Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
7
Favori
22.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BurakYZ

quote:

Orijinalden alıntı: coldfire3

quote:

700tlye 2.el iphone 5 bulabilirmiyim?

Daha 1 sene en az o paraya İphone 4s bulamazsın

3 ay sonra 750tl civarı 5 bulursam alıcam sonuçta 5s ve 5c çıktı bazı zenginler 5s'i alıp 5 i satacaktır diye düşünüyorum

3 ay sonra 4s i ( 5 degil 4s ) o fiyata kullanici birisiden satacak ise ( telefoncudan degil ) belki bulursun. Okadar dusmesi imkansiz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yilmaz94 kullanıcısına yanıt
    capitolden, ayırttım
  • iphone 4 ü ancak alabilirsin dostum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coldfire3

quote:

700tlye 2.el iphone 5 bulabilirmiyim?

Daha 1 sene en az o paraya İphone 4s bulamazsın

3 ay sonra 750tl civarı 5 bulursam alıcam sonuçta 5s ve 5c çıktı bazı zenginler 5s'i alıp 5 i satacaktır diye düşünüyorum

Gecen sene bu zamanlar ikinci el iphone lardan;
    garantili 4s : 1300-1400
    yurtdisi 4s : 1100-1150

garantili 4 : 900-950
    yurtdisi 4 : 800-850

3gs : 450-550 lira

simdi bakiyoruz,4s in yerini 5 almis,4un yerini 4s almis,3gsin yerini 4 almis :)

1 sene sonraki fiyatlari tahmin etmek zor degil ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone sanırım satmayacak. :)
  • Ankara'da varmı bu gece satmaya başlayacak Turkcell ?
  • Arkadaşlar ben de 5si beğendim de geceden sıraya girmek çok anormal degil mi ?
    Gidin yarın alin diyeceğim ama Türk halkı stokları bitirir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 31 Ekim 2013; 22:21:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskisehir Vodafone dan Brightstar garantili 16 Gb space gray 2170 e aldim. Gold da yok 32 Gb de yok. Turkcell ve Pupa satis icin yarini bekliyor ve fiyat vermiyor, Bimeks Gold vs hala 2600-2800 bandinda, Vodafone Shop larin hepsi hemen satiyor fiyat 2400-2500 (bayii kazigi ile), 2200 den fazla vermeyin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi some_one -- 31 Ekim 2013; 22:34:18 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta beklerim aga acelesi yok alıp satan bile olur paraya çevirmek için.
  • Ankaradakiler nerden alıyor yav :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

Ankaradakiler nerden alıyor yav :)

Alamıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: some_one

Eskisehir Vodafone dan Brightstar garantili 16 Gb space gray 2170 e aldim. Gold da yok 32 Gb de yok. Turkcell ve Pupa satis icin yarini bekliyor ve fiyat vermiyor, Bimeks Gold vs hala 2600-2800 bandinda, Vodafone Shop larin hepsi hemen satiyor fiyat 2400-2500 (bayii kazigi ile), 2200 den fazla vermeyin!

Biraz cahilce olacak ama daha önce satın almadığım için soruyorum. Turkcell kullanıyorum fakat en ucuz kontratsız fiyat Avea'da. Avea'dan (veya Vodafone'dan) yarın 5S aldığımda Turkcell hattım ile kullanabilirim di mi? Eskiden olurdu böyle telefonu sınırlandırmalar. Halen var mı?
  • kurnugea K kullanıcısına yanıt
    İstediginden al, operatorlerin sattigi resmi distributor garantili cihazlarin hicbiri kilitli degildir, amerika yada avrupadan paralel ithalat gelenler de temkinli ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurnugea

quote:

Orijinalden alıntı: some_one

Eskisehir Vodafone dan Brightstar garantili 16 Gb space gray 2170 e aldim. Gold da yok 32 Gb de yok. Turkcell ve Pupa satis icin yarini bekliyor ve fiyat vermiyor, Bimeks Gold vs hala 2600-2800 bandinda, Vodafone Shop larin hepsi hemen satiyor fiyat 2400-2500 (bayii kazigi ile), 2200 den fazla vermeyin!

Biraz cahilce olacak ama daha önce satın almadığım için soruyorum. Turkcell kullanıyorum fakat en ucuz kontratsız fiyat Avea'da. Avea'dan (veya Vodafone'dan) yarın 5S aldığımda Turkcell hattım ile kullanabilirim di mi? Eskiden olurdu böyle telefonu sınırlandırmalar. Halen var mı?

Turkiye'dekiler sim kilitsiz oldugu icin kullanabilirsiniz

• @some_one @komazec Teşekkürler. Sadece ilk 3 ay bedava 250 mb.vs. gibi kampanyaları kaçıracağım sanırım, o da çok önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

quote:

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

Ankaradakiler nerden alıyor yav :)

Alamıyorlar

yarına bulamayacak mıyız şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AltairinZırhı -- 31 Ekim 2013; 22:53:08 >
  • yazik lan siraya girmisler amerikaya gidipte alsaniza?
  • kurnugea K kullanıcısına yanıt
    Bu arada Avea nin verdigi fiyati merak ettim???

• yüzsüz timlere nalet olsun akşam 2 adet tim aradım dedim turkcell fiyatları açıkladı kaça cihazlar cihaz var alabilirsiniz ee fiayat 2500 tl kardeşim turkcell 2279 tl açıkladı bizi bağlamaz lafları o internete özel bende kerizim alacam zannediyorlar 2500 tlden ulan varya nefret ediyorum timlerden beyler allahını seven beklesin almasın timlerden en geç 10 güne tüm teknoloji marketlere gelecek timler sonra nal toplayacaklar hatta gold rengide bulunur inşallah bunlara yedirmeyelim ekmek böyle hainlik olmaz adamlar fiyat açıkladı yaptılarınıa bak
  • some_one kullanıcısına yanıt
    2.149 TL / 16 GB
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.