Şimdi Ara

AMD RX560 VA5605RF41 GDDR5 4GB 128bit (-video eklendi-) *****499TL***** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
5.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekran kartına ihtiyacım var bu ekran kartı cs go ve rocket league gibi oyunlarda performans olarak iyimidir orta ayarlar bile benim için yeterli 1024 ve 896 dan hangisini seçmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: YegTR

Arkadaşlar ekran kartına ihtiyacım var bu ekran kartı cs go ve rocket league gibi oyunlarda performans olarak iyimidir orta ayarlar bile benim için yeterli 1024 ve 896 dan hangisini seçmeliyim
    ben şuanda 1024 olanını kullanıyorum gayet performanslı csgo 1080p low ayarlarda 200 220fps alıyor
  • https://www.youtube.com/watch?v=30gOOaIlygU video eklendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, n11 den 896 shader olanı aldım, diğerinden belirgin farkı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollo48

arkadaşlar, n11 den 896 shader olanı aldım, diğerinden belirgin farkı nedir
    Fazla vark yok 3 5 fps fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: -QAism-

Fazla vark yok 3 5 fps fark var

Alıntıları Göster
    anladım hocam, peki inceleme videosunda biostan 1024 shader yapılabilir diyor, nasıl oluyor bilginiz varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: apollo48

anladım hocam, peki inceleme videosunda biostan 1024 shader yapılabilir diyor, nasıl oluyor bilginiz varmı

Alıntıları Göster
    Onda bilgim yok bios modlama galiba

• Vallahi süper oldu bu kartın çıkması ben oem rx460'ı alamadım diye üzülürken bu çıktı karşıma n11'de tesadüfen yorumlardada burayı gördüm sipariş verdim dün itibariyle sabırsızlıkla bekliyorum bakalım ne gibi bir performans vericek xeon x5460 ile video çekip atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

1024 olarak bugün elime ulaştı kart. Güzel havalı ve statik poşetle paketlenip gönderilmiş içine bir de 32gb flash bellek koymuşlar hediye olarak sağolsunlar.Ürün 0 olduğu için gram kuşku yok içimde ve oyun performansları cidden şaşırttı beni. 8gb 1333 mhz ram, x5460 işlemci ve 120gb ssd ile ets 2 medium+high karışık ayarlarda +100 fps aldım. Daha önce depoparkdan curved monitör almıştım freesync destekli kart ile tam bir ikili oldular herhangi bir yırtılma ve drop kesinlikle yok. Şuanlık denediğim ets ve ve rocket lig. İki oyunda da kusursuz performans veriyor. Tam yük altında eğer fan otomatikdeyse 50 dereceye yaklaşıyor ancak fanı kendiniz kontrol ederseniz 40 ı pek geçmiyor.
    Hocam aynı işlemciden bendede var. performansı güzel bir işlemci fakat tdp değeri biraz yüksek olduğu için korkuyorum açıkcası bu kartı 250w'lık everest marka bir psu ile besleyebilirmiyim acaba? sizde kaç psu var, eminim benimkinden yüksektir sistemim şu şekilde: Xeon x5460 3.16ghz işlemci 4+2GB 1333mhz ram gıgabayt g41m combo modlu bios yüklü. 1TB HDD VE Son olarak 120GB KINGSTON SSD var. sistemi yakmam umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Red Devil007

Vallahi süper oldu bu kartın çıkması ben oem rx460'ı alamadım diye üzülürken bu çıktı karşıma n11'de tesadüfen yorumlardada burayı gördüm sipariş verdim dün itibariyle sabırsızlıkla bekliyorum bakalım ne gibi bir performans vericek xeon x5460 ile video çekip atarım.
    Ben kullanıyorum şuan gayet iyi hayırlı olsun bu arada

• quote:

Hocam aynı işlemciden bendede var. performansı güzel bir işlemci fakat tdp değeri biraz yüksek olduğu için korkuyorum açıkcası bu kartı 250w'lık everest marka bir psu ile besleyebilirmiyim acaba? sizde kaç psu var, eminim benimkinden yüksektir sistemim şu şekilde: Xeon x5460 3.16ghz işlemci 4+2GB 1333mhz ram gıgabayt g41m combo modlu bios yüklü. 1TB HDD VE Son olarak 120GB KINGSTON SSD var. sistemi yakmam umarım

Alıntıları Göster
    500w kullanıyorum ben

• quote:

Alıntıları Göster
    Bende fx 8350 ve rx 560 ile 300w everest power sorunsuz kullanıyorum

• quote:

https://www.youtube.com/watch?v=30gOOaIlygU video eklendi
    İnceleme çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

Yalnız video da Nvidia karşılığı GTX 1030 demişsiniz ama GTX değil GT olucak.

