Şimdi Ara

Amerikadan Alınabilecek Laptop Tavsiyesi(An olarak amerikadayım.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar şuan Work And Travel münasebetiyle Amerikadayım.
    Elektrik mühendisliği öğrencisiyim. Hazır buraya gelmişken yeni bir notebook almak istiyorum.
    Aradığım özellikler kasasının hoş olması 15.6 inç... i7 işlemci gtx 1060 en az ekran kartı ve bol ssdli.
    Türkiyeden örnek verebilirsiniz. Bana uzun seneler gitmesini istiyorum.
    Tavsiyeleriniz var ise seve seve bekliyorum.
    Work and Travel hakkında sorusu olan varsa seve seve yardımcı olurum ayrıca.

• Msi gp63 bak pişman olmazsın kanka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarge61 kullanıcısına yanıt
    öncelikle teşekkürler
    bu fena duruyor hocam ama acer markasıyla kötü bir mazim var...
    Tercihim daha çok asus lenovo ve dell.. ve kasa şık bişey arıyorum...
  • MajorWindows kullanıcısına yanıt
    kanka aldım listeme indirimini kovalıcam... sağolasn
  • Merhaba,

Size tavsiyem RTX2060 ekran kartı ve üzeri bir notebook kovalamanız olacaktır.

Aliexpress'de Türkiye için bile uygun sayılabilecek bir fiyatta Hasee marka Clevo kasa kullanan notebook'a bakabilirsiniz.

(Intel Core I7-9750H + RTX 2060/8 GB RAM/512G SSD /17.3 ''IPS 144Hz 72% NTSC) http://s.click.aliexpress.com/e/p8Shuxq
  • quote:

Orijinalden alıntı: acomputerengineer

Merhaba,

Size tavsiyem RTX2060 ekran kartı ve üzeri bir notebook kovalamanız olacaktır.

Aliexpress'de Türkiye için bile uygun sayılabilecek bir fiyatta Hasee marka Clevo kasa kullanan notebook'a bakabilirsiniz.

(Intel Core I7-9750H + RTX 2060/8 GB RAM/512G SSD /17.3 ''IPS 144Hz 72% NTSC) http://s.click.aliexpress.com/e/p8Shuxq
    marka konusunda biraz takıntılıyım. asus-dell-lenovo olsun istiyorum ustam.
  • Bestbuy mağazasında kendiniz görerek alın. Asus ROG Strix G531 serisini inceleyebilirsiniz.
  • Lenovo Thinkpad extreme x1 var mesela, yakında gen2 gelecek hem hafif hem de dayanıklı laptop ben de yakında gelecem bunu almayı istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8C358AF98

Lenovo Thinkpad extreme x1 var mesela, yakında gen2 gelecek hem hafif hem de dayanıklı laptop ben de yakında gelecem bunu almayı istiyorum.
    x1 ve dell xps 15e baktım da numerik klavye olmadığı için vazgeçtim ve fiyatları biraz tuzlu geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: willerdem

Bestbuy mağazasında kendiniz görerek alın. Asus ROG Strix G531 serisini inceleyebilirsiniz.
    yakınımdaki best buy mağazasında çok model yok ondan dolayı netten takip ediyorum. dediğiniz seri hoşuma gidiyor onun takibindeyim. birde bu klavye olayını yapıştırma ile çözebilir miyiz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.