Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.207
Cevap
165
Favori
506.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 24.4.2024)
Giriş
  • Durduk yere niye tartışma çıkardınız aga , bi sakin olun da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkprince

Vergi ve kargo dahilse bence gayet güzel fiyat

Herşey dahil hocam tarih girilmesini bekliyorum tarihi yok suan siparisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savcı963 -- 3 Mart 2021; 11:18:4 >
  • Arkadaşlar selam,

Bugün 6700xt tanıtılacağı etkinliğin Tr saatini bilen var mı?

• REDSTONE kullanıcısına yanıt

Ben yeni CPU ve anakarti taktım, win10 formatsiz çalıştı tabi sonradan format atdim.

• ASROCK - VGA CARDS Radeon RX6800XT Phantom Gaming 16G: Amazon.de: Bilgisayarlar

Almak isteyen olursa tarihi belli değil fakat fiyatı hoşunuza giderse diye paylaşıyorum.

• savcı963 kullanıcısına yanıt
    Umarım hızlı gelir. Siz alırken tarih görünmüyor muydu?
  • MSI RX6900 XT Gaming X Trio ile yakın zamanda aranıza katılacağım arkadaşlar. 5600x işlemci ve 850w Cougar 80+ PSU ile kullanmayı düşünüyorum. Önerdiğiniz, şöyle yap dediğiniz br durum var mıdır?

• tst- kullanıcısına yanıt

Sürücüyü kurar kurmaz AMD Software'den Görüntü keskinleştirmeyi kapat  

• hasskabal kullanıcısına yanıt
    Saat 19:00 da TSİ ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

ASROCK - VGA CARDS Radeon RX6800XT Phantom Gaming 16G: Amazon.de: Bilgisayarlar

Almak isteyen olursa tarihi belli değil fakat fiyatı hoşunuza giderse diye paylaşıyorum.

Alsam mı diye düşünüyorum ne zaman kargoya verilir acaba patlamıyalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Ekran kartı değişince format önerenlere katılmıyorum, bilinçli bir Win 10 kullanıcısı formata ihtiyaç duymaz. Ben son 2 ayda 4 tane Nvdia 2 tane AMD kart taktım makineye, Driver bile silmiyorum, mesela akşam geliyorum win 10 açmadan rx 570 'i çıkarıp rtx 3070 takıyorum, güncel Nvida dirveri yükleyip devam ediyorum, amd driver silmiyorum bile.. Tüm testler ve oyunlarda hiç kayıp olmadan kullanıyorum.

Bazı istisnai hatalar harici format atılması zaten tamamen çağ dışı bir anlayış. Tüm olasılıklar denendikten sonra format gibi süreçlere girilmesi gerekiyor. Ayriyeten maalesef ki halen donanım bazlı hataları format çözümüyle eşleştirmek isteyenler de var. Tamamen yetersiz veya olmayan bilgiden kaynaklanıyor, ilgili süreçler hakkında birebir deneyimleme şart.  

• Selamlar dostlar , 6800 xt merc19 dan 6900 xt geçmeli miyim ? Kartıma alıcı çıktı bir arkadaş. Bende şans eseri 6900 xt yakaladım 12.700 e aşağıdaki linkteki. 6800 xt fiyatından almış olcam . Tabi gelmesi ve ekran kartsız kalmam bir sorun benim için.

https://www.amazon.es/gp/product/B08RWZLDPN/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

• rpsl kullanıcısına yanıt
    Bunun net bir teslim tarihi var mıdır? İspanya 1-2 ay diyor teslim tarihine, sonra parayı çekip göndermiyor gibi durumlar var, bazı arkadaşlar mağduriyet yaşadı, bilginiz olsun
  • Benim 4 gündür ödeme bekleniyor kararsız kaldım biraz.Gönderim tarihi hatırlamıyorum sipariş özetinde göstermiyor şuan ödeme beklendiği için . Bilmiyordum böyle sorunlar yaşandığını es da . Amazon canlı sohbete yardımcı olmamışlar mı ?

• rpsl kullanıcısına yanıt
    Yok sonuçta siparişi isterseniz iptal edelim diyorlar ama sizin gibi kartını satıp bunu alan ve kartsız kalanlar oluyor, o bakımdan yazmak istedim, siz de elinizdekini satmayı düşündüğünüzü yazmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkprince -- 3 Mart 2021; 14:51:19 >
  • Bugün 19:00 da 6700 XT tanıtılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 3 Mart 2021; 15:59:22 >
  • Hocam COD Black Ops 2 kurdum dün akşam. 3 saat oyunu açıp bıraktım. Ara ara oynadım. Her hangi bir sorun olmadı. Oyun ekran kartını kullanmıyor gibi davrandı hatta ekran kartı.

Metro ile alakalı bir sorun olma yönünde düşünüyorum. Biraz buna bakacağım.

Ram OC leri standart'a alıp denedim yemedi. Oyunu yeniden kurmayı denicem(save dosyalarını alıp, o kadar en zor da yaratık kovaladık  ).

@REDSTONE hocam 1.110 v da kart şuan 2500-2400 MHZ / Memory 2100 Fan %55 profil olarak kullanıyorum. OCCT testinde bir sorun çıkmadı. Karta eziyet için önereceğiniz başka bir şey var mı ?

• Oyun orjinal mi ? Metro ?

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.