Şimdi Ara

AMD’den zehir zemberek açıklamalar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
3.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Amd millete Freesync monitör aldırttı ortada ne Vega var nede Rx 580

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen daha iyisini ve daha ucuzunu yap almayan namerttir :)
    fanboy mu diyorsunuz nedir anlamam ,benim şu zamana kadar gördüğüm amd.li sistemlerde hep sorun vardı ,üstelik ati yi aldı ve eski ekran kartlarına destek vermeyerek milleti süründürdü (başarsa sanki kendisi tekel olmak istemeyecek)

mecbur muyuz arkadaş en son çıkarttığın ekran kartlarını kullanmaya ?
    nvidia 10 yıllık kartlara dahi destek verdi

zaten ikisi de abd. firması ,hangisi cazipse ve sorunsuzsa ben ona bakarım
    yarışamıyoruz demiyorlar da zehir-zemberek açıklama yapıyorlar :)
    kardeşim biz bu ülkede zaten her gün zehir zemberek sözler duymaktan bıktık usandık ,abd. mi burası :)
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Aslında sorun Amd gpu sunu satan firmalarda gibi daha birkez Apu yada Konsolda sorun yaşayan görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hakettiler. Oyunculara yönelik hiç ekran kartları kalmadı piyasa fabrikadan çıkanlar madencilere gitti. Amd ekran kartlarıyla oyunculara sahip çıkmıyorsa bende NVIDIA karşısında amd ekran kartlarına sahip çıkmam.
    Öyle bir yazmışsın ki, fabrikadan çıkanlar madencilere gitti sanki Amd bilinçli olarak madencilere sattı kartları. İşin ironik yanı Amd'yi böyle uygulamalarla saf dışı bırakırsa "NVIDIA", orta seviye kartlarına 3000-4000 tl bayılırsın artık ondan sonra da Amd'yi mumla ararsın. Gerçi Nvidia'yı büyük yazıp Amd'nin ismini küçük yazmandan belli de yine de cevap verip zamanımı ziyan edeyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Öyle bir yazmışsın ki, fabrikadan çıkanlar madencilere gitti sanki Amd bilinçli olarak madencilere sattı kartları. İşin ironik yanı Amd'yi böyle uygulamalarla saf dışı bırakırsa "NVIDIA", orta seviye kartlarına 3000-4000 tl bayılırsın artık ondan sonra da Amd'yi mumla ararsın. Gerçi Nvidia'yı büyük yazıp Amd'nin ismini küçük yazmandan belli de yine de cevap verip zamanımı ziyan edeyim dedim.

Alıntıları Göster
    Amd istese madencilikte çalışmayacak hale getirirdi kartlarını. Amd kart piyasada kalmayınca bu seferde NVIDIA ya sardılar. NVIDIA ya da kızıyorum kartlarını madencilikte çalışmayacak hale getirmediler.

Not: NVIDIA'yı büyük harfle yazan ben değilim Gboard klavyesi öyle düzeltiyor. Sitemini Google'a yapmalısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyide biz son kullanıcıyız , bundan bana ne?

en son AMD maceram R9 290 almakla bitti mesela , 512bit 4gb kart diye aldım , windows kurdum en son amd driveri yükledim pc restart attım windows logosu gördüm ekran simsiyah al başına bela , başka windows kurdum gene aynı başka driver yükledim yok olmuyor ekran kararıyor anca güvenli modda açılıyo pc , verdim garantiye 25 gün bekledim iade aldı vatan sonra 200lira fazla verdim çektim uçak gibi GTX 780 lightning yağ gibi.

hadi problem oluyor hadi biraz yavaş vs peki bu fiyatlar ne?

GTX 1060 ile RX580 fiyat ve performans karşılaştırması yapın bir? neden alacağız?
  • önümüzdeki iki yıl içinde AMD'den bir şey beklemiyorum ben şahsen. NVIDIA kucağa aldı son kullanıcıyı : D
  • NVIDIA tehlikenin farkına vardı. Hem işlemci hem ekran kartı üreten ve geleceği iyi görünen APU'ları üreten firmaya karşı çirkef bir uygulamaya geçti. Lisa Su ile AMD yükselişi devam edecektir.

• Ne olursa olsun nvidia kahpeliğini senelerdir bilirim bu yüzden kapitalist köpeklere para YOK! İki efekt den fps den mahrum kalırım yine de AMD ile devam!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ''Zehir zemberek'' nedir ya? Duyan ülke meselesi sanacak

Ayrıca ekmek çıkmaz buradan amd'ye. Gitsinler Intel'e denk ve daha ucuza adam gibi işlemci ve ekran kartı yapıp gelsinler, ondan sonra ne yaparsa yapsınlar.
  • Nasıl ekmez çıkmaz? Nvidia iptal etti projeyi komple :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.