Şimdi Ara

AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.677
Cevap
138
Favori
357.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın denerim, başta düşündüğüm gibi termal macunun dengesiz yayılmasıyla alakası yoktur sanırım.
  • Tek tek çekirdekleri gösteren bir bölüm bulamadım. Boşta değerler bu şekilde.

AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel)
  • ryzen 1700x ve asus x370 prime pro ile benide ekleyebilirsiniz.
  • Windows Fall Update'i çıktı, Scheduler updateleri falan var içinde Ryzen için, yüklenmesi tavsiye olunur.
  • Brightmist B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler güncelliyorum şimdi
  • Windows Fall Update'inden sonra task managerda işlemci hızını yanlış gösteriyor(eksik veya fazla olabiliyor), kafaya takmayın
  • KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED yazan bir mavi ekran alan oldu mu? 3 günde 2 sefer başıma geldi, makina restart attı. İlk seferde internetten arattım, yazılanlara göre ekran kartı driverlarını kaldırıp tekrar yükledim, biosu güncellememiştim, onu güncelledim. Ama az önce 2. kere oldu, demek ki işe yaramamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 18 Ekim 2017; 23:36:39 >
  • Ekleyin beni de lütfen. MSI b350 TH ve r1600.

Bu arada beyler 3.8 ghz'ye oc yapan varsa, kaç voltla yaptınız söyler misiniz? Ben 1.35 ile termal throttle olup crash yiyorum.
  • Thermal throttle diye birşey yok ki 95C'de thermal shutdown olması lazım.

Stabil değildir overclock.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı driverlarını DDU(Display Driver Uninstaller) kullanarak safe mode'da DDU'yu çalıştırarak kaldırdıktan sonra yüklerseniz daha sağlıklı olacaktır. Safe Mode'da Windows pin'i çalışmıyor yalnız, Microsoft account'uyla login olmanız gerekmekte.

Her ekran kartı driver'ı yüklerken yapılması gerekiyor aslında bunun.
    Ekran kartı driver'ı hariç başka birşey de olabilir. AMD Chipset driverlarını vb. güncellemeleri de yapmayı unutmayın.
  • Brightmist B kullanıcısına yanıt
    Ok teşekkürler.
  • Aranıza r7 1700 ile katılacağım anakart kısmetse Asrock taichi olacak, olmazsa asusa bakacağız ram tavsiyeniz varmı
  • r5 1600x, asus crosshair vi hero, corsair CMK16GX4M2B3000C15R
    ile Ryzen'e geçmiş bulunuyorum.
  • Ekran kartı driverını DDU ile kaldırıp yeniden kurdum, chipset driverlarını güncelledim; bir haftadır süper stabil çalışıyor, 2 tb WD Red disk ekledim. Galiba güzel sistem oldu, oyun sevmem ama denesem mi acaba bir şeyler
    Kesinlikle güzel oldu hocam, Öyle bir sistem olupta oyun denememek olmaz sevdiğin tarz bir iki oyun indirip oynayabilirsin
  • Araba yarışı olabilir, agresyon içermeyen cinsinden tavsiye edebileceğin bir şey var mı? Eskiden torrent filan biryerlerden iniyordu, şimdi nasıl. Steam diye birşeyler duymuştum, az önce şöyle bir girip baktım uçuk fiyatlar, eski dvd oyun fiyatlarını aratmıyor neredeyse.
    Ddu link alabilirmiyim

Ryzen 1600 le wolfenstein 2 deneyen war mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Ben şöyle bir yerden indirmiştim.

http://download-eu2.guru3d.com/ddu/[Guru3D.com]-DDU.zip
  • Merhaba.
    Kullanıcılara beni de ekleyebilir misin?
    Ryzen 1600X
    Asus Prime X370 Pro
    Corsair 2x8GB 3000 Mhz CMU16GX4M2C3000C15
  • Merhabalar;
    AMD Ryzen 3 R3 1300X
    MSI A320M PRO-VH PLUS AMD A320

ile aranıza katıldım şuan için memnunum
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.