Şimdi Ara

american chopper / sorun ve yorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • options menüsünde video ve controls şeçenekleri aktif olmadığı için
    joystik ve çözünürlük ayarı yapamıyorum. bu konu için çözüm bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puser -- 29 Ocak 2005, 0:25:11 >

• walla bende o oyun yok dandik diolar
    eniisi sen setup falan ara oyundan önce
  • baştan yükledim. oyunun ilk defa çalıştırıldığı esnada video setapı yapmamıza olanak sağlayan bir ekran çıkıyor. baştan yükleyip çözünürlük sorununu hallettim ama gamepadi hala tanıtamadım.

oyun gerçeten dandik sayılır ama meraklılarını oyalayabilecek nitelikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puser -- 28 Ocak 2005, 23:12:44 >
  • "meraklılarını oyalayabilecek nitelikte."

sözlerimi geri alırım oyun berbat. oynanabilirlik sıfır. ortamda perspektif diye bir şey yok. yolda giderken diğer araçların birazcık dahi önüne geçicince motorunuz ufukta kayboluyormuşcasına küçücük kalıyor. virajlarda motorunuz needforspeed oynuyormuşsunuz gibi abartılı biçimde yanlıyarak gidiyor. motor hiç yanlarmı yaw, gerçekte motor ile yanlamak kayıp düşmek demektir. animasyolar berbat. karakterler gerçekteki kişilere neredeyse hiç benzemiyor ayrıca elleride çok kötü çizilmiş. yaratık eli gibi biçimsiz ve kocaman. rezil rüsva bir oyum olmuş. oyun 4 cd ve kurulu hali 3.5 gb. doom 3, riddic, far cray ve half life gibi kalite oyunlarla neredeyse eş kurulum boyutunda olması beni utandırdı (ben niye utanıyorum oyunu yazanlar utansın). çok kötü, çok kötü bir oyun olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.