Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
79
Favori
116.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf amerikan tırlarını sevmiyorum diye ETS oynuyorum.

Ha birde ATS alıcak param yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Texsas yolunda molaAmerican Truck Simulator (2016) [ANA KONU] 

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]
  • Bu arada dlc alınca etkinlik geldi

ATS - Texas Sefer Etkinliği #CruisingTexas - WoTR

Kurallar

American Truck Simulator’da World of Trucks bağlantılı bir profile sahip Harici Sözleşmeler veya Harici Pazar kullanarak, topluluk hedefi, Teksas’taki herhangi bir şehre veya şehirden kargo teslim ederken 125.000.000 mil (201.168.000 km) yol kat etmektir.

Bir oyuncu, 15 farklı Teksas şehrine veya bu şehirlerden bir teslimatı tamamladığında, kişisel hedeflerine ulaşacaktır.

World of Trucks profilinizdeki Seyir Defterinizi kullanarak son teslimatlarınızın bu koşulları karşılayıp karşılamadığını kontrol edebilirsiniz.

Ödüller

Kişisel Ödül: 29 Teksas şehrinden 15’ine veya bu şehirden kargo teslim eden oyuncular, kişisel bir World of Trucks Başarısı ve güzel bir Horned Lizard temalı ATS kamyon boya işi Steam envanter öğesi kazanacaklar.

Topluluk Ödülü: Topluluğun Teksas’taki herhangi bir şehre veya şehirden teslimatlar sırasında 125.000.000 mil (201.168.000 km) sürme hedefi karşılandığında ve oyuncu kişisel hedefine de ulaştıysa, asılı bir Lone Star Longhorn süs Steam envanter öğesi alacaklardır.

Özel Ödül: Harici Sözleşme veya Harici Pazar işi Austin şehrine veya Austin şehrinden, kabin aksesuarı olarak kullanılabilecek bir Armadillo pelüş oyuncağı kazanacaksınız!

• Şu ışıklı dorse taşıdığımız görevi yapıyordum da en iyi rota hangileridir? 8 tane kaldı bitmiyor çünkü uzak mesafeli yükler var.

• Selamlar birlikte oynamak isteyen varsa steamden ekleyebilirse denk geldikçe konvoy yapabilriz :)

Steam id:kassady

Steam arkadaş kodu:216493167

• Bu oyunun multiplayer kısmı neden bu kadar ölü anlayamıyorum. US sunucusunda bile maksimum 200-250 oyuncu oluyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt
    Uzun burunlu tırlar herkes sevmiyor. Kısa burunlu tırlarla duisburg calais arasında 120-140 gitmek daha cezbedici herhalde. 😏

• bayjkartal kullanıcısına yanıt
    ETS2 serverlarında 110km hız sınırı var. Hız yapmayı sevenlerin asıl oynaması gereken ATS o zaman. Şehir içleri hariç hız sınırı yok

• .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt
    ya girmeyeli o kadar zaman oldu ki aklımda öyle kalmış.

• American Truck Simulator: 1.47 Update Released

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]steamcommunity.com
    Steam :: SCS Software :: American Truck Simulator: 1.47 Update Released
    https://steamcommunity.com/groups/scs_games/announcements/detail/3719452091517107018
  • American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]
  • American Truck Simulator - Volvo VNL

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]SCS Softwareyoutube
    It is truly amazing to be able to use just three letters to instantly evoke the feeling of reliability, performance, and absolute driver satisfaction. This is why the Volvo VNL is an embodiment of excellence in the trucking world, and we are excited to let you know that brand new models have arrived in American Truck Simulator as a free update! Read more at blog.scssoft.com!
    https://www.youtube.com/watch?v=lBFMAteGK8A&feature=youtu.be
  • Yeni volvo'yu aldık ateş ediyor ateş American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 27 Mayıs 2023; 18:55:40 >
  • veterangamer kullanıcısına yanıt

Bayadır bakmıyorum paralı dlc ile mi geldi Volvo ?

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hayır ücretsiz, SCS araçları ücretsiz getiriyor.

• Cnyylmz kullanıcısına yanıt

İyi bari American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] 

• Bu o oyuna bir zam daha mı geldi ne oldu Texas paketi 120₺ diyor bu kadar değildi sanki 80₺ diye anımsıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna girişte eksik DLC tespit edildi hatası alıyorum, yükle deyince açıklamasında "gerekli dlc" ibaresi görünen dlc'yi yüklememi istiyor.

Bu hata ile karşılaşıp çözüm bulan oldu mu?

• Hangi dlc o? yanlışlıkla tiki kaldırmış olabilirsin paylaştığım resimdeki bölümden ilgili pakette tik işareti olup olmadığını kontrol edin.

• American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.