Şimdi Ara

amerikadan istediğiniz ürünü ön ödeme talep etmeden getirip elden teslim ediyorım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
23
Favori
12.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mesaj gonderdik ama cevap yok kac gundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 Ağustos bileti vardı arkadaşın...Yollardadır şimdi...

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam konuyu aydinlattigin icon

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• sonraki gidiş dönüş ne zaman hocam

• Hocam bir dahaki gidişiniz ne zaman? Ona göre ilaç için rahatsız edecektim. @altngngr42

• iphone promax fiyatını bilsek iyiydi

• Seni üzerler çiçeğim ortalık dolandırıcı dolu

• Zamanında suplement söylemek için o kadar araştırma yapmıştım ki keşke sizin gibi birini bulabilseydim.

• altngngr42 A kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar, kulak çınlamam var dört aydır. İlk ay çok koydu. Sonra alıştım. Ama sessizliği özledim. Eğer imkanın olursa Wallmart'tan veya Amazon'dan bana bu ürünü alır mısın :/ Elektronik vs. için rahatsız etmek isterdim seni ama sağlık için rahatsız ediyorum. Bu hastalığın tedavisi yok dünya çapında. Anca böyle ürünlere bel bağlanıyor. Hoş olacağından değil ama denemek istiyorum. Hiçbir KBB'ci çare olamadı bana :/

Bunu getirebilirsen çok hayır duamı alırsın inan. Hele bir de geçerse çınlamam, bir ömür dua ederim sana. Bu ürün Wallmart'ta da var. Link sorunu olduğu için stok olmayan Amazon linkini eklemek zorunda kaldım.

amazon.com
    DSE Healthcare Solutions - LipoFlavonoid Plus Extra Strength Unique Ear Health Formula - 100 Caplets
    https://www.amazon.com/Clarion-Lipo-Flavonoid-Caplets-100-caplets/dp/B000NP9QMK/ref=sr_1_38?dchild=1&keywords=tinnitus&qid=1630565283&sr=8-38

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figo -- 2 Eylül 2021; 9:49:27 >

• Yok hocam Tinnitus... Kulağın sürekli, 24 saat boyunda aynı frekansta çınlaması.

• Ekran kartı bulabilir misiniz uygun fiyattan? 3080, 3080 ti veya 3090.

• Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun babam da hayta 2 gündür kötü kulağı sizi anlıyorum 542681735 numarama 20 eylül sonrası bana lütfen hatırlar dönüşüm o zaman ben unutabilirim hatırlat umarım işini görür nu ilaç tekrar geçmiş olsun

• Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Gidiş 20 eylül amerikaya ekim ayında uçuş ayarlıycam

• azreften A kullanıcısına yanıt
    En günceli ı home sitesindedir hafıza kartına göre değişir fiyatlar

• Buİnsansa kullanıcısına yanıt
    Keşke olsaydı hocam son gelişimde çok supplement getirdim

• Arkadaşlar uzun aradan sonra tatil yaptım ancak güncel bilgi aktarabiliyorum öncelikle ilgi alakaya çok teşekkürler tüm teslimatlar 2 gün içimde tamamlandı ,aynı gün yol üzerindekilere uğrayıp verdim,bu sefer ek valiz de alarak geldim çünkü talep patlaması oldu,olsun sıkıntı yok,öncelikle toplamda 8 adet olan ekran kartlarımın tamamını sattım 1 adet 3080 gelecek amerikadan haftaya,mesaj kutum hep kart soran arkadaşlar var yetişemiyorum buraya yazdım,3 d gözlük sattım,elimde amazon echo dot ve apple home pod mini hoparlör kaldı ,bir de lütfen ürün fiyatı bana sormayın ben fiyat araştırmasına girsem hiç zaman kalmaz, artı her fiyat soran ürün de almıyor durduk yere birbirinizin zamanını almayalım google search de her şey var,sizlere tavsiyem 50 dolar ucuz diye bilinmeyen sitelerden alım yapmayın,artı ne ürün alırsanız sitede gözüken fiyata %8-10 arası vergi eklenecek bunu son ödeme sayfasında görürsün zaten bu da çok bilinmeyen bir konu aydınlatayım istedim.Bu gelişimde tüm ürünler alıcılar tarafından alınıp ev adresime gönderildi paketleyip getirdim,ürünü kargosu yetişmeyen bir kardeşimize ücretini iade ettim.Son olarak ürün talebenizde lütfen link atın ki hızlı ilerleyelim,sevgiler saygılar,sağlıcakla kalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altngngr42 -- 9 Eylül 2021; 1:53:2 >

• Arkadaşlar merhaba Alaattin bey şuan üyelik ile ilgili bir sorun yaşadığı için mesajlarınıza zamanında cevap veremeyebilir.

Alaattin bey'e +90 542 698 17 35 numaralı cep telefonun'dan ulaşabilirsiniz.

• Uzun zamandir yazamadim ucuslar azalma oldugu icin siparis araligini artirdim,bir kac gun once gonderdigim anima cut urunleri var vucut geistirme icin kulanilan,elimde 5 adet kaldi talep eden ozelden yazabilir tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altngngr42 -- 15 Mayıs 2022; 8:51:46 >

• Arkadaslar kendi isimi kurmam nedeniyle yogunlastim urun gonderme islerini azalttim eimden geldignce yine yardimci olmaya calisiyorum forumdan bir cok sabit musterim de oldu ortalama ayni urunleri getiriyorum nadir de olsa, elimde suan ordinary aha 30 ml urunleri var fazladan gondrrdigim yuzdeki akne sivilce siyah leke vb srunlar için 1 numaralı markadir, musterilerimin cgu bayan hani hem kendiniz hic olmadi esiniz sevgiliniz ailedeki bir bayana verilecek cok guzel bir hediye de olabilir dusunurseniz lutfen mesaj atiniz alaha emanet olun allah iyilerle karsilastirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altngngr42 -- 18 Kasım 2022; 8:27:22 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.