Şimdi Ara

Amd Fx x8 8150 (İnceleme Eklendi !!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
298
Cevap
1
Favori
28.913
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Amd Fx x8 8150 (İnceleme Eklendi !!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FRAGILE

quote:

Orijinalden alıntı: T-K-Y

quote:

Orijinalden alıntı: FRAGILE

quote:

Hocam ben yukarıda 20 kere yazdım sanırım tanıdıktan aldım getirttiler diye ama sizi inandıramam tabi gidip bakabilirseniz dedigim yere var orada

adanadan kalkıp oraya mı gideyim neyse anladım hocam bana inandırmak zorunda değilsiniz tabi

Bende Pazar Günü Adanaya Geliyorum Bir İş İçin Şans

elindeki işlemciyi alayım 380 TL den gelirken getir

Cefasını Çok Çektim Yoksa Lafı Olmaz
    |
    |

Katılım Zamanı
    9 Eylül 2005
    FEDA!
    La Vittoria Sara Nostra ♔

• DH Yönetici
    2671 Mesaj
    bende 8150 olacak vay vay vay vatandan vs. de bile yok..boy boy foto çeker afiş yaparım beee......
    @TKY OLURDUN SENDE @THY....

neyse artık bakalım ilk kimde olacak 8150

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

bende 8150 olacak vay vay vay vatandan vs. de bile yok..boy boy foto çeker afiş yaparım beee......
    @TKY OLURDUN SENDE @THY....

neyse artık bakalım ilk kimde olacak 8150

Eywallah Gerek Yok Öyle Afişe Falan Nette Dolu Resim Var Zaten Koyacak Durumumda Yok
    |
    |

Katılım Zamanı
    9 Eylül 2005
    FEDA!

• DH Yönetici
    2671 Mesaj
    nette vs. dolu resim varda..kullanıcı olarak kimsede yok 8150...
    neyse siz bilirsiniz tabii..
    |
    |

Katılım Zamanı
    9 Eylül 2005
    FEDA!

• Yüzbaşı
    421 Mesaj
    dünkü açtığım başlık güme gitmemiş,bunu bilmek güzel
    |
    |
    işlemcide tr de yok sen bende var diyosun herkes soruyor foto yok..
    sen sistemi tamamladığında zaten tr de olur işlemci..haftaya gelecek dedi vatan ...

@T-K-Y merek etmiyorum zaten..bir testler biri bişeyler söyledin..ortada bunları somutlaştıracak bişey yok...
    işlemcide tr de yok sen bende var diyosun herkes soruyor foto yok..
    sen sistemi tamamladığında zaten tr de olur işlemci..haftaya gelecek dedi vatan ...

işlemci var tr de.hatta tükenmiş ( ürün stokta kalmadı bu olsa gerek ) veya bir rivayete göre getirdik kalmadı diyorlar.yorum da yapılmış ürüne ama ... ne idüğü belirsiz
    http://www.teknobiyotik.com/amd-fx-8150-bulldozer-am3-16mb-3-6ghz-sekiz-cekirdekli-islemci.html
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    36091 Mesaj
    quote:

Sistemi Tamamladığım Zaman Koyacağım Bol Bol Resim Ve Test Merak Etmeyin Hatta İsterseniz Masaüstü Arkaplanı Bile Yapabilirsiniz.

İLk test'i senden bekliyoruz

Zira 2 Ocak demiştin, o tarihte TR stoklarına girebilir büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Furious* -- 24 Aralık 2011; 0:04:37 >
    ilk test olunca zaten dediğin gibi tr stoklarında olur zaten..
    |
    |

Orijinalden alıntı: *Furious*

quote:

Sistemi Tamamladığım Zaman Koyacağım Bol Bol Resim Ve Test Merak Etmeyin Hatta İsterseniz Masaüstü Arkaplanı Bile Yapabilirsiniz.

