Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ödeme anında alıyor. Eğer gümrüğe takılmazsa 1-2 ay sonra bu ücreti kredi kartına iade ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Ödeme anında alıyor. Eğer gümrüğe takılmazsa 1-2 ay sonra bu ücreti kredi kartına iade ediyor.
    Teşekkürler. Amazon.de avantajlıymış. Bedava kargo olmasıda çabası. Valla bugüne kadar USA'dan alıyordum çoğu şeyi. Vergi+kargo ücretleri çok fazla geliyordu. Bugüne kadar Amazon.de'nin böyle işlediğini bilmediğim için kendime kızıyorum. Sizede tekrardan teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Amazon comdan 4 günde ürün gelirken Amazon deden 1 ayi buluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Bir konu hakkında bilginiz yoksa saçma sapan şeyler yazarak insanları yanlış yönlendirmeyin.

Araya hafta sonu girmezse veya aktarma yapmazsa 4-5 günde geliyor.
  • @MogoLKhan@Armag3d0N

1 aya geldiğini düşünmüyorum. Kaldı ki 1 aya gelsede sıkıntı yok benim için. O kadar ucuza ürün alabiliyorsak 1 ay beklerim acelem yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 gün önce aldım. Dün siyah ekran bugün yeşil ekran yaşadım. Rx 5700 sapphire. Sorun kartta mı driverda mı?

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Ödeme esnasında alıyor vergiyi. Yukarda arkadaşın dediği gibi sadece kargo ücreti ekleniyor gibi düşünün. Oyun konsolu vb ürünlere ötv almaya başladı devlet, o yüzden o ürünlerde +%20 ötv alıyor. Bilgisayar parçası vs şuan için bu tarz bir durum yok.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Ona dikkat etmemişim. Fakat aradaki yaklaşık 120€'yu göze alamıyorum. Fiyatlar açıklandığı gibi 499€ civarı olsa ciddi düşünülür.
  • 3.500 bütçe ayırıyorum RX 5700 XT nitro için.
    Türkiye pazarına ne zaman gelir ve fiyatlar artar mı.
    Artarsa rtx 2070s i değerlendirmeye alacağım.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Nitro+ Teknobiyotik'te var.
    https://www.teknobiyotik.com/sapphire-radeon-rx5700-xt-nitro-8gb-256bit-gddr6-ekran-karti-11293-03-40g.html

Edit: Yukko'da da varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 30 Eylül 2019; 11:8:0 >
  • fukachuu F kullanıcısına yanıt
    Sürücü kaynaklı hocam.

• aschil kullanıcısına yanıt
    YUKKO da var hocam. 3480 liraya aldım.

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Kartı iade etmelik bir durum yok o zaman

• Arkadaşlar herkese merhaba, yeni başlık açmak istemediğimden burada sormayı uygun gördüm. Sorum şu:
    eski bir sistemimim var içeriği;

gigabyte 990 fxa ud5 rev. 3.0 anakart (son update bildiğim 2015 te idi onuda yaptım)

fx 8350 işlemci (custom sıvı soğutmalı)

corsair vengance 1600 mhz ddr3 ram 16 gb

samsung evo 860 ssd sistemim var

seasonic 1000w 80+ gold psu

ekran kartımı kara cumada 5700 xt ye upgrade etmek istiyorum.

sistemim bu kartı taşıyabilirmi taşırsa da karttan ne denli performans alırım. komple upgrade e giebilecek param malesef olmadığından böyle birşey yapmak durumundayım.

fikir/tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • fukachuu F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam.
  • [juggernaut] [ kullanıcısına yanıt
    Hocam o işlemci darboğaz yapacaktır. Kartı aldıktan sonra anakart işlemci ram üçlüsünün değişmesi oyun performansınızı ciddi anlamda iyileştirir.
  • 5700 xt ile bf1 testi yapan var mi? Oyun 2k da ultrada gayet rahat ama ara gecis sahnelerde fps düşüyor. Bir de oyun sirasinda 82 derecelere kadar cikiyor. Rog strix rx 5700 xt kart. Sizce normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

5700 xt ile bf1 testi yapan var mi? Oyun 2k da ultrada gayet rahat ama ara gecis sahnelerde fps düşüyor. Bir de oyun sirasinda 82 derecelere kadar cikiyor. Rog strix rx 5700 xt kart. Sizce normal mi?
    radeon ayarlarıyla ilgili olabilir benim sapphire 5700 evrim gecirdi oynayınca

rog strixte 82 normal degil bence mem temp faln degılse

• quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

5700 xt ile bf1 testi yapan var mi? Oyun 2k da ultrada gayet rahat ama ara gecis sahnelerde fps düşüyor. Bir de oyun sirasinda 82 derecelere kadar cikiyor. Rog strix rx 5700 xt kart. Sizce normal mi?
    dx 12'de ise yapar, oyun içi bile problemli. Dx 11'e al düzelir..
  • hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda fiyatlar değişmez se alacağım bende. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.