Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.231
Cevap
90
Favori
459.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerçek olamaz 970 bunun iki katı fps alıyor.
  • Reiatsu R kullanıcısına yanıt
    Yasak var hâlâ. 29 itibariyle bitecek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Anladim neyse biz bakalimda ;D kaldirirlarsa kaldirsinlar

• 8X MSAA bu.
  • Çok kararsız kaldım gtx 970 satıp 480 mi alsam yoksa gtx 1070 mi alsam en fazla 1500 tl vermek kaydı ile tabiki.
  • MSAA 8X Acikken 970 de 30-40 fps aliyor.

• Eğer 1267 mhz 480x gtx 980 civarı performans veriyorsa 1600 mhz de overtclockla yaklaşık yüzde 25 eder bu 980ti ile düz fury arası performans verecek anlamına geliyor. Özel soğutmalı 8 gb modeller 250 dolar olursa alınır. Ama eylüle kadar beklemek lazım türkiyede bence fiyatların oturması için. Asus falan 1200 1300 tl olur vatanda .
  • Performans 980/390X civarı gözüküyor. Sürücüler güncellenince artış oalcaktır ayrıca. Daha kart çıkmadı bile ve bu referans tasarım.

Bu ise Hairworks açık halde. Hairworks ile önceki kartlar kadar büyük düşüş yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 23 Haziran 2016; 17:11:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jeseskane

Çok kararsız kaldım gtx 970 satıp 480 mi alsam yoksa gtx 1070 mi alsam en fazla 1500 tl vermek kaydı ile tabiki.

Valla kardeşim satıp RX 480 al çünkü RX 480 çıktıktan sonra o kartın değeri çok çok düşecek. Elini hızlı tutmaya bak.
  • Kartın performans testleri gerçek gibi gözüküyor. İşin ilginç tarafı hangi yazılımı yükleyip bu testleri yaptıkları.
    Amd tarafından yayınlanan bir yazılım göremiyorum. İşin ilginç tarafıda herhangi bir overclock çekilmemiş ve referans tasarım kart kullanılması. Bana göre bu değerler bu şartlar altında çok iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Performans 980/390X civarı gözüküyor.

Bu ise Hairworks açık halde. Hairworks ile önceki kartlar kadar büyük düşüş yok gibi.

Kardeşim yayınlaması mümkün değil daha. Buram buram Nvidia teknolojisi kullanan oyunda performansı belli etmez. AMD'nin oyun testlerinde en düşük FPS her zaman Witcher 3'te çıkmıştır. Daha yüksek olacak performansı.

• RX 490 R kullanıcısına yanıt
    h110 alınca adam 1070 alabilecek mi bir düşün. Sonra bir daha mesaj yazarsın.
  • berkayjan kullanıcısına yanıt
    390X de olabilir belki, bilemiyorum. Saat hızını falan gösterse anlayabilirdik durumu. Doğru da olsa yalan da olsa 1dk süren testler zevkli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

h110 alınca adam 1070 alabilecek mi bir düşün. Sonra bir daha mesaj yazarsın.

merak ettim de senin mantığa göre x99 kullanmayanlar 1080 almasın

h110m ile gtx 1070 neden kullanılamaz merak ettim açıklasana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bu videoları yayınlayan adamın Instagram hesabı:

https://www.instagram.com/p/BG-TWLWwDHp/?hl=en

Görüntü başka yerde alınmadıysa elinde kart var demek ki.
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Hairworks denince nedense aklıma hep şu görsel geliyor:

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]

Videoları izleyemedim ama inşallah bu kadar fark olmuyordur artık
  • RX 490 R kullanıcısına yanıt
    Wankel motorlu şahinin videolarını izle anlarsın.

edit: ayrıca anlamamışssın, aradaki 100tl farka adam gidip 1800tl lik gtx1070 alabilecek mi? Eğer alabiliyorsa söyle bizde alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matthew Murdock -- 23 Haziran 2016; 17:22:36 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=scveKc5Vrno Aynı ayarlarda 970. Gözlemlediğim kadarıyla ortalama 2 fps eksiği var 480'in. Ancak daha sürücü güncellemeleri yok ve sıfır ocli tamamen referans tasarım modelin sonucu bu. Biraz oturduğunda özel soğutmalı modeller 980'i yakalar gibi duruyor...
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    Çok derinden vurmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Performans 980/390X civarı gözüküyor. Sürücüler güncellenince artış oalcaktır ayrıca. Daha kart çıkmadı bile ve bu referans tasarım.

Stok sogutuculu kartin 1.5-1.6Ghz ye kadar OC yapilabildigi bilgisi geciyor internette .
    Ne kadar dogru oldugunu bilmiyorum ama testler yavas yavas ortaya cikmakta .

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.