Şimdi Ara

amd iyimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar amd sapphire r7 240 4 gb 128 bit ekran kartı iyimidir pc toplamayı düşünüyorum fiyatı gayet ucuz alınırmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mühimmat2013

merhaba arkadaşlar amd sapphire r7 240 4 gb 128 bit ekran kartı iyimidir pc toplamayı düşünüyorum fiyatı gayet ucuz alınırmı ?

Dostum acele etme üzerine bi 150 tl daha koyhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-r7-260x-oc-gddr5-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html#genel-bakis bunu almanı tavsiye ederim cidden bir canavar bu kart.

• mühimmat2013 M kullanıcısına yanıt
    Pek yeterli bir kart değil o
  • O 4 gigolayt kart hiç bir işine yaramaz. Amacınız ofis, 1080p film izlemek felan ise alınabilir ama 4gb kesinlikle alınmaz. Oyun için en düşük 260x alınması gerek.
  • ama 2 gb da bana yetmez bir tek fark gddr5 olması 260x lerin 2gb 256 bit bile yetmez en az 3 gb olması lazım
    3gb. 384bit. R9 280 veya 280X alırsın ozm.
  • benim bütçem kısıtlı ama taş çatlasa 400 tl verebilirim
    ekran kartı alacaksan nvidia alacaksın rahatına bakacaksın 400 lira bütçe dediğin için önerilerim asus veyaMSİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grag0r -- 1 Mayıs 2015; 9:33:05 >

• İlk once kullanım amacın nedir onu bir belirle sonra bütçeyi belirle ona gore bir oneri yapalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun için topluyorum ama ssd falan almıyacağım o 4 gb 128 bit ekran kartıyla fiyat 1200 tl iken r9 280 alınca 1600 e varıyo fiyat ki bunun daha bir çok alınacak malzemesi var o yüzden parayı kısıp malzemelere vermek istiyorum
  • pc yi vatandan tolatıcam hdd kendim takcam buyrun resim atayım size
     amd iyimi
  • Sinerjiden alirsan parcalari daha ucuza gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi kart fakat biraz daha para biriktirip R7 250 veya R7 260x alsan çok daha iyi olur senin icin.
  • Ekran kartı seçiminde bakılacak en son şeylerden biridir ekran kartı bellek boyutu Önemli olan GPU'nun modeli, bant genişliği, bellek türü (gddr3, gddr5) vs. dir.

Sana önerdiğimiz 2GB-3GB'lık kartlar o r7 240'ın 3-4 katı performans verirler.
    Sen toplam bütçeni belirt yeterli.
  • Sana yardım etmeye çalışan insanların sözünü dinle. Aptal saptal 4cigolaytlık kartlarla sonra başını taşlara vurursun 1200 lirayı verdikten ve oyun oynayamadıktan sonra(oynarsın oynamasına da pekçok güzellikten ödün vermen gerekir).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propus

Sinerjiden alirsan parcalari daha ucuza gelir.

ya bi arkdaşımda öyle dedi ama heryerede güven olmuyo bu arada yüklediğim resimdeki ekran kartını alıcam bütçe yaklaşık 1800 tl :D ıvır zıvıra para kalmıyo die fiyatı düşük tutmaya çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühimmat2013

quote:

Orijinalden alıntı: Propus

Sinerjiden alirsan parcalari daha ucuza gelir.

ya bi arkdaşımda öyle dedi ama heryerede güven olmuyo bu arada yüklediğim resimdeki ekran kartını alıcam bütçe yaklaşık 1800 tl :D ıvır zıvıra para kalmıyo die fiyatı düşük tutmaya çalışıyorum

Kasa'da dahil mi topladığın sistem'de kasa göremedim.
  • resimdeki gpu yu almayı düşnüyorum dış kasa : TX Super Sonic Mid Tower ATX kasa olacak ayrı alıcam vatana götürtüp toplattırıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.