İLk tesi senden bekliyoruz

Hocam Niye Sizle Ben Burda Dalga Geçeyim ? İşlemci Aldım Diye Hava Atacak Halim Yok ? Kusura Bakmayın İşsiz Boş Bir İnsan Olmadığım İçin Sırf Siz İnanın Diye Resimlerle Falan Uğraşacak Halim Yok İnanmıyorsan İnanma Zorla İnan Demiyorum. 2 Ocakta Geliyormuş Bak Ne Kadar Güzel Alan Olur Testide Bulursun.Kusura Bakma Hiç İşlemci Aldım Diye Hava Atmak Gibi Bir Fantazim Olmadı Kimseyle Boştan Yere Dalga Geçecek Vaktimde Yok Alamıyorsan Bu Senin Sorunun.Ben Yukarıda Bulunan Yerleri Yazdım Ankara'da. Garip Garip Yok 2 Ocakta Tr Stoklarına Girer Sende Alır Anca Öyle Koyarsın Gibi İthaflarda Bulunmana Gerek Yok ? İnanmıyorsan Yazmana Gerek Yok . Git Sen Al Bol Bol Resmini Çek Yayınla Hatta Altınada Adını Yaz Forumda İlk Bende Yaşasın Kimsede Yok Bende Var Dersin.Bunun Tartışmasını Yapmayacağım Kusura Bakma Hocam İyi Akşamlar Sana

Katılım Zamanı
    9 Eylül 2005
    FEDA!

• Kurmay Yarbay
    36091 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Hocam Niye Sizle Ben Burda Dalga Geçeyim ? İşlemci Aldım Diye Hava Atacak Halim Yok ? Kusura Bakmayın İşsiz Boş Bir İnsan Olmadığım İçin Sırf Siz İnanın Diye Resimlerle Falan Uğraşacak Halim Yok İnanmıyorsan İnanma Zorla İnan Demiyorum. 2 Ocakta Geliyormuş Bak Ne Kadar Güzel Alan Olur Testide Bulursun.Kusura Bakma Hiç İşlemci Aldım Diye Hava Atmak Gibi Bir Fantazim Olmadı Kimseyle Boştan Yere Dalga Geçecek Vaktimde Yok Alamıyorsan Bu Senin Sorunun.Ben Yukarıda Bulunan Yerleri Yazdım Ankara'da. Garip Garip Yok 2 Ocakta Tr Stoklarına Girer Sende Alır Anca Öyle Koyarsın Gibi İthaflarda Bulunmana Gerek Yok ? İnanmıyorsan Yazmana Gerek Yok . Git Sen Al Bol Bol Resmini Çek Yayınla Hatta Altınada Adını Yaz Forumda İlk Bende Yaşasın Kimsede Yok Bende Var Dersin.Bunun Tartışmasını Yapmayacağım Kusura Bakma Hocam İyi Akşamlar Sana

Ben kötü ve art niyet ile söylemedim, yanlış anladın sanırım.

İlk Test'ini sen yaparsın dedim sadece. Emrivaki'de yapmadım. 2 Ocak'ı bekliyorum dediğin için dedim, tepkine şaşırdım doğrusu. Gününde değilsin sanırım, bize patladın Zorla yapacak halin mi var. İşim gücüm var, müsait olursam belki yaparım diyebilirdin.
    "Sen al yap" gibi cümlelere gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Furious* -- 24 Aralık 2011; 0:10:56 >

• Yarbay
    2287 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Ben kötü ve art niyet ile söylemedim, yanlış anladın sanırım.

İlk Test'ini sen yaparsın dedim sadece. Emrivaki'de yapmadım. 2 Ocak'ı bekliyorum dediğin için dedim, tepkine şaşırdım doğrusu. Gününde değilsin sanırım, bize patladın

Dostum Kafam Acayip Karışık Valla Yani Dışarda Olsam Biri Falan Dokunca Heralde Dönüp Bıçaklardım O Derece Sana Denk Geldi Senin Şansınmış Kusura Bakmayın İyi Geldi Ama
    |
    |

Katılım Zamanı
    9 Eylül 2005
    FEDA!

• DH Yönetici
    2671 Mesaj
    @*Furious* sana kötü bişey dememişki neden kızdın bende anlamadım..
    tepkine bende şaşırdı[email protected]*Furious* art niyesiz bişey istemiş..

ne oldu 2 ocak tarihi mi değişti de tepki gösterdin..??

ilginç

@*Furious* sana kötü bişey dememişki neden kızdın bende anlamadım..
    tepkine bende şaşırdı[email protected]*Furious* art niyesiz bişey istemiş..

ne oldu 2 ocak tarihi mi değişti de tepki gösterdin..??

ilginç

Stres Yukarıda Yazdım Bakarsan 2 Ocak Tarihi Değişebilir Evet Malesef Bende 8150 Yok 2 Ocakta Koyucam Diye Yalan Söyledim Ama Koyamayacağım Bu Yüzden Ne Yapacağım Diye Strese Girdim Çok Fena

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-K-Y -- 24 Aralık 2011; 9:21:17 >
    |
    |

Katılım Zamanı
    9 Eylül 2005
    FEDA!

