Şimdi Ara

Amerika'ya Uçak Bileti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
11.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaz için Amerika'ya ufak bir yolculuk planlıyorum, fakat bu ilk yurtdışı yolculuğum olacağı için uçak bileti hakkında tavsiyelere ihtiyacım var. Bildiğiniz gibi kredi kartlarına bir sürü ayrıcalık, erken bilet alınırsa kampanya gibi fırsatlar var. Ağustos için olan biletimi şimdi alırsam daha ucuza alabilir miyim? Ya da bu fırsatlardan bildiğiniz varsa paylaşır mısınız? Sizce hangi hava yolu şirketini kullanmalıyım ve bileti nasıl almalıyım (online ya da ofise gidip görüşerek) ?

Şimdiden teşekkürler.

• merhaba arkadaşım bu konuda yaklıaşık 2 hafta önce ben de fiyatları araştırdım.
    öncelikle biletbayisi.com bu sitede en uyugun uçak biletlerini bulabilirisn.
    ayrıca birkaç önerim olacak.
    Amerikaya gidişete ve dönüşte kesinlike THY yi tavsiye etmem. Fiyat açısından gerçektan çok pahalı.
    Amerika ya gidiş için en uygun fikir ve ucuz seçenek KLM ile İst-Amsterdam , Delta Havayolları ile Amsterdam-New York , Dönüşte Delta ile New York-İstanbul.
    Direk gitmeyi istiyorsan kesinlikle Delta Havayollarını tercih et derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Beam

merhaba arkadaşım bu konuda yaklıaşık 2 hafta önce ben de fiyatları araştırdım.
    öncelikle biletbayisi.com bu sitede en uyugun uçak biletlerini bulabilirisn.
    ayrıca birkaç önerim olacak.
    Amerikaya gidişete ve dönüşte kesinlike THY yi tavsiye etmem. Fiyat açısından gerçektan çok pahalı.
    Amerika ya gidiş için en uygun fikir ve ucuz seçenek KLM ile İst-Amsterdam , Delta Havayolları ile Amsterdam-New York , Dönüşte Delta ile New York-İstanbul.
    Direk gitmeyi istiyorsan kesinlikle Delta Havayollarını tercih et derim.
    Aktarmalı uçuşlar uzun yorucu ama daha ucuz olur. (Eğer 2005'den beri değişmediyse durum )

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Aktarmalı uçuşlar uzun yorucu ama daha ucuz olur. (Eğer 2005'den beri değişmediyse durum )

Alıntıları Göster
    Bileti ne kadar erken alırsan o kadar iyi. ama gideceğinden emin olman lazım. bu biletlerin iptali olmaz. yada çok az bir miktarını geri ödüyorlar sadece.
    Arkadaşın da dediği gibi THY bende tavsiye etmem. Dünyanın en kaliteli havayolları arasında THY ama biletleri çok pahalı. En ucuz ve benimde daha önce kullandığım KLM ile. Istanbul-Amsterdam-New York. Dönüş içinde yine New York-Amsterdam-Istanbul.
    İyi uçuşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

Bileti ne kadar erken alırsan o kadar iyi. ama gideceğinden emin olman lazım. bu biletlerin iptali olmaz. yada çok az bir miktarını geri ödüyorlar sadece.
    Arkadaşın da dediği gibi THY bende tavsiye etmem. Dünyanın en kaliteli havayolları arasında THY ama biletleri çok pahalı. En ucuz ve benimde daha önce kullandığım KLM ile. Istanbul-Amsterdam-New York. Dönüş içinde yine New York-Amsterdam-Istanbul.
    İyi uçuşlar.

Alıntıları Göster
    Fiyat farkı olabilir , evet ancak THY de yeni gıcır uçakla gitmek , dönmek var ,diğeri ucuz diye 15 yaşında uçakla gitmek var..Bir çok şirket bu hatta eski uçak kullanıyorlar..Bineceğiniz uçak kaç yaşında asla söylemiyorlar.KAÇ MİLYONDA BİR İHTİMAL...Bu konuya önem verin. Karar sizin, para sizin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 1 Nisan 2011; 10:36:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Fiyat farkı olabilir , evet ancak THY de yeni gıcır uçakla gitmek , dönmek var ,diğeri ucuz diye 15 yaşında uçakla gitmek var..Bir çok şirket bu hatta eski uçak kullanıyorlar..Bineceğiniz uçak kaç yaşında asla söylemiyorlar.KAÇ MİLYONDA BİR İHTİMAL...Bu konuya önem verin. Karar sizin, para sizin..

Alıntıları Göster
    Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santana1905 -- 19 Nisan 2011; 23:38:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Santana1905

Eğer ilgilenirsen Shop&miles amerika bileti alıcak kadar milim var dostum..Bilet fiyatı neyse 300-400 lira altına veririm..Pm atabilirsin istersen

güzel bi teklifmiş...her iki tarafın işini faslasıyla görür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

quote:

Orijinalden alıntı: Santana1905

Eğer ilgilenirsen Shop&miles amerika bileti alıcak kadar milim var dostum..Bilet fiyatı neyse 300-400 lira altına veririm..Pm atabilirsin istersen

güzel bi teklifmiş...her iki tarafın işini faslasıyla görür...

