Şimdi Ara

AMD RX560 VA5605RF41 GDDR5 4GB 128bit (-video eklendi-) *****499TL***** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
5.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Perturbator

Bu kart perf. olarak hangi kartla benzer? 1050 den güçlü müdür?
    RX560 daha performanslıdır 1050'den
  • Arkadaşlar almaya değer mi yoksa ikinci el garantili Sapphire filan mi alsam? Fiyatlar aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresalvation

Arkadaşlar almaya değer mi yoksa ikinci el garantili Sapphire filan mi alsam? Fiyatlar aynı
    Bunu sorman bile hata 0 ini alırım kullanırım herhangi bir sorunda şirket direk değişim yapıyor

• Valla baktım bunu alana kadar rx 570 indirimlerini kovalayıp almak daha mantıklı çünkü yanında iki oyun veriyolar bunla benzer fiyata geliyor ve 570 iki kat performanslı bir kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perturbator -- 15 Mart 2019; 20:58:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Valla baktım bunu alana kadar rx 570 indirimlerini kovalayıp almak daha mantıklı çünkü yanında iki oyun veriyolar bunla benzer fiyata geliyor ve 570 iki kat performanslı bir kart.
    Sen bilirsin hacı sana kalmış uygunsa tabii alabilirsin

• Ürünler çarşamba günü çıkartıyorlar bekleyenlere hediyeleri ile beraber gönderecekler bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

Ürünün yapımcısı malezyalı şirket. Bu kartı yeni pre order olarak satıyorlar dünya genelinde. Bende alacağım bugun bu karttan
    Siparişini iptal edip RX 470 almanı öneririm.
    https://www.sahibinden.com/arama?category=22863

2.el ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 22 Ocak 2020; 23:17:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

Siparişini iptal edip RX 470 almanı öneririm.
    https://www.sahibinden.com/arama?category=22863

2.el ama olsun.

Alıntıları Göster
    İşlemcisi kaldırıyorsa tabii alsın ama ikinci el rx 470 480 ler hep mining de kullanılmış bu fiyattan birdaha 4gb bulunmaz rx 560 en kotu yerde 800 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Depopark gene 1024 ve 896 olarak kartları ayırıp gönderecekler içinzde kuşku kalmaz.
  • 1024 olarak bugün elime ulaştı kart. Güzel havalı ve statik poşetle paketlenip gönderilmiş içine bir de 32gb flash bellek koymuşlar hediye olarak sağolsunlar.Ürün 0 olduğu için gram kuşku yok içimde ve oyun performansları cidden şaşırttı beni. 8gb 1333 mhz ram, x5460 işlemci ve 120gb ssd ile ets 2 medium+high karışık ayarlarda +100 fps aldım. Daha önce depoparkdan curved monitör almıştım freesync destekli kart ile tam bir ikili oldular herhangi bir yırtılma ve drop kesinlikle yok. Şuanlık denediğim ets ve ve rocket lig. İki oyunda da kusursuz performans veriyor. Tam yük altında eğer fan otomatikdeyse 50 dereceye yaklaşıyor ancak fanı kendiniz kontrol ederseniz 40 ı pek geçmiyor.
  • quote:

1024 olarak bugün elime ulaştı kart. Güzel havalı ve statik poşetle paketlenip gönderilmiş içine bir de 32gb flash bellek koymuşlar hediye olarak sağolsunlar.Ürün 0 olduğu için gram kuşku yok içimde ve oyun performansları cidden şaşırttı beni. 8gb 1333 mhz ram, x5460 işlemci ve 120gb ssd ile ets 2 medium+high karışık ayarlarda +100 fps aldım. Daha önce depoparkdan curved monitör almıştım freesync destekli kart ile tam bir ikili oldular herhangi bir yırtılma ve drop kesinlikle yok. Şuanlık denediğim ets ve ve rocket lig. İki oyunda da kusursuz performans veriyor. Tam yük altında eğer fan otomatikdeyse 50 dereceye yaklaşıyor ancak fanı kendiniz kontrol ederseniz 40 ı pek geçmiyor.
    kardeşim hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan banada 2 güne gelir bende deneyip testleri foruma güncellerim kuşkusu olan varsa gider cidden böyle satıcılar hala bitmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: -QAism-

kardeşim hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan banada 2 güne gelir bende deneyip testleri foruma güncellerim kuşkusu olan varsa gider cidden böyle satıcılar hala bitmemiş.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim sizede hayırlı olsun. Bu kartın 2.elini 500 550 ye satan insanlar var üstüne üstlük miningde kullanılmış kartlar. Depopark bu kartı 0 ve 4gb modelini düz 500 den sattılar gerçekten helal olsun ve bildiğim kadarıyla şu 7 gündür ürünle ilgili baya zorluk çektiler. İşlerini hakkıyla yapan nadir işletmelerden birisi depopark. Şuana kadar iki alışverişim oldu birisi monitör diğeri bu ve bundan sonra tüm elektronik alışverişlerim depoparkdan olacak. Bunları tamamiyle kendi gözlemlerim ve güvenim ile yazıyorum kesinlikle yok reklamdı yok olmayan şeyleri yazıyor demesin kimse.

• quote:

Çok teşekkür ederim sizede hayırlı olsun. Bu kartın 2.elini 500 550 ye satan insanlar var üstüne üstlük miningde kullanılmış kartlar. Depopark bu kartı 0 ve 4gb modelini düz 500 den sattılar gerçekten helal olsun ve bildiğim kadarıyla şu 7 gündür ürünle ilgili baya zorluk çektiler. İşlerini hakkıyla yapan nadir işletmelerden birisi depopark. Şuana kadar iki alışverişim oldu birisi monitör diğeri bu ve bundan sonra tüm elektronik alışverişlerim depoparkdan olacak. Bunları tamamiyle kendi gözlemlerim ve güvenim ile yazıyorum kesinlikle yok reklamdı yok olmayan şeyleri yazıyor demesin kimse.

Alıntıları Göster
    dostum ekran kartı tam yükte kaç 47w mı tuketiyor acaba

• quote:

dostum ekran kartı tam yükte kaç 47w mı tuketiyor acaba

Alıntıları Göster
    42w tüketiyor.
  • quote:

42w tüketiyor.

Alıntıları Göster
    Mükemmel bendeki rx 460 yükte 47 48w tüketiyor sabırsızlıkla bekliyorum rx560 ı :D
  • quote:

Mükemmel bendeki rx 460 yükte 47 48w tüketiyor sabırsızlıkla bekliyorum rx560 ı :D

Alıntıları Göster
    rx 460 dan en az 20 fps daha performanslı kart ve nicesı var.

• inceleme için teşekkürler gayet güzel bir konu tarafınızdan.
    fakat tahmin ettiğim gibi 460 f/p oranında 560'ı tokatlıyor. arada çok düşük bir fark var. güncel oyunlarda iki kartın farkı 720/1080p'de hissedilemeyecek derecede az. 2K bandına da zaten bu kartlar ile girilmez. 460'ın 1024 shaderlı versiyonunu o fiyata kaçırdığıma hala çok üzülüyorum maalesef. iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

inceleme için teşekkürler gayet güzel bir konu tarafınızdan.
    fakat tahmin ettiğim gibi 460 f/p oranında 560'ı tokatlıyor. arada çok düşük bir fark var. güncel oyunlarda iki kartın farkı 720/1080p'de hissedilemeyecek derecede az. 2K bandına da zaten bu kartlar ile girilmez. 460'ın 1024 shaderlı versiyonunu o fiyata kaçırdığıma hala çok üzülüyorum maalesef. iyi günler
    rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.