• DH Yönetici
    2671 Mesaj
    @T-K-Y ok anlaştık stres falan yapma aman.boşver..
    madem işlemci yokmuş sende ne zaman işlemci eline geçer o zaman testleri eklersin..
    |
    |

AVR & TV & MOBILE Onkyo TX-RZ 740 9.2 Thx Avr
    / Sony 75XE9005 4k Tv / Iphone 11 128gb
    4k RGB GAMING PC Intel i9 9900k @5ghz / 32gb G.Skill Trident-Z Rgb / Gigabyte Z390 Aorus Pro / Msi Rtx 2080ti Duke / Acer Predator X34 Gsync / NZXT Kraken X62 / NZXT S340 Elite / NZXT Aer x4 + Hue+ / Samsung 970 Evo+ Nvme M.2 1tb / FSP Hydro G 850w Gold / Razer Blackwidow & Deathadder Chroma
  • Yarbay
    10479 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

X4 955 kullanıyorum 4.3ghz da günlük. FX 8150 almayı düşünüyorum, gereksiz bir upgrade mi olur diye de düşünmüyor değilim. Bir sürü şey okudum, kafam iyice karıştı.

Bence gereksiz olur yani fx8150 alarak farkı hissedecekmisiniz? hayır.
    |
    |

''Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru ve en gerçek tarikat, uygarlık tarikatıdır.''

♥♥♥ DH KARDEŞLİK TOPLULUĞU ♥♥♥
  • Yarbay
    2287 Mesaj
    Evet Arkadaşlar Yurtdışındaydım Biraz Gecikti Ama Dün Kurdum Sistemi Konuda Amd'yi Savunduğum İçin Çok Pişmanım Sistemi Topladığım İçinde Fps Sonuçlarını Koymaya Utandım Resmen Gerçekten Alınacak Bir Ürün Değil Oyun İçin Özellikle Hiç Değil Belkide İlk Amd Sistemim Olduğu İçin Bana Böyle Gelmiş Olabilir Ama İlk İzlenimlerim Gerçekten Berbat Tüm Heyecanımı Mahfetti Resmen Bir Daha Amd'ye Yaklaşmayı Düşünmüyorum Almayı Düşünen Arkadaşlara Önerilerim Autocad Performansı Güzel Fakat Oyunlarda Performansı Bana Göre Berbat

Katılım Zamanı
    9 Eylül 2005
    FEDA!

• Binbaşı
    1076 Mesaj
    quote:

Evet Arkadaşlar Yurtdışındaydım Biraz Gecikti Ama Dün Kurdum Sistemi Konuda Amd'yi Savunduğum İçin Çok Pişmanım Sistemi Topladığım İçinde Fps Sonuçlarını Koymaya Utandım Resmen Gerçekten Alınacak Bir Ürün Değil Oyun İçin Özellikle Hiç Değil Belkide İlk Amd Sistemim Olduğu İçin Bana Böyle Gelmiş Olabilir Ama İlk İzlenimlerim Gerçekten Berbat Tüm Heyecanımı Mahfetti Resmen Bir Daha Amd'ye Yaklaşmayı Düşünmüyorum Almayı Düşünen Arkadaşlara Önerilerim Autocad Performansı Güzel Fakat Oyunlarda Performansı Bana Göre Berbat

1-2 görüntü koysanız hocam böyle kuru kuruya yorum yapıp bırakmayacaksınız sanırım. şahsen ne olursa olsun bir cok kişinin merakla beklediği bir işlemciyi almış olsam tam bilgilendirmek icin cpu z görğntüsü, overclock sonucları yayımlardım
    |
    |
    MSI X470 Gaming Plus - AMD Ryzen 3600 - Msi 1660 Ti Gaming X - Samsung 970 Evo Nvme 500GB - Kingston Hyperx Predator DDR4 3000mhz CL15 - Zalman H1 - Razer BlackWidow Ultimate - Razer Deathadder Elite - Viewsonic XG2401 - Logitech G933

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.