Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AMD Ryzen Kullanıcıları & Tartışma Konusu: 395 Kullanıcı (Güncel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3.905
Cevap
91
Favori
164.303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> AMD Ryzen Kullanıcıları & Tartışma Konusu: 395 Kullanıcı (Güncel)
Giriş
    98 Mesaj
    Ryzen 5 2600

Asus TUF B450-Pro Gaming

Ekleyebilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3351 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Rivalı Efsunger

yaz beni de 12 nm R5 1600 var anakart b350m-a 2200G deki rivalı efsungeri silebilirsin artık kullanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 15 Eylül 2019; 16:54:27 >
    |
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
  • Teğmen
    154 Mesaj

Aynı anakart var hocam sistem açılış hızınız ve sıcaklık değerleri hakkında bilgi verir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: h065

Aynı anakart var hocam sistem açılış hızınız ve sıcaklık değerleri hakkında bilgi verir misiniz?

Alıntıları Göster
    Aorus app center da Fast boot uygulaması var oradan boot hızını ultra fast yaptım baya hızlı açılıyor. 15 20 sn herhalde. Sıcaklık değerleri mesela PC bugün neredeyse hiç kapanmadı. 35-40 derece arasında. Fanlar silent modda
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=140004406

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 15 Eylül 2019; 22:52:27 >
    |
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."

• Teğmen
    154 Mesaj
    Sıcaklık sorunum neyden kaynaklandığını buldum ve yine servisle uğraşmak istemiyorum doğrusu. Kendi standart soğutucusunu takıp test edeyim dedim bide ne göreyim boot ekranı gelince fanların döndürmesini durduruyor ve birdaha hareket etmiyorlar. bende güç kablosunu anakartta cpu fana değil system fana taktım ve fanın durmasını engelledim sıcaklık değerlerim normale döndü. sıvı soğutmayla 50 derecenin altını zor görürken birden 30 dereceleri gördüm hemde slient modda . demekki sıvı soğutmanın pompalamasınıda durduruyormuş anakart. Yazılımsal bir sıkıntı değil çünkü denemediğim şey kalmadı sabah 6 7 den biri bunla uğraşıyorum. şimdi anakartı servise göndersem beklemesi bir dert bu 2. anakartım çünkü servisten gelen asusu iade etmiştim. Bu şekilde kulllanmaya devam edeceğim.

Güzel Çözüm Bulmuşsunuz Hocam ,Garantiyle İadeyle Uğraşmaktan Çok Daha İyidir
    |
    |
    h065 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
haberler
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.