Şimdi Ara

amdsempron64 2600+ ve o/c???? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
2.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş bu asus k8n hakkında ıyı yorum yapmıyor forumdakılar....ben bundan suphelenıyorum..belkı de 2600 2500 ve 2800 gıbı performanslı deılldır..
  • sorunun işlemciden olacağını hiç sanmıyorum, çünkü sse3 var yani venice nin küçük kardeşi:D.
    Sen şimdi defaultu denedin mi? Ses kesildi mi?
  • ses baska bıseyden mıs:)...ama ben eskı ramler ıle 270 de acmıstım makınayı..sımdı 240 d abıle resetledı..
  • kardes bızım topıc de top olmus bu arada..ayrıca ılgınctır dıalog seklınde son suret devam edıyoruz...msn den mı gorussek acab bundan snra???????
  • en son verdıgın degerlerı gırdım yanlız fsb 230 da...sıcaklık da 27 derece......
  • ben hala sistemi overclocksuz hale getirerek ses çıkıp çıkmadığına bakıp söylemeni bekliyorum...
  • kardes sesı baska bırsey cıkartıyormus bagısla cahıllıgı mı......
  • şimdi ne oldu ses neden çıkıyormuş? Bilgisayarla mı ilgili?
    Estağfirullah.
  • yaw..abımın taktıgı blutooth cızırtı yapıyor mus..benım takılı oldugundan haberım olmadıgı ıcın yanı aygıt benım deıl ..o yusden tahmın edemedım...cpu nun cıkardıgı sese benzettım ben de...
  • kardes uyuyon mu?:)))))))999
    ben kacıyom...bılgısayar acık ben sahurda okurum eger bısey yazarsan.....hadı ıyı geceler...
  • senin sistemin niye stabil çalışmadığını anlamaya çalışıyorum.
    Ram i tek denedin mi sorusunu tekrar soracağım, kafam karışık?
    Yani sadece bir ram anakarta takılı iken deneme yaptın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhami -- 18 Ekim 2005, 2:05:48 >
  • evet su an tek ram calısıyor bılgısayar...bu arada senın dedıgın ram lerın ıkıncı elını bulamadım..aldıgım ram ıdare eder bısey mı???
  • 3d mark da bole gosterıyor benım ıslemcıyı...MMX, CMov, RDTSC, 3DNow!, Extended 3DNow!, SSE, SSE2, PAE, NX...yanı sse3 yazmıyor...cpuz da ıse sse3 yazıyor...
  • wındows ram lerden kaynaklı bı hata raporu verdı........
  • memtest bı suru hata buldu ram de..
  • bu ram lerı benım bozma ıhtımalım var mı????????
  • Walla overclock şans işi belki de sorun işlemcidedir takoz olma ihtimali de var.. tabi burda ben ramlere kıllandım biraz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jedi_Knight

Walla overclock şans işi belki de sorun işlemcidedir takoz olma ihtimali de var.. tabi burda ben ramlere kıllandım biraz.

E6 Revize olan sempronlar venicenin 256 cache kesilmişidir.
    dolayısıyla takoz olma ihtimali oldukça düşük. başka bişeydir.
    birde msadi arkadaşın coolquite desteklemeyen cpu ya coolquite
    kurmaya çalışması düşündürücü. blotuuth meselesi ise gerçekten komik
  • kardeş ben bu ram leri yeni aldım..geri iade alırlar mı?
  • bence bir de onlar denesinler yani bana sorun ram de gibi geliyor!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.