Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.559
Cevap
189
Favori
1.252.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun AMD kaynaklı o zaman. Overwatch'da hatalar yeni bir güncellemenin hemen ardından başladığı için Overwatch forumlarında Blizzard suçlanıyordu. Bilinen hatalar kısmına eklemiş AMD Overwatch'ı bu arada.
  • gpuz z msi afterburner sorunu çözüme kavuşmuş
  • Bu sürücü tam istediğim gibi sorunsuz olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75Hz freesync monitör ve rx580 kullanıyorum. Son birkaç ayın sürücülerinde masaüstü tarama hızını 75hz yaparsam bellek hızı sistem boştayken bile 2000 de kalıyor. 60hz de sorun yok. masaüstünde 60hz pek sorun olmuyor ama oyunlarda hz ayarı yoksa onlar da masaüstü tarama hızını kullanıyor.
  • arkadaşlar windows 8.1 kullanıyorum bu 17.9.1 güncellemeleri sadece 10 ve 7 için mi çıktı acaba sitede rx 470 ve w8.1 seçince 17.7.1 güncellemesi çıkıyor bana en son.

• evet 17.7.1'den sonra vega yuzunden muhtemelen yeni surucu modeline gectiler msi afterburner calismadi gpu-z bilgileri gostermedi bazi oyunlarda sorun oldu filan ve ayrica 8.1 icin de cikmiyor bu yeni model o yuzden 7.1 eski sistemin en yenisini gosteriyor sizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

arkadaşlar windows 8.1 kullanıyorum bu 17.9.1 güncellemeleri sadece 10 ve 7 için mi çıktı acaba sitede rx 470 ve w8.1 seçince 17.7.1 güncellemesi çıkıyor bana en son.

aynı sorundan muzdaribim windows 8.1 kullanıyorum 2 3 aydır driver çıkarmıyorlar ama windows 7 ye driver çıkıyor nasıl bir mantıksa windows 10 geçtim bunun için ısınamıyorum 10 a driver çıkmayacağını bile bile 8.1 e geri döndüm yapamıyorum 10 ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

quote:

arkadaşlar windows 8.1 kullanıyorum bu 17.9.1 güncellemeleri sadece 10 ve 7 için mi çıktı acaba sitede rx 470 ve w8.1 seçince 17.7.1 güncellemesi çıkıyor bana en son.

aynı sorundan muzdaribim windows 8.1 kullanıyorum 2 3 aydır driver çıkarmıyorlar ama windows 7 ye driver çıkıyor nasıl bir mantıksa windows 10 geçtim bunun için ısınamıyorum 10 a driver çıkmayacağını bile bile 8.1 e geri döndüm yapamıyorum 10 ile.

Bu nasıl saçmalık ya 7 ye çıkıyor 8.1 e çıkmıyor

Eğer daha driver gelmezse daha amd falan almam 10 a geçmekle mi uğraşıcam bi de ki 10 da hiç hoşuma gitmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar.
    Bugün kendisini göstermeye başlayan bir sorunla karşı karşıyayım. Bilenler vardır belki.
    Güçlü bir oyun oynarken görüntü gidiyor monitörde signal lost yazıyor. Sesler gelmeye devam ediyor fakat hiç bir şey yapılamıyor.

Bu sorunun hangi Donanımdan kaynaklandığını nasıl bulabilirim?
    Şuanda msi ile downclock yaptım - 100 clock - 100 memory - 10 core voltaj olarak. Ve normalde hata vermesi gereken süreyi hatasız geçirdim. Tabi bu tamamen geçtiğini göstermez fakat sizce sorun psu da mı yoksa gpu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Sıfır ekran kartlarında bile görülebiliyor anlattığız sorun.ekran kartından kaynaklanıyor.

• Arkadaşlar Rx 580 kullanıyorum ve gpu load sağlam oyunlarda bile %99'a sabitlenmiyor düşüyordu dolayısıyla fps düşüşü oluyordu internetten araştırdım relive üzerinden Global WattMan - Güç Limiti'ni %50 yapılması önerilmiş büyük oranda sorun çözüldü gibi bu ayar bir sorun teşkil eder mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

Sıfır ekran kartlarında bile görülebiliyor anlattığız sorun.ekran kartından kaynaklanıyor.

0 ekran kartından bile görünmesi ilginçmiş. Ne yapılması gerekiyor bir bilginiz var mı peki?
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Sıfır 480de sorun olduğunda bios güncelleme sürücü değiştirme hızını oynama ki siz de yapmışsınız bu yöntemler işe yaramayınca kartı yenisiyle değiştirip sorunu çözmüştük.eski bios eski sürücü veya denediğiniz saat hızını oynama yöntemlerinden sonuç alamıyorsanız kartı başka sistemde deneyin.anakart farkı düzgün çalışabilir böylece elden çıkarabilirsiniz ama başka sistemde de aynı hatayı veriyorsa ömrünü doldurmuş olabilir.

• arkadaşlar pc'yi kapatıp açtım ekranın ölçeği küçüldü yani yakınlaştırılmış şekilde ekran şuan ve yazılar da böyle buharlı gibi. bi kere daha başıma geldi çözmüştüm de nasıl çözdüğümü unuttum başına gelip halledebilen var mı bu sorunu ?

böyle menü geçişlerinde falan fps düşük gibi oluyor sanki. Ekran kartı falan herşeyi görüyor bilgisayar. Ama bug gibi bişey oldu.

• Merhaba arkadaslar

Askerlik nedeniyle 1 yil takip edemedim ne olup bittigini windows 10 ve 390x ile kullanilmak uzere en stabil performansli driver hangisi acaba hangisini onerirsiniz ?

• pes 2018 de sorun yaşayan varmı?
  • quote:

arkadaşlar pc'yi kapatıp açtım ekranın ölçeği küçüldü yani yakınlaştırılmış şekilde ekran şuan ve yazılar da böyle buharlı gibi. bi kere daha başıma geldi çözmüştüm de nasıl çözdüğümü unuttum başına gelip halledebilen var mı bu sorunu ?

böyle menü geçişlerinde falan fps düşük gibi oluyor sanki. Ekran kartı falan herşeyi görüyor bilgisayar. Ama bug gibi bişey oldu.

hocam aynı olaydan bende müzdaribim hem ölçek sorunu hem de her restten sonra hertz 75 hz yazmasına rağmen yavaşlık oluyor hertz ayarından tamam a basınca düzeliyor.Ölçek şuan 100% de mi?
  • skid_row kullanıcısına yanıt
    Hocam 17.9.1 oldukça stabil
  • wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    17.9.1 ve 17.7.1'e kadar onceki suruculer win10'da 380 ile oyun acilisinda siyah ekranda kaliyor reset haricinde duzelmiyor.390 bir onceki mimari onda oluyor mu bilmiyorum.
  • Yeni 17.9.2 sürücü çıktı.

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.