Şimdi Ara

Amerikan vizesi hakkında bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar bir şey soracağım vizenin üzerinde yazan expiration date ne demek bilginiz var mı?Yani expiration date tarihine kadar çıkış mı yapmam lazım yoksa o tarihe kadar giriş hakkım var mı demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• vizenin bitiş tarihi demek

• Vizenin bitiş tarihi onu biliyorum ama giriş için bi bitiş yoksa ordan çıkmak için mi bitiş

• Up

• harry1999 H kullanıcısına yanıt
    ikisi icinde

• "Duration date" bir ülkeye her girişte kalabileceğin maksimum gün sayısını ifade eder. "Expiration date" ise, vizenin bitiş tarihidir.

• Hocam şöyle ben daha gitmedim amerikaya benim ecpiration date'im 1 eylül ama benim dönüş biletim 2 eylül sıkıntı yaşar mıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: harry1999

Hocam şöyle ben daha gitmedim amerikaya benim ecpiration date'im 1 eylül ama benim dönüş biletim 2 eylül sıkıntı yaşar mıyım

Cikarken bir sıkıntı olmaz ama tekrar vize alirken veya tekrar gittiğinde kapidan dönme ihtimalin var

• Giriş yaparken soracaktır görevli dönüş tarihiniz ne zaman diye. Sende vizenin bitişinden 1 gün sonra dersen you should change ur ticket der geçer. Sonra tekrar vize almak istersen karşına çıkabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.