Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT
  • U2ME2 kullanıcısına yanıt
    Bende de var da ben hic sorun yasamadim ilginctir. Ama genel olarak sorun yasayan daha cok zannedersem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gigabyte 5700 xt oc kart var

memory ve hotspot sıcaklıları oyunda(overwatch) 90 derece acaba normalmi

gpu 70-73 falan fanda 1900 rpm de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 31 Ekim 2020; 1:24:15 >
  • Sadece almanya da tek bir web sitesi haftada 1000 unite radeon kart satıyor.. Dünya genelinde ayda 50-100.000 belki nasıl genel olan daha çok olabilir ki ya. AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT 

https://www.reddit.com/r/teamred/comments/jhciar/week_43_mindfactoryde_gpu_sales_radeon_3664/?utm_source=amp&utm_medium=&utm_content=post_title

Techpowerup da bağımsız konu açmışlar bir iki sorun yaşayan var ama genel memnun.

https://www.techpowerup.com/forums/threads/amd-gpu-gamers-only-your-opinion-on-amd-drivers.273496//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 31 Ekim 2020; 1:34:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• XFX Rx 5700 xt Thicc 2 ile beraber geçte olsa kırmızı tarafa geçtim arkadaşlar.

• 5700xt düşünüyordum hala sorunlar devam ediyormuş sanırım. maceraya gerek yok. 6xxx e bakarız artık.

• Bende tecrübelerimi yazayım. Haziran sonunda 5600xt pulse modeline geçiş yaptım. Önce 20.4.2 whql ile kullandım. Şu an ise 20.10.1 ile yoluma devam ediyorum.
    -Şu ana kadar oyunlarda hiç sorun yaşamadım; oyundan atma, siyah ekran, res atma vs hiçbiri olmadı.
    - Ama bu süreçte 3-4 kere normal webde gezerken siyah ekran oldu. Ama ben bu sorunun ram kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü ram ocsi yapmıştım ve tam stabil değil.
    - 144hz kullanırken vram sabit 200 bazende 250-300 oluyor herkesin yaşadığı yüksek vram hızı sorunu bende yok ilginçtir.

Şu ana kadar kullanımımdan memnunum. 1 gün olsun pişman olmadım kartı aldığımdan. Teknoloji şans işidir bana sorunsuz kart gelmiştir vs bilemeyeceğim ama 2.5 senelik Amd kart kullanım tecrübemden memnunum bana verdiğim paraya göre gayet iyi performans sundu.

• Merhabalar, godfall kodunu aktive etmek istiyorum da, 5000 serisi gpusu olan biri yardım edebilir mi acaba 😅

Çok değil tabii ama karşılığında 25tl steam wallet atarım en azından 10 saniyelik emeğiniz boşa gitmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Aguen

Merhabalar, godfall kodunu aktive etmek istiyorum da, 5000 serisi gpusu olan biri yardım edebilir mi acaba 😅

Çok değil tabii ama karşılığında 25tl steam wallet atarım en azından 10 saniyelik emeğiniz boşa gitmez

250 liralık oyunu 25 liraya mı aktif edeceksin koçero?

• extagon kullanıcısına yanıt

Oyun kodlarını bedavaya getirmenin yolu varsa tüm forumla paylaşın madem çok zekisiniz :)

• quote:

Oyun kodlarını bedavaya getirmenin yolu varsa tüm forumla paylaşın madem çok zekisiniz :)

oyun zaten 5000 serisi kart alanlara bedava. ne diye sana versin adam gider 200 liraya satar mis gibi,kurt olmadan kuzu öpmeye çalışmayın :D

Kod bende var işte onu aktive ettirmeye çalışıyorum.

Siz de haklısınız dh'deyiz ama buranın yerlisi değilim ölücülükle çok işim olmaz :)

5000 serisi olan arkadaşlar da 200'e satmasın reddit'te $35-40'a satabilirler

• quote:

Kod bende var işte onu aktive ettirmeye çalışıyorum.

Siz de haklısınız dh'deyiz ama buranın yerlisi değilim ölücülükle çok işim olmaz :)

5000 serisi olan arkadaşlar da 200'e satmasın reddit'te $35-40'a satabilirler

muhtemelen kartı satarken kodu adama vermedin,nereden tutsan elinde kalıyor mevzu:D bu arada ölücü dediğin adamlar fırsat kovalıyor,dolandırıcılık yapmıyor,farklısınız yani .D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extagon -- 1 Kasım 2020; 22:23:56 >

veya reddit'ten kod almış olabilir miyim?

Yapıcı yaklaşayım dedim de sıktınız iyice, siz dh'nin yerlisisiniz sanırım.

• quote:

veya reddit'ten kod almış olabilir miyim?

Yapıcı yaklaşayım dedim de sıktınız iyice, siz dh'nin yerlisisiniz sanırım.

muhtemelen üyelik tarihim doğum tarihindir diye yanıtlayabilirim sorunu :D

Belli oluyor.

İlk mesajımı yanlış okudunuz ve/veya anlama konusunda güçlükler çekiyorsunuz; bu şartlar halinde haklı bir tepki gösterdiniz. Sonra doğrusunu öğrenince yanlışınızı kabullenmek yerine inatla ısrar ettiniz.

Dramatikleşmek istesem ülkeyle ilgili tüm sorunların kaynağı bu davranışlar bile diyebilirdim ama gerek yok. Hadi size hayırlı işler :*

Merhaba bahsettiğiniz arkadaşa istediği kod için yardımcı olacaktım ama ortada bir dolandırıcılık mı söz konusu acaba? Bendede 5600xt oldugu için bi hayrım dokunsun istedim açıkçası biraz bilgilendirebilirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Scuderia. kullanıcısına yanıt
    ortada dolandırıcılık söz konusu olduğunu düşünmüyorum. şöyle:

5 serisi kart alıp oyunları istemeyenler kodları satıyor. ancak aktive edebilmek için 5 serisi kart lazım. muhtemelen arkadaş kod satın aldı söylediği gibi ve kartı olmadığından kodu aktive edemiyor. bunun için yardım istiyor. tabii ki düşüncem bu yönde, kendisini tanımam ve kefil değilim.

yardım isteyen arkadaşa cevap veren üyenin son birkaç gündür birçok konuda insanları aşağılayan çokça mesajını gördüm. olay bu yüzden büyümüş olabilir. selamlar.

örnek konu:https://forum.donanimhaber.com/godfall-ve-world-of-warcraft-shadowlands-oyun-kodu--145821084

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omara -- 2 Kasım 2020; 0:28:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tavsiyem ekran görüntüsü alıp, size dolandırıcı diyip hakaret ederek tck 125/2’deki suçu işleyen şu üye hakkında suç duyurusunda bulunun. yapacağınız tek şey bir dilekçe yazmak, kalanı başsavcılık hallediyor.@Aguen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omara -- 2 Kasım 2020; 0:27:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.