Şimdi Ara

AMD R9 380X Yada GTX 980? Yardım Edin Hocalarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocalarım AMD R9 380X Yada GTX 980 Arasında Kalakaldım Bi El atarsanız Sevinirim

• Rainbow Delisi R kullanıcısına yanıt
    tabloya bak sonra fiyatlarına bak ona göre kararını ver.

AMD R9 380X Yada GTX 980? Yardım Edin Hocalarım
  • Garanti önemli değilse amazondan zotac gtx 1060 mini almanızı tavsiye ederim. Kargo ,vergi dahil 920 tl ye geliyor. Şu an amazonun stoklarında yok ama ayın 18 ine doğru stoklara gelecekmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Hocam RP 380X Daha iyimiş sağol :)
  • Rainbow Delisi R kullanıcısına yanıt
    Acaba art niyetli soru mu diye düşünmeden edemedim.380X de 980 de almayın.Bütçenizi ve monitör çözünürlüğü dahil sistemizi söyleyin.Tavsiyeler gelsin.
  • GTX 1060 al 980 yerine
  • Ready2Craft kullanıcısına yanıt
    Hocalarım Beni yanlış anlamışsınız :D 1080 Yada 1070 Alacak Bütcem yok çünkü bütçeyi 1080e Ayarlamadım :)
  • Zaten 1060 al diyoruz. Gtx 980 veya 380x alsan kaça alacaksın. 920 tl ye amazondan 1060 alabilirsin. Türkiye fiyatı 1070 Tl. Gtx 980 ile benzer performansta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G.USTA kullanıcısına yanıt
    Hocam PC Toplama planımı değiştirmem gerekiyor.Hemde kökten :D Bütün hocalarıma selam olsun.
  • Hocam o vereceğin fiyata rx 470 alırsın aynı bende r9 380x alıcaktım rx 470 i bekledim aynı fiyata sadece 3-5 yukarı bişi ile yeni çıkan son model ekran kartı aldım hatta dün yarın elimde inşallah yeni kartlar varken eskileri almak o senin tercihin artık hocam daha iyisi varken aynı fiyata
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.