Alıntıları Göster
    Kendim Amerika'ya giderken W&T firması halletmişti. Gidiş dönüş 650 euroya almıştım. 3 hafta önce arkadaşın biletlerini araştırarak aldım.www.kayak.net aracılığıyla. Yanılmıyorsam gidiş dönüş 500 euro gibi bir şey tutmuştu, hem de gitmesinden bir hafta önce almamıza rağmen. Delta Airlines'ın uçağıydı. Burdan bulup, alabilirsin. Çok farklı siteler inceledim en iyisi orası. Keşke zamanında bana da söyleyen olsaydı da kazık yemeseydim :) Uygun fiyatlı havayolu şirketleri KLM ve ortağı AirFrance, bir de Delta benim bildiğim. Türk Hava Yolları acayip kazık satıyor bileti. Giderken aktarmalı mı kaç saatte varıyor, onları da dikkate al.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mthan

Kendim Amerika'ya giderken W&T firması halletmişti. Gidiş dönüş 650 euroya almıştım. 3 hafta önce arkadaşın biletlerini araştırarak aldım.www.kayak.net aracılığıyla. Yanılmıyorsam gidiş dönüş 500 euro gibi bir şey tutmuştu, hem de gitmesinden bir hafta önce almamıza rağmen. Delta Airlines'ın uçağıydı. Burdan bulup, alabilirsin. Çok farklı siteler inceledim en iyisi orası. Keşke zamanında bana da söyleyen olsaydı da kazık yemeseydim :) Uygun fiyatlı havayolu şirketleri KLM ve ortağı AirFrance, bir de Delta benim bildiğim. Türk Hava Yolları acayip kazık satıyor bileti. Giderken aktarmalı mı kaç saatte varıyor, onları da dikkate al.

Alıntıları Göster
    Direkt uçuşlar aslında daha pahalı oluyor. Mümkünse aktarmalı uçuşlar kullanın bence. Ben Bangkok'a gideceğim şuanda Kualalumpur üzerinden gidersem 844 TL direkt uçarsam 1254 TL yani arada deli gibi bir fark var. Bir de bi diğer çözüm, seyahat tarihi esnekse bir gün kalaya kadar beklemek. Ya da uçuşların daha yoğun olmayan saatlerini ve günlerini seçmek.
    Ben genellikle uçak biletlerimi alobilethatti.com üzerinden alıyorum daha önceki yazılarımda da paylaşmıştım. Burası kendine kontenjan ayırıyor havayollarından ve genellikle karşılaştırma imkanı sunduğundan zamandan kazanıp ucuz biletleri kaçırmamış oluyosunuz. Ben tavsiye ederim. Buradan da direkt uçuşları görebiliyosunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: seslisozluk

Direkt uçuşlar aslında daha pahalı oluyor. Mümkünse aktarmalı uçuşlar kullanın bence. Ben Bangkok'a gideceğim şuanda Kualalumpur üzerinden gidersem 844 TL direkt uçarsam 1254 TL yani arada deli gibi bir fark var. Bir de bi diğer çözüm, seyahat tarihi esnekse bir gün kalaya kadar beklemek. Ya da uçuşların daha yoğun olmayan saatlerini ve günlerini seçmek.
    Ben genellikle uçak biletlerimi alobilethatti.com üzerinden alıyorum daha önceki yazılarımda da paylaşmıştım. Burası kendine kontenjan ayırıyor havayollarından ve genellikle karşılaştırma imkanı sunduğundan zamandan kazanıp ucuz biletleri kaçırmamış oluyosunuz. Ben tavsiye ederim. Buradan da direkt uçuşları görebiliyosunuz.

Alıntıları Göster
    www.ucakbiletiamerika.com adresinden amerikaya uçak bileti fiyat sorgulaması yapabilir dilerseniz satın alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: shener

www.ucakbiletiamerika.com adresinden amerikaya uçak bileti fiyat sorgulaması yapabilir dilerseniz satın alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    THY gerçekten pahalı ben de katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDenier

THY gerçekten pahalı ben de katılıyorum.

