin...çok para vermeden halledeyim diyorsan sherwoodu kaçırma ben kullanıyorum memnunum...ama yamaha olsun farkı önemli degil dersen 363 alabilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasans

Pure Ac. Dream77 385 YTL tavsiye ederim bence fiyatına göre mükemmel.

Burda;
    http://forum.donanimhaber.com/m_27240972/mpage_1//tm.htm#27520365
  • arkadaşlar ilanda 2 frontun da sol olduğu belirtilmiş bunu da göz önünde bulundurun.
  • Uzun araştırmalardan sonra, sonunda gidip Vestelden JVC 5062 aldım. 340 ytl nakite. Bakalım evde nasıl duracak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.