Şimdi Ara

amerikadan istediğiniz ürünü ön ödeme talep etmeden getirip elden teslim ediyorım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
23
Favori
12.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatları modelleri nedir hocam? Maalesef ülkemizde bu tip gevşek tiplerden çok fazla var kurtuluş yok bunlardan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cagrxx kullanıcısına yanıt
    Yazdım hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar elimde şuan belirttiğim sebebten ekstra iphone 12 pro max ve 3d gözlük var, ticaretini yaptığım rtx 30 serisi ve animal cut kırmızı paket sporcu ve diyet ürünleri var

• altngngr42 A kullanıcısına yanıt

Özelden mesaj gönderdim.

• 256 gb pasific blue renk

• 130 dolara yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altngngr42 -- 6 Ağustos 2021; 1:56:43 >

• altngngr42'nin forumda kullandığı telefon bloke olmuş ve buradan gönderilen özel mesajlar mail hesabına düştüğü halde foruma giriş yapıp mesaj atan kişilere dönüş yapamıyormuş, bana whatsapp üzerinden bu durumu iletmemi rica etti ve amerikada kullandığı +1346 332 68 03 bu telefon numarasını eklememi istedi, irtibatta olan arkadaşların bilgisine

ayrıca donanımhaber yöneticileri de durumla ilgili kendisine yardımcı olmalarını rica ederiz

• Arkadaslar numara sorununu hallettik admin sagolsun,guncel bilgi telefonu sattim ekran karti 2cadetcsattim elinde birer adet 3070 80 90 kaldi,23 agustos biletim var nasipse geliyorum 2 valizim doldu geriye kucuk el valizi kaldi,istegi olan erken iletirse shipping de zaman aliyor,son olarak telefonve laptop kotamda 1 er boslugum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altngngr42 -- 6 Ağustos 2021; 2:1:50 >

• Merhabalar ben Corsair K70 rapidfire mk2 mx speed dusunuyorum ancak enter ı buyuk enter mi yani L shape enter mi ? Bilginiz var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3070 kart ne kadardır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahveli kullanıcısına yanıt
    Merhaba hak verirsiniz ki urun yelpazesi cok genis bahsettiginiz urunu hic bilmiyorum bir ck urune hakim olmadigim icin kimseyi yanlis yonlendirmek istemem amacim kargo kismina araci olmak

• reew kullanıcısına yanıt
    Sizle yazistik sanirim whatsapta ?

• hocam iyi gunler komisyon oraninizi ve bir sonraki gelis tarihinizi ogrenebilir miyim ?

• Merhaba komison orani gelecek urunun boyutu agirligi ve niteligine gore degisiyor hocam siz urun linkini gonderin fiyat vereyim size

• https://www.bhphotovideo.com/c/product/1617923-REG/lenovo_82ju006dus_legion_5_ryz7_5800h_8_512.html

hocam bu model bir laptop veya 3 asagi 5 yukari bu duzeyde bir laptop almayi dusunuyorum.

• Hayırlı olsun şimdiden 23 ağustos uçuş var kararını net ise çabuk aksiyon alalım shpğing de süre alır çünkü

• hocam komisyon ne kadar istiyorsunuz bu urune, bu urunu ne kadara bulabiliyorsunuz bildirirseniz butcemi asmamasi lazim hesabimi tam yapmak icin soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmehmet27 -- 19 Ağustos 2021; 9:24:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altngngr42

Arkadaslar yaptığım is nedeniyle hic odeme almadim güven odaklı calisiyorum ama maalesef 2 arkadasimiz bu durumu suistimal etti ve I phone pro max I ondan dolayi burda belirttim urunu Sipariş etti,20 mil yol surup magazadan aldim ve tr ye getirdigimde yok bankaydi parama bloke koydular vs sebeblerle erteledi simdide bakmiyor telefonlara dgeri ben daha ucuza 1 haftalık kullanlmis buldum diyerek vazgecti ben kimseden kapora on odemedir almiyorum ama maalesef suistimal edildi ve simdi bu urunleri satma ile ugrasiyorum ve Rica ediyorum almayacaksaniz veya emin degilseniz bu olaylar girmeyin hic ,ciddi benim vaktimi ve parami harciyorsun hakkim helak etmedim her ikisine de.burda da belirtip sizleri bilglendirmk istedim

usta nike airmax ayakkabıların fiyatları nasıldır buralara göre. getirme imkanınız varmı birde.

• dmehmet27 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba ürün linkini özelden atın bakıp fiyat vereyim

• the guardian14 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok genel bir soru sormuşsunuz baktığınız ürünün linkin a tarsanız hızlandıralım işlemleri

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.