Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
7
Favori
22.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın marmarapark troya gidiyorum fotograflarim teshire koymuslarsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orada bulunan arkadaslar ...Ortamin fotografini yukler misiniz? Mesela kalabalık mı. Sıra var mı? Selamlar. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orada bulunan arkadaslar ...Ortamin fotografini yukler misiniz? Mesela kalabalık mı. Sıra var mı? Selamlar. ..

• Kanyon'a yakin olanlar gelebilir. Stok varmis 300 civari. Fazla kalabalik yok. Turkcell'den bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 31 Ekim 2013; 23:51:34 >
  • Hocam 70 kisi olduk...
     ★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★

• Ben daha Tr ye gelmeden aldım insanlar para var diye laf atmıştı cidden para bizde zenginiz yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: oskis

Hocam 70 kisi olduk...

hacı bu 70 kişide gold renk alacak tip var hee dikkat et konvoy başıysan hemen kap bi gold

• 2007'de Amerika'da iphone un ilk çıktığı gün kuyruktaydım. Meğer yıllarca sürecek bir kuyruğa ilk gün girmişim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

quote:

Orijinalden alıntı: oskis

Hocam 70 kisi olduk...

hacı bu 70 kişide gold renk alacak tip var hee dikkat et konvoy başıysan hemen kap bi gold

5.ciyim sorun yok

• babanız bakkala gönderse gitmezsiniz ama telefon için kapitollerde sabahlıyorsunuz..

• Beyler tanidik bir Turkcell yetkilisine sordum 16gb 2650₺ dedi. Fiyatin neden ucuk oldugunu sordugumda "bizimki Genpa garantili, resellerlarda satilan Bilkom garantili. Fiyat farki bu yuzden" dedi. İlk defa boyle bir sey duydum dogrulugu nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

Beyler tanidik bir Turkcell yetkilisine sordum 16gb 2650₺ dedi. Fiyatin neden ucuk oldugunu sordugumda "bizimki Genpa garantili, resellerlarda satilan Bilkom garantili. Fiyat farki bu yuzden" dedi. İlk defa boyle bir sey duydum dogrulugu nedir acaba?

Tanıdıksa yüzüne küfredilmez boşver

• salihbocX S kullanıcısına yanıt
    :) noldu ust duzey baglantıların 2500tl olcak diyordu. Rengin degismis hepten :)
  • Madem 1 Kasım'da TR satışı başlayacaktı keşke bütün illere aynı anda ulaşması ve kimsenin fazladan beklememesi için bir çalışma yapsalardı. Ya da en azından 7 tane bölgenin herbirinin en büyük şehrinde lansman yapılıp İstanbul'dakine benzer bir çalışma yapılabilirdi. Şimdi bulunduğum şehirden dolayı hem en erken haftasonu alabileceğim hem de Gold bulabilecek miyim bulunduğum şehre Gold gönderecekler mi bu da şüpheli tabi.

• quote:

Beyler tanidik bir Turkcell yetkilisine sordum 16gb 2650₺ dedi. Fiyatin neden ucuk oldugunu sordugumda "bizimki Genpa garantili, resellerlarda satilan Bilkom garantili. Fiyat farki bu yuzden" dedi. İlk defa boyle bir sey duydum dogrulugu nedir acaba?

ya kardeşim bu genpacılara nalet olsun profilo genpada 2500 tlye kakalamaya çalışıyor ulan bilkom bir kere telefon gurubunu getirmiyor o kadar adamların eğitimine katıldık atmasın o genpacı brigstar vede genpa var ikiside aynı fark yok genpacılar alsınlar münasip kasalarında saklasınlar satarlar o paraya çok beklerler ayıptır fırsatçılıktır
  • 32 gb gold var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seckinau

:) noldu ust duzey baglantıların 2500tl olcak diyordu. Rengin degismis hepten :)

ya kardeşim ne kadar yüzsüz bir adamsın hala dalga geçiyorsun ben sana ne dedim hatalıysam özrümü dilerim ben çok iddaa etmedim evet biraz genpacıların oyununa geldik acayip kızgınım onlara sende şimdi yaraya tuz atma al cihazını paylaş genpa garatili kitağçığını falan fıstık evinde oyna işte daa
  • Sevgili oskis fotograf için teşekkürler. ...Orada olmak ve simdi almak isterdim...İstanbul da olsam herhalde orada olup o heyecanı yasardim.Manisa dan selamlar. ..

• quote:

Sıfır. Bilkom iPhoneların garanti hizmetini vermiyor zaten.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.