Şimdi Ara

Piyano Kursu İçin Org Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oğlumu piyano kursuna başlatmayı düşünüyorum. Bunun için de olur da ilerde piyanoya geçerse sıkıntı yaşamayacağı, öğrenme sürecini de kaliteli bir şekilde atlatabileceği bir org tavsiyesi istiyorum arkadaşlar.
    Şu anki düşüncem Casio CTK 4400, ama kesin karar vermeden önce buradan fikir almak istedim.
    Şimdiden teşekkür ederim...

• Şimdi araştırdığımda Casio CTK 4400 ün üretimi sonlandırılmış ve disturbitörlüğü de yokmuş. Tavsiye edeceğiniz kaliteli bir org varsa yazarsanız sevinirim.
  • Normal şartlarda piyano için org tavsiye edilmez. Org her ne kadar piyanoya benzer yapıya sahip olsa da piyano hissiyatını vermeyecektir. Ama yine de aileler ısrarcı olur bu konuda. En kötü tercihiniz Casio cdp 130 modeli olsun. Fiyatı 2500 lira gibi. O da olmadı ikinci eline bakın ve sağlam bir ürün olsun. Benim bütçem ona yetmeyecektir diyorsanız illa org olsun derseniz dokunma tepkili ses hassasiyeti olması bakımından Casio ctk3500 modeli 900 lira gibi bir fiyat olmalı. Ancak bu fiyata biraz daha ekleyip 2. El Casio dijital piyano almak daha faydalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimifuloydhezılbenk -- 20 Ocak 2019; 20:30:48 >
  • Çok teşekkür ediyorum...
  • Casio Digital Piyano için tavsiyeniz var mı? Yeni başlayacağı için çok yüksek meblağlar vermek istemiyorum ama belli bir standartta olması da tabii ki önemli. Önerebileceğiniz uygun bir piyano bulabilirsem tercihimi piyanodan yana yapacağım...
  • Casio cdp 130 casionun en alt dijital piyano modellerinden. Cdp 135 modeli de var aralarındaki farkı tam olarak bilemiyorum ancak benzer modeller. Org değildir bunlar. İnternette arama yaptığınızda göreceksiniz. Kısa vadede çok işinizi görür. Cdp130 un Fiyatı dediğim gibi 2300-2500 TL arasında. Bu modelin ikinci ellerini 1800 - 2000 liraya bulabilirsiniz. Takip etmek lazım siteleri.
  • Tekrar çok teşekkür ediyorum... Sanırım org yerine piyano tercihi yapacağım...
  • Ben de aynı durumdayım.
    Şimdilik piyano yerine org ile idare etsin diyorum.
    Ama burda anladığıma göre org lar da bayaa pahalı. Geçici olarak idare edebilecek daha uygun org yokmu acaba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.