Şimdi Ara

AMD’den zehir zemberek açıklamalar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD açıklamalarında haklı haber başlığı abartılı olmuş.

• AMD hakettiği. Ne geldiyse miningciler yüzünden geldi basimiza

• İşkembeci Ekrem reis sonradan editör olmuştur.
  • Konuştukları kadar iş yapabilseydiler,ne nvidia,nede üreticiler böyle bir şey yapamazlardı,ağlayıp dusalar ne olur cevap verebilirler mi,hiç zannetmiyorum bugün çalışmaya başlasalar 3 sene sonra belki kafa kafaya gelebilirler,oda belki.........

• Şu devirde Xbox 1X ve 4K FreeSync monitör almamak hata olur. Ne pazar derdiniz var, ne de karaborsa. Sabit fiyattan alışverişe girip çıkıyorsun.
  • Yerli ve milli amd yapalım kendi rx 570 imizi üretelim dışarıya bağımlı olmayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia kadar güçlü olsalardı o teknolojileri ücretsiz vereceklermiydi acaba?
  • Bugia B kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz vermiyor, parasıyla alıyorsun sonuçta. Git bakıyım benzerini bulabilecek misin, HDMI G-Sync hayalleri ne durumda gidiyor? Nvidia kendini üst segmente kıstırmış bir firma. Benim bildiğim 3dfx de perakende sektörde canlılık arz eden ama pazarın %90'ını rakiplerine kaptıran bir şirket idi. Nvidia'nın rakibi olarak da oyun konsollarında AMD mevcut, tam olarak da Nvidia başkanının sözlerine seçilen hedef konumunda olmasından bunu görüyoruz. Konsollar ciroda geride kalabilir ama kitlesinin daha büyük olduğu kesin. Benim bildiğim donanımlar da masaüstü pazar payında sayılıyor - bu konsollar için oldukça düşük seviyededir. Sonuçta, yaygınlaşan herşeyin standartları oluşur. Nvidia çok iyiyse rakip Steambox tutulurdu.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Hocam Nvidia bedava mı alıyoruzda G-Sync'e ayrıca para vermemız gerekıyor ki? üst segmentte tekel olduğu için öttürüyor borusunu işte. AMD'de aynı güce sahip olsa onunda aynını yapacağını düşünüyorum. Konsollarda AMD mecbur gibi ellerinde hem işlemci hemde ekran kartı var ve istedikleri gibi değiştirip o ürüne özel yapıp sunabiliyolar konsollar da AMD tercih ediyor haliyle.
  • hahaha. AMD ilk önce nvidia nın hızına yakın kart yapsın sonra konuşsun dursun. bence de oyun kartı olmayı haketmiyor AMD. enerji verimliliği olsun, ısınma olsun, sürücü desteği olsun AMD çok geride. inşallah piyasadan silinip gitmez, inşallah nvidia'yı bir şekilde yakalar biz de nvidia tekelinden kurtuluruz. acı ma gerçek. AMD fanboyları belki sinirlenecek ama böyle. Eğri oturup doğru konuşmak lazım.
  • canskru kullanıcısına yanıt
    Sen merak etme, biz de dillendiriyoruz bu mühendisler ne yapıyor perde arkasından diye. Ryzen 2'de elde ettiklerini doğrudan yeni ekran kartlarına aktaracaklardır. AMD kadar entegre yarı-özel üretim yapan yok. İşlemcide XFR2 düzgün çalışıyorsa, ekran kartlarına da uygulayacaklardır.
  • Evet resmen ana avrat sövmüşler..
  • DELL olmayaydı iyiydi istikrarlı amd satıyodu

• Donanımhabere bazı editörleri engelleyip onların haberlerini hiç görmeme özelliği gelse ilk engelleyeceğim kişi ekrem71 olurdu.

• Ekremlendik mi ne?

• Elon Musk'ın facebooka ettiği sözlerden sonra adama açıktan "Adamsan Facebook sayfanı silersin" yazdılar, 1 dk sonra sildi.
    Şimdi AMD'yi geri gelsin diye çok bekledik, piyasada rakip bir firma elmas fiyatından bilgisayar parçaları satıyordu ve AMD geri geldi de ne yaptı? yarım elmas fiyatından bilgisayar parçaları satmaya başladı.
    Bize elmasla kıyasa girmeden bilgisayar parçası fiyatından bu parçaları satacak firma lazım, şu an için Zhaoxin işlemcileri bekliyorum, zhaoxin'in çok uygun fiyatlarla piyasayı canlandırabileceği yönünde sağlam duyumlarım var.
  • Amd nin umarım çalışmaları artar. Yazılımda nvidia efsane.

• valla oyun firmaları hep öncelikli desteğini nvidiaya sunuyorken ben gidipte amd almam . hep hatalı sürücüler falan amd nin kaderi . hayatımda hep nvidia kullandım . nvidia + intel ikilisi işimi görüyor . şu an pc imi 3 yıldır kullanıyorum . gtx 970 var hafiften kasmaya başladı bazı oyunlarda . genelde ultra ve her şey açık oynayabiliyorum . ama yeni ekran kartlarını bekliyorum bu yaz gelecek ve 1180 serisiyle başlayacak . bu yaz yeni ekran kartı alabilirim nvidiadan yine . gerçek oyuncuyusanız NVİDİA kullanırsınız kafanız rahat eder .

• Vallahi AMD bey Aldım 144HZ FreeSync li monitör bil bakalım ne ile kullanmak zorundayım. 1060.

• eyyyy AMD haddini bil

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.