Şimdi Ara

AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel) (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.677
Cevap
138
Favori
357.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen doğrusun. İşte o ryzen master burada devreye giriyor. Bu sebeple 4.5 + 4.3 gibi olur sanırım ryzen masterda ozaman işte 7800 gibi bir puan alıyor cinebenchte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Aynen doğrusun. İşte o ryzen master burada devreye giriyor. Bu sebeple 4.5 + 4.3 gibi olur sanırım ryzen masterda ozaman işte 7800 gibi bir puan alıyor cinebenchte.
    O max oc oluyor işte. 4600 olan 1 yada 2 çekirdek vardır onlarıda yap.

Bir taraf 4550 bir taraf 4350 falan olabilir sanıyorum.

Isıtma programı değilde genel kullanımda sorun yoksa ısıtma programlarını sıcakta olsa yapabiliyorsa prime 95 blend gibi..

Öyle kalabilir soğutucun sistemin iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 6 Aralık 2019; 16:49:19 >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Hazır havalar da soğudu radyatörü camın dışına koy
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    Komple balkona koyup duvardan kablo deliği açacaksın 1 hdmi 1 elektrik 2-3lü priz geçiriceksin kablosu balkonda kalacak işte bilgisayar 5 derece çalışır masa üstü belki 0 görürsün..

Blutooth dac alır sesi çözersin klavye mouse en iyisinden kablosuz oldu bitti.

Ama ısındıkça terleme olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 6 Aralık 2019; 16:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Komple balkona koyup duvardan kablo deliği açacaksın 1 hdmi 1 elektrik 2-3lü priz geçiriceksin kablosu balkonda kalacak işte bilgisayar 5 derece çalışır masa üstü belki 0 görürsün..

Blutooth dac alır sesi çözersin klavye mouse en iyisinden kablosuz oldu bitti.

Ama ısındıkça terleme olabilir.
    Bundan yaklaşık 13 sene kadar önceydi sanırım. Feel Huricane kasamın önüne boruyla dışarıdan soğuk hava vermiştim. O zamanlar Ankarada oturuyordum ve dışarısı da -15 derecelerde falandı baya etki etmişti. Çocukluk da var biraz tabi forumlarda baya makara yapmıştık. Hatta eve gittiğimde nasa bakayım resimler duruyorsa atarım bir iki foto.

Yurt dışında sıvı soğutma sisteminin radyatör ve fanlarını balkona kuran çok insan var zöellikle kuzey ülkelerinde baya işe yarıyor. Kasa içi sirkülasyon yeterli olursa terleme yapmaz.

Ben klimanın önüne koydum 5 dk sora damla damla oldu kasa.
  • Aslında kasanın şuan durduğu duvarın arkası balkon
    Bilemem artık

AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel)
  • Arkadaslar meraba. Asus lga775 p5q pro anakart ve Q6600 sistemin anakart arızası neticesinde bende artık sistem değişikliğinin zamanının geldiğini düşünerek ryzen sisteme geçmeye karar verdim. İşlemci olarak ryzen 1600 anakartta msi b450 gaming plus max aldım. Fakat msi konusunda tam eminde olamadım. 630liraya denk getirdim bir şekilde fakat eski kartım asus ile çok uzun yıllar geçirdik. Msi ın bu kadar dayanır mı dayanmaz mı emin değilim. Asus tuf b450 ile değiştirsem mi değiştirmesem mi çok kararsızım siz ne dersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kasada 9 tane ARGB fan var gece 3 te ankara pavyonu yapıyorum assolist çıkarıyorum , sen bana bunu balkona koy dersen işler karışır vukuat çıkar odanın içinde dursun şirin şirin
    Kasadan çıkan sesi merak ettim:)Ne kadar sessiz fanlar olsalar da dile<kolay, 9 fan + cpu fanı + psu fanı + grafik kart fanı, en az 12 fan
    arkadaş şaka yapıyordur umarım çünkü kasa eksi derece soğukta çalıştırılmaz

DÜZELTME: bazıları yazımı neresinden anladıysa çözemediğim için düzeltme yapıyorum yukarıda kasa balkona konursa zararı var demek istedim birisi bunu oc rekoru hidrojen soğutmaya getirip saçmalıyor benim dediğim kasa açık havada balkonda çalıştırılmaz bu kadar basit bunun soğutucu radyatör yada hidrojen soğutmayla ne ilgisi var anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 7 Aralık 2019; 3:8:18 >
  • Kasada ses var tabiki çok değil ama açıkçası stok fana göre çok sessiz desem yeri var

https://forum.donanimhaber.com/raijintek-orcus-360-rbw-islemci-sogutucusu-incelemesi-3900x-degerlendirmesi--141115674#141115674

Suat hocam çok eskilerden hocam ağam eğlenir bizimle

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Neden çalıştırılmaz merak ettiğim için soruyorum ?
  • berkant19 kullanıcısına yanıt
    Çalışır, çalışmaz diye birşey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Amac zaten sıcak havayı tahliye edip soğuk tutmak değil mi şaşırdım yani calistirilmaz diyince

Aslında yeni bir Dr. Fire all olsa bence güzel olur da ozaman ki işler çok güzeldi çok severdim fireball ı ben,

düzgün konuş haddini bil koyda gör ne oluyor eksi 15 e oc de belli yeri soğutuyorsun adamlar sürekli eksi 150 de tutmuyor tüm sistemi oc yapıp amacına ulaşıp bırakıyorlar işe yaramış olsa herkes o şekilde soğuk yerde kullanır bana ahkam kesme dış ortamda 9 türlü hava var rutubet nem çiğ yağması gibi boş boş konuşuyorsunuz koyda bütün kış balkona gör ne oluyor o sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 7 Aralık 2019; 0:10:47 >
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.