Alıntıları Göster
    Yolculuğa ve ya tatile çıkmadan önce hemen uçak biletlerini araştırmaya başlarız.Bütçemize en uygun bileti bulana kadar incelemeye devam ederiz.Bazen bu bilet bulma işi bir hayli zor bir durum alır.Ucuz bilet olduğu gün bize uymaz ve ya o saatlerde uygun olmayabiliriz.İşte bunun gibi birçok neden seyahata çıkmadan önce bizi ilgilenidiren nedenlerdendir.İndirimli biletlere ulaşmamız aslında artık çok zor değil.Eskiden birer birer biletleri tek tek araştırıyorduk en az 5-6 tane hava yolu firmasının biletlerine göz atıyorduk.Şimdi ise sadece tüm uçak biletlerini aynı anda görebiliyoruz ve bizim için çok daha kolaylık sağlamış oluyorlar.Hangisi daha ucuzdu , hangisinin saati bize daha uygundu gibi sorunlar artık karşımıza çıkmıyor.İşte tüm bunların hepsinin toplandığı tek bir adres www.bingobilet.com 'dan thy biletleri , anadolujet biletleri, sunexpress biletleri, atlasjet biletleri ve yurt dışı ucak biletlerini en güvenli ödeme kanalı olan ortak ödeme alt yapısı ile daha ucuza bilet , indirimli bilet , istanbul ucak biletleri, antalya ucak biletleri, izmir ucak biletleri ve diğer tüm iller dahil dünyanın her yerine ucak biletlerini sorgulayabilir ve alabilirsiniz.

İndirimli Uçak Biletleri

Ekonomik Uçak Biletleri

İstanbul Uçak Biletler

Ankara Uçak Biletleri

Antalya Uçak Biletleri

İzmir Uçak Biletleri

Bodrum Uçak Biletleri

Kampanyalı Uçak Biletleri

güvenli bi şekilde www.bingobilet.com ' dan alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: hizlibiletal

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    dostum hem en yogun sezonda gitmek istiyorsun simdiden biletini al ....mayıs ayında gidiyorum sımdı rezarvasyon yaptım valla kım ne derse desın thy ıle gıtmek ıcın 100 dolar fazla bıle verırım ama sans mayıs ayında gıdecegım ıcın zaten en dusuk fıyat (aktarmasız gıtmekten yanayım rezillik cekemem) 1035 tl...yok dostum dip fiyat bulucam hostes koltuguna bile razıyım dersen D]http://www.onlinecheapflightsearch.com/ gibi siteler dolu ama bilet fıyatlarına bak thy dıger bıletlerden 100 tl kadar pahalıysa bıle kacırma al daha fazla fıyat farkı varsa ozman ıkıncı tercıh delta olmalıdır....ucaga bınınce anlarsın toplamda gidis geliş 20 saate yakın havada kalıcan hosteslerın hızmetlerı bıle cok farklıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 29 Ocak 2013; 20:27:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaud

Merhabalar,

Yaz için Amerika'ya ufak bir yolculuk planlıyorum, fakat bu ilk yurtdışı yolculuğum olacağı için uçak bileti hakkında tavsiyelere ihtiyacım var. Bildiğiniz gibi kredi kartlarına bir sürü ayrıcalık, erken bilet alınırsa kampanya gibi fırsatlar var. Ağustos için olan biletimi şimdi alırsam daha ucuza alabilir miyim? Ya da bu fırsatlardan bildiğiniz varsa paylaşır mısınız? Sizce hangi hava yolu şirketini kullanmalıyım ve bileti nasıl almalıyım (online ya da ofise gidip görüşerek) ?

Şimdiden teşekkürler.

istemıs oldugun tarıhlerı belirtirsen yardımcı olurum

bingobilet benım'dir

• quote:

Orijinalden alıntı: Freelanceyazilimci

quote:

Orijinalden alıntı: Rhaud

Merhabalar,

Şimdiden teşekkürler.

istemıs oldugun tarıhlerı belirtirsen yardımcı olurum

bingobilet benım'dir
    arkadaş 2011 ağustos ayında gidecekmiş :) sanırım gitmiştir ...

• Sanki aynı tarihte daha ucuza bilet satıyorsunuz. 6-16 nisan 2017 için istanbul - newyork gidiş-geliş biletine bakıyorum. Sizde de aynı, thy'de de aynı, skyscanner'da da aynı. Neyin reklamını yapıyorsunuz anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 30 Eylül 2016; 13:29:34 >
  • Bavul.com yurtdışı uçuşları için bilet alimlarinizda 100 tl indirim yapan kod mevcuttur. PM atiniz
  • Banada abd ye gidiş dönüş uçak bileti lazım ancak 2500 den aşağıya bulamadım. S bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı
  • taşkafa T kullanıcısına yanıt
    Dünyada en az riskli seyahat uçak ile yapılandır taşkafa. Sonra taşkafa türkiye'den kalkan ve abd'de herhangi bir noktaya uçan hiçbir uçak kaza yapmamıştır, havacılık tarihinde yoktur taşkafa. Uçaklar her uçuş öncesi ve sonrası tüm bakımları yapılır. Yapılan kontrol sonuçları ilgili yerlere bildirilir. Dahası taşkafa ICAO belirli bir yaş haddinden fazla olan uçakların uçuşunu yasaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 9 Nisan 2017; 16:29:25 >
  • Altı yıl sonra cevap yazmakta güzel......Yazdıklarını biliyorum..Yeşilköyde Atatürk Hava Limanında 6 Yıl müdürlük yaptım.....Emekliyim.....Çok şükür.....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.