Şimdi Ara

AMD RADEON R7 M260 performansı nasildir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
52.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Basliktada belirttigim gibi r7 m260 ekran karti nasilsir islemci i5 4200u ayrica belirteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Raider84 R kullanıcısına yanıt
    http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-R7-M260.122208.0.html

Burada tüm detaylar mevcut. Çok iyi sayılmaz.
  • Fiyat performans olarak iyidir.
  • Gtx730 seviyesinde bir kart. Cok iyi sayilmaz ama 128 bit olmasi gayet guzel. Oyun oynayacaksan next gen oyunları acmayabilir , ama Farcry3 , BF3 , BF4 gibi ooyunları med ayarlarda oynarsiniz

• AhmtMlh kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi veriyorsun ahmet kardeşim bende aynı ekran kartına sahibim bf 3 ü bf 4 ü moha warfighter ı full çözünürlükte ve normal fps de oynadım. Sadece ghost ta full çözünürlükte fps düşüklüğü yaşadım ondada med e aldıgımda gayet düzgün şekilde oynattı.
  • canerdemir22 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim o zaman yeni bir şey öğrenmiş olduk :)

• Gta 4 kaldırır mı

• Sahiden güzelce bilgilendirebilecek yok mu?

• Valla kardeşim ben bu ekran kartıyla GTA 5 Highta oynadım.8GB Ram i5 4200u. İşini görür :) Gta 4 kaldırmaz ise yani kasarsa endişelenme.O oyun optimizasyon özürlü :D HİGH(40 FPS)

• benimki bu ekran kartı çok memnunum GTA 5 hiç kasmadan çatır çatır ful çözünürlüükte oynuyorum hemde leptopda markası ve modeli toshiba satellite L50-B-1NH
  • Arkadaşlar peki Metal gear solid5 pahntom pain i düşük ayarlarda oynayabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakadeniz

benimki bu ekran kartı çok memnunum GTA 5 hiç kasmadan çatır çatır ful çözünürlüükte oynuyorum hemde leptopda markası ve modeli toshiba satellite L50-B-1NH

arkadaşlar alakasız bir şekilde girmiş olacam ama 1-2 haftadır çözüm arıyorum...

rakadeniz bendede aynı pc var..

satellite l50-b toshiba. bu ay aldım daha yeni makine... oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum pek ama League of legend oynarken sürekli bir fps değişimi ve çatışma esnasında 10-22 arası bi fps alıyorum yani lol oyununda ciddi sıkıntı yaşıyorum aynı sorun sendede var mı acaba yada yaşadın mı ... 2.5 binlira para verdik lol oynayamıyoz :)
  • merhaba arkadaşım. League of legend oynamadım. bir oyunu yükleyip bende deneyim. eğer sorun olmazsa bende, senin pc de sorun vardır derim. fakat bende de aynısı olursa birde pc nin altına iyi bir soğutucu koymayı dene derim.
  • pişmanlık içeren bir kart

• Smile1905 S kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı sadece işlemcim i5-5200U normalde 27-30 fps alıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz ?
  • Arkadaşlar yardım edin pls bende i7 8ram amd radeon r9 m360 alacağım sizce bu özelliklerle yanı amd radeon r9 m360 la gta 5 te kaç fps alırım mediumda

İşlemci:i7
    Ram:8GB
    Ekran Kartı:Amd Radeon R9 M360 (4Gb)
    2.5Ghz Turbo Boost 3.1 Ghz
    --------------------------------------------------
    Sizce Kaç Fps alırım
    Buyurun Buda Linki ::::
    http://www.bilio.com/laptop-c3100/lenovo/ideapad-80nt00pwtx-p208527831/#tab=click
  • Nedense aynı ekran kartı ve aynı model pc toshiba sattelite L50 ama ekran kartı 64 bit BF4 de ve gta5 de nasıl bir performans alırım?
  • Abilerim ve Ablalarım, Benim pc de bir sıkıntı var korkmaya başladım şuan sizlerin yazılarını okuyunca benim pc i7 4510 ve Amd Radeon R7 M260 8gb ram var ama csgo kaldırmıyor ( kaldırıyorda rekabetçi giremem mesala girene kadar ban yiyorum :/ ) pc bende bir problem olması gerek herhalde değilmi ( laptop pc )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.