Şimdi Ara

Amd driver yüklerken siyah ekran oldu!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
33.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amd'nin yeni driverını yüklerken siyah ekran oldu ve öyle kaldı daha sonra laptopun pilini çıkartıp yeniden açtım ve hala aynı lütfen yardım !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun bendede var fakat benimki daha farklı driver güncellemesinden sonra pc kendini reslemeye bazen açıldıgında ekranın bazı yerleri siyah olmaya basladı.Adjustment ayarlarıyla oynayınca düzeliyor çok garip
  • Güvenli modda açmayı deneyin
  • Açılırken samsung yazısı çıkıyor sonra siyah ekran oluyor hiç bir şey yapamıyorum.
    Ayrıca güvenli modda nasıl açıcam ? Samsung laptop.

• quote:

Orijinalden alıntı: GameRidedTR

Açılırken samsung yazısı çıkıyor sonra siyah ekran oluyor hiç bir şey yapamıyorum.

Açılırken f8 e basın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

quote:

Orijinalden alıntı: GameRidedTR

Açılırken samsung yazısı çıkıyor sonra siyah ekran oluyor hiç bir şey yapamıyorum.

Açılırken f8 e basın.

Yok olmuyor hocam.

• olmasi lazim gec basiyorsunuzdur bios ekrani neredeyse gitmeden once surekli f8'e basin ag istemiyle guvenli modu secin ve su programi indirin acin bir yere calistirin ve amd surucusunu silin.sonrasinda 14.4 ya da 14.7 indirebilirsiniz amd'nin sitesinden eger elinizde yoksa.

http://www.wagnardmobile.com/DDU/

linki yazmaniza gerek yok guvenli kipteyken bu basliga girin oradan acin.daha once de oldu boyle bir durum bu sekilde kurtarmistik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

olmasi lazim gec basiyorsunuzdur bios ekrani neredeyse gitmeden once surekli f8'e basin ag istemiyle guvenli modu secin ve su programi indirin acin bir yere calistirin ve amd surucusunu silin.sonrasinda 14.4 ya da 14.7 indirebilirsiniz amd'nin sitesinden eger elinizde yoksa.

http://www.wagnardmobile.com/DDU/

linki yazmaniza gerek yok guvenli kipteyken bu basliga girin oradan acin.daha once de oldu boyle bir durum bu sekilde kurtarmistik.

Deniyim ama belkide ekran kartındada sorun olabilir öncedende ekran gidip geliyordu ikinci ayrı bi monitöre takınca düzeliyodu.

• Yok hocam açıldığı anda f8'e ard arda basıyorum. Hiç bir şey olmuyor.

• Heh oldu şimdi napıcam ? Devam, aygıt kullan, sorun gider ve kişisel bilgisayarınızı yeniden başlatın var.

• guvenli mod secenegi yok mu windowsun degil samsung'un baslat menusunu mu actin acaba daha acilista f8 dedigin icin?demek ki bios ekranindan cok hizli geciyor kaciriyorsun windowsun f8'ini.
  • Güvenli modda başlattım dediğinizi yapıcam şimdi hocam.

• Güvenli modda internete bağlanmıyor

• ag istemiyle guvenli mod diye bir secenek var guvenli modun altinda onu secersen girer nete.guvenli modda sadece surucuyu sileceksin o programla sonra reset atacak ve siyah ekran gelmeden normal windowsa gireceksin o zaman surucuyu indirirsin elinde yoksa.guvenli modda surucu kuramiyor olman lazim.
  • Ekrna kartınla ilgili bir sorun bu dostum. Driver yüklendiği sırada ekran kartın tamamen devreye giriyor. Ters giden birşeyler olsa gerek. Sıkıntı var kartında. Servise ver.
  • Olmazsa servise vericem.
  • Önemli bilgi yok ise F4 ile recovery dene ama dediğim gibi grafik chipseti ile ilgili sorun bu.
  • servislik bir durum yok ne oldu ag istemiyle olana girdin mi?programi calistirip surucuyu sileceksin bu kadar sonra normal windowsun acilacak.
  • Programı indirip sildim şimdi açıyorum.

• Ohh düzeldi hepinize çok teşekkür ederim.

Şimdi sadece eski driverları nerden bulabilirim ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.