Şimdi Ara

amdsempron64 2600+ ve o/c???? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
2.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sorun olmaması normal de 3dmark ın düşük olması anormal. Bence 3dmark2003 testi yap. Önce şu değerlerde düzgün bir 3dmark al ondan sonra bölene geçeriz.
  • 5233 aldım...
  • ekran kartın neydi?
  • 9800 pro
  • Peki 5233 değerini alırken ekran kartının gpu su ve memory si kaç mhz de idi?
  • 760 / 400 galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: msadi

760 / 400 galiba

http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectsearch
    deki örnekler incelendiğinde yaklaşık 1000puan az aldığın görülebiliyor. Hala bir şeyler yanlış! İhtimaller her zamanki gibi başta ram, ikinci olarak ekran kartı ile ilgili bir yazılım olabilir! mesela directx 9.c kurulmuş mu yada ekran kartı tam tanıtılmış mı?
    Eğer ekran kartından eminsen elleme ve ram in birebir deki yani bölen 200de iken fsb yi 210 a çekip bir 2003 testi yap ve sonuçlar artıyormu azalıyormu diye incele.

• beyler makinayı yeni aldım. anakart fsb yi max 232 ye izin veriyor (ben 225 de kullanıyorum) daha üst değer veremiyorum.. ne yapabiliriz? varmıdır bi çözüm?
  • sen 33'e fazla diyosan hiç overclock işine bulaşma arkadaş...
    quote:

Orjinalden alıntı: msadi

bios dan basit bir aşırttma yaptım 1600 den 1700 e cıkardım sıcaklık 33C gosterıyor fazla deıl mı bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: caglar_

beyler makinayı yeni aldım. anakart fsb yi max 232 ye izin veriyor (ben 225 de kullanıyorum) daha üst değer veremiyorum.. ne yapabiliriz? varmıdır bi çözüm?

bölen kullanmalısın, 166 ve 133 dene diyeceğim ama bilgin ne kadar bilemiyorum! Bu ara yoğunum ilgilenemem. Şu ADSL tarifeleri yüzünden.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.