Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İndirimlerin çoğu bitti hocam :)

Benim takip ettiklerimden hatırladığım maliyetler:

Sapphire RX Nitro+ --> N11 11.11'de liste fiyatı 3300-3415 TL olup 280-300TL kupon indirimi ve garanti kartı olanlara 100TL N11 bonus ve 30TL normal bonus kazanımı ile 2870-3000TL.

Sapphire 5700XT Pulse--> Benzer kombinasyonlar ile 2650-2700TL gibi. Trendyol üzerinden şu an direk 2800TL'ye alabilirsiniz.

MSI 5700XT Gaming X--> HB Efsane Cuma'da 3060 TL (2 farklı İşbank Maximum kart ile ödemede 100TL puan kazanılabilirdi), Inventus ise 2978 TL'ye sattı.

Gigabyte 5700XT Gaming--> Inventus 2930TL, Tekramarket 2910TL'ye sattı. Tekra üzerinden şu an 2950TL'ye alabilirsiniz.

Asus 5700XT Strix--> Vatan 3300TL'ye sattı. Asus şimdi bu kart için 285TL geri ödemesi kampanyası başlatmış.İkisi denk gelse fiyat süper ötesi olurdu ama 3300TL de Strix modeli için uygundu.

Ayrıca promosyona dahil olan satıcılardan alınan kartlar için AMD oyun kampanyası kapsamında 3 aylık Xbox Pass for PC ile Borderland 3 veya Ghostreckon Breakpoint oyunlarından birisini alma hakkı da oluyor. Bu hala geçerli.

Bunlar dışında da belki güzel fiyat olmuştur ama benim tespit ettiklerim bunlar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 26 Kasım 2019; 17:6:7 >

• Hayır çıkmıyor.

Vatanın kampanya bölümüne gerekli bilgilerle mail atmanız gelen kodu AMDrewards üzerinden etkinleştirmeniz gerekli.

Uplay üzerinden indiriyorum Tom clancys i mesela. Steam olarak verilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    euv. fiyatlar için teşekkürler cuma günü'nü bekliyorum. karacuma, cyber monday filan var daha .d
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Hocam inşallah istediğiniz fiyatları bulursunuz ama Hepsiburada, Vatan, İtopta, Sinerji, Inventus, Tekramarket gibi yerler indirimlere ayın 21'i itibariyle başladı ve indirimli olarka satış yaptı. N11 zaten 11.11 yapıyor. Trendyol da şu an indirim yapıyor.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    asus geri ödeme kampanyalarında ödemeyi 3 ay sonra falan yapıyor bilginize :D benim 2 ay önce aldığım anakartın geri ödemesi hala hesabıma yatmadı.
  • Arctic Accelero ile kendisi özel hava soğutma yapmak isteyenler

• okayynn kullanıcısına yanıt
    Geç de ödense kartı alacaklar için bir avantaj sonuçta. Bu yarz promosyonlar genelde geç dönüşlü oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryzen2600-5700xt ikilisi olan arkadşlar bf5'te ultra ayarlarda, rotterdam, operation underground haritalarında, 1080p'de gpu kullanımı ortalama ne kadar oluyor sizlerde. Birde dx12'ye aldığım zaman droplar, donmalardan oyun oynanmaz hale geliyor. Youtubedaki testlere bakıyorum dx12'de hiçbir sıkıntı olmadan oynayan var aynı sistemde.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bf1 dx 12 de sıkıntılı. Dx 11'de oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

Hayır çıkmıyor.

Vatanın kampanya bölümüne gerekli bilgilerle mail atmanız gelen kodu AMDrewards üzerinden etkinleştirmeniz gerekli.

Uplay üzerinden indiriyorum Tom clancys i mesela. Steam olarak verilmiyor.
    Ben hb üzerinden almıtşım ama nasıl yapcaz acaba ya:(
  • Rev2 varmis RX kartlar icin yenilenmis haliyle deniyen goremedim eski versiyonda vram yada memoryler cok sicak kaliyormus tam hatirlayamadim hangisiydi.
  • Ekran kartı almayan varsa Gigabyte'ın yeni kartı çıkıyor. Gigabyte AORUS RX 5700 XT 8G

Bunun garanti süresi 4 yıl olacak.
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    Nvidia için yaptığı o şekil rtx aorus gibi değil. Sade yapmışlar. Keşke aynısının gelişmişi olsaydı.

• Humboldt H kullanıcısına yanıt
    Bu yapılır mı şimdi? 5700 XT Nitro+ alanları keriz yerine koymaktır bu. Sapphire'ı kınıyorum.

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    Napsın adamlar yeni model çıkarmasınlar mı? Teknoloji bu, son model bir şey aldıysan bi iki hafta içinde kesinlikle eski model haline dönecektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    Zaten aynı fiyatlara gelmez hocam...
  • cıkıs tarihi ne zaman ? göremedim de
  • Mr. Elektronic M kullanıcısına yanıt
    Hocam işlemcilerde 2 oyun hediyesi var ekran kartlarında 1 tane. 2 kampanyada da seçimi size bırakıyor.
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt
    special edition'mus.Buyuk ihtimal sayili cikacak.

• Aorus modelinin daha incelemesi yayınlanmadı fakat siteden baktığım kadarıyla heatsink ve pcb aynı yani aynı kart sadece kozmetik farklar mevcut, birşey beklemeyin.

Nvidia kendi için yapılan özel tasarımları AMD'de kullanılmasını istemiyor. Hatta aorus, gaming x, strix isimlerini bile kullanmayacaksanız demişti(bu nedenle bir ara STRIX kartlar AREZ diye satıldı) fakat tepki çekince vazgeçti. Dikkat ederseniz gaming x'in tasarımıda 2070'de kullanılan gaming x ve gaming x trio dan farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 27 Kasım 2019; 16:9:56 >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.