Şimdi Ara

Amfi hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim yaklaşık 2 bin liralık bir elektro gitarım var fakat henüz amfi almadım sizce 100 liralık bir amfimi almalıyım yoksa biriktirip 250 liralık bir iyi bir amfi mi almalıyım? Amfi çok fark eder mi? Gitarın kalitesini etkiler mi?

• Takip. Hocam ben de elektro gitar almayı düşünüyorum da 600-800 lira civarı (2.el degil sıfır) düzgün bi şey bulabilir miyim piyasayı hiç bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bu arada yeni başlıcam çok profesyonel bi şey aramıyorum ama ne kadar kaliteli olursa kardır
  • Dostum. 100 TL lik bi amfi nin yanına birde prosecor al. Amfi tek başına seni tatmin etmez. Bozuk değilse şöyle bişey seni götürür. (Olabildiğince pazarlık yap)

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-muzik-muzik-aletleri-digitech-rp100-pedal-491319501/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • woddy kullanıcısına yanıt
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 23 Eylül 2021; 19:53:24 >
  • Büyük hata yapmışsın. 2000 liralık gitara 100 200 liralık amfi olmaz. Düzgün bir şey al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum. Bimilyoncular Varya. İşte , prosecor de aynen onun gibi. İçinde amfi de olmayan bu dünya efektler bar. Mesela delay, preamp flanger compresor wah ve daha sayamayacağım çok efektler mevcut. Bi prrosecor de ortalama 40 değişik ses mevcut. Bunları ister değiştirir ister öyle çalarsin.

Uzun lafın kısası prosecor = baharat. Yemeğin baharatın iyi ayarlardan ortaya bambaşka bişey çıkar

• woddy kullanıcısına yanıt
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 23 Eylül 2021; 19:53:42 >
  • Boss GT3, 5__6 veya 8 (100 de olabilir ama biraz tuzludur . Bende GT3 var. Ve gerçekten iyi iş çıkarıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.