Ayrıca GT 1030 karşılığı olamaz gibi hocam GTX1050 daha uygun olur sanki.

Bana kalırsa DX12 Stabilitesi ve Ekstra VRam avantajıyla her halükarda GTX1050 den daha iyi bir seçenektir..

1 sene önce burada 4 GB RX460 yada RX560 almayın onun GPU gücü 4 GB veri işlemeye yetmez diyenlere bu videoyu izletmek lazım.

O zaman da demiştim hala diyorum fazla Vramin zararı olmaz aksine faydası olur. Test boyunca gördükki LoL harici diğer tüm oyunlarda 2 GB üzeri vram kullanımı var.

Hatta Apex Legend oyununda 4 GB VRam hepsi tamamen kullanılmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 29 Mart 2019; 0:25:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

İnceleme çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

Yalnız video da Nvidia karşılığı GTX 1030 demişsiniz ama GTX değil GT olucak.

Ayrıca GT 1030 karşılığı olamaz gibi hocam GTX1050 daha uygun olur sanki.

Bana kalırsa DX12 Stabilitesi ve Ekstra VRam avantajıyla her halükarda GTX1050 den daha iyi bir seçenektir..

1 sene önce burada 4 GB RX460 yada RX560 almayın onun GPU gücü 4 GB veri işlemeye yetmez diyenlere bu videoyu izletmek lazım.

O zaman da demiştim hala diyorum fazla Vramin zararı olmaz aksine faydası olur. Test boyunca gördükki LoL harici diğer tüm oyunlarda 2 GB üzeri vram kullanımı var.

Hatta Apex Legend oyununda 4 GB VRam hepsi tamamen kullanılmış...

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim yanliz video bana ait değil biosis şirketi yani depoparka ait bende forumda paylaştım kafasında soru işareti olan arkadaşlar varsa diye yinede teşekkür ederim.

• Elimde tertemiz asus cift fanli rx 560 modeli var garantisi 5-6 kaldi toplasan 200 saat kullanmişimdir evde yatiyor alicak varsa 500tl birakirim:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 29 Mart 2019; 0:54:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Elimde tertemiz asus cift fanli rx 560 modeli var garantisi 5-6 kaldi toplasan 200 saat kullanmişimdir evde yatiyor alicak varsa 500tl birakirim:))
    Adamlar sıfırını alıyor o paraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Elimde tertemiz asus cift fanli rx 560 modeli var garantisi 5-6 kaldi toplasan 200 saat kullanmişimdir evde yatiyor alicak varsa 500tl birakirim:))
    Kusura bakmada 0 i 500 TL kimse almaz bu ürün varken hiçbir farkı yok oyunlarda max 47derece sen düşün gerisini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -QAism- -- 29 Mart 2019; 1:4:53 >
  • quote:

Teşekkür ederim yanliz video bana ait değil biosis şirketi yani depoparka ait bende forumda paylaştım kafasında soru işareti olan arkadaşlar varsa diye yinede teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Pardon hocam inceleme konusu size ait olunca videoda öyle sandım.

Hatta içimden dedim arkadaş baya profesyonel çekimler yapmış helal olsun.

Sonucuna bakarsak baya güzel bir inceleme alıcak kişilere doğru bir yol gösterim sağlıyacaktır.

Hayırlı geceler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

Pardon hocam inceleme konusu size ait olunca videoda öyle sandım.

Hatta içimden dedim arkadaş baya profesyonel çekimler yapmış helal olsun.

Sonucuna bakarsak baya güzel bir inceleme alıcak kişilere doğru bir yol gösterim sağlıyacaktır.

Hayırlı geceler dilerim.

Alıntıları Göster
    Sizde iyi geceler sagolun yorumunuz için.

• ürünü aldım ama iade etmek zorunda kaldım yazılım konusu yüzünden
    ama sıcaklık değerleri tek fan için iyi, gtx 1050 ti de 66 dereceyi geçmezdi çift fanlıda, bunda 69 derece civarı gördü
    tek fanlı olmasına rağmen kart uzun gibi, soğutmanın bir kısmı kartı geçiyor
    ama şunu söyleyebilirim, bu kart gtx 1050 den üstün değil, herkes üstün demiş ama tek avantajı vram
    roket ligde aynı ayarlarda düz 1050 170 fps civarı alırken bu rx560 100-110 civarı geziniyor

+ ları : tdp, vram, fiyat (2. elleriyle aynı fiyata)
    - leri : yazılım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.