Şimdi Ara

Amerika ve Avrupadaki göçmenler neden ülkeye zarar vermiyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben gelişmiş ülkedeki göçmen olsam ve bana iyi davranılmıyor olsa o ülkenin okumuş bilim insanı yada üniversite hocalarına zarar verebilirdim. Bir ülkeye verebileceğiniz en büyük maddi olarak zarar o ülkenin yetiştirdiği akademisyendir. Bir üniversite hocasının yetişmesi ve ileride harcayacakları ve yapacaklarıyla amerika için ortalama 5 milyon dolar demektir. Göçmenler harbi iyi insanlar olmalıki gelişmiş ülkelerde böyle bir zarar yaratmıyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabakara61 -- 16 Ocak 2024; 13:9:31 >

• Bir sürü prosedür var ki oralarda vatandaşlık ve ya oturma izni alabilmek için. En basitinden Green Card seçildiğinde bile ırsi hastalığın varsa direkt red sebebi. Üç beş küçük kasabalar hariç ırkçılığa karşı da duyarlılar ve ırkçı kişilikleri yok. Zaten gittiğin ülkenin ekonomisini güçlendiriyorsun karşılığında buradaki gibi maaşlarla karşılaşmıyorsun falan. Kazan-kazan durumu yani iki taraf için de. Zarar verdiğin an deport ediliyorsun zaten. Anayasaları, mahkemeleri ve cezaları bizimkiler gibi birilerinin isteğine bağlı ya da akraba, siyasi torpili gibi şeyler değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.