Şimdi Ara

Amerika'ya Uçak Bileti? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
11.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Baymakli_Dondurma

Banada abd ye gidiş dönüş uçak bileti lazım ancak 2500 den aşağıya bulamadım. S bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı

ben work and travel için aldım thy'den direk new yorka gidiş dönüş 1830 tl ye. öğrenciler için kampanya yapmıs THY öğrenci belgesi ile gencturdan aldım. isterseniz atatürk havalimanın da thy ofisinden de alınıyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

quote:

Banada abd ye gidiş dönüş uçak bileti lazım ancak 2500 den aşağıya bulamadım. S bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı

ben work and travel için aldım thy'den direk new yorka gidiş dönüş 1830 tl ye. öğrenciler için kampanya yapmıs THY öğrenci belgesi ile gencturdan aldım. isterseniz atatürk havalimanın da thy ofisinden de alınıyor diye biliyorum

gençturdan alacağıma hiç almam daha iyi. 2 hafta boyunca nerdeyse 6-7 gün telefonla aramama rağmen 1 kere tek telefona cevap verdiler . Bilgilerimi aldılar ancak 1 ay geçti cevap vermediler bende kendim aldım expedia.com dan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

quote:

gençturdan alacağıma hiç almam daha iyi. 2 hafta boyunca nerdeyse 6-7 gün telefonla aramama rağmen 1 kere tek telefona cevap verdiler . Bilgilerimi aldılar ancak 1 ay geçti cevap vermediler bende kendim aldım expedia.com dan

Ben ne zaman arasam açtılar , size denk gelmiş demek ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir de arkadaşlar bazen istanbul ---abd almak yerine //////mesela belgrad - adb almak daha mantıklı oluyor ,,,

yani önce belgrada tek yön bilet alın sonra thy ile belgrad + abd alın,,, bir kaç şehirden thy ile turkiye fiyatından

ucuza alma fırsatınız var..
  • sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    2 hafta hergün aradım nerdeyse. Sadece bana mı öyle oldu bilerek mi açmadılar bilemem. İnternet sitelerinde de mail attım maile dönüş bile yapılmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.