Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emretutar Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.560
Cevap
189
Favori
1.252.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylar geçti owerwatch problemi hala çözülmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD'nin WDDM 2.3 sürücüleri ilk sürümünden beri (1709 çıktıktan sonra sunulan tüm sürücüler) sanırım 4 tane oldu Forza Horizon 3'te infinite loading sorununa yol açıyor. Bozup düzeltiyorlar sonra tekrar bozuyorlar ticket atmaktan ciğerim soldu RX580'i balkondan sallayacağım az kaldı.
  • baya fark var, benim 7970 e hangi driver yarar aceba w10 1607 de 17.7.1 kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

baya fark var, benim 7970 e hangi driver yarar aceba w10 1607 de 17.7.1 kullanıyorum.

bildirim gelmiyor citi yine bozmus forumu.

380'den once 280x kullaniyordum ikinci makinede o da 7970'in oc'lisi zaten.1607 varsa 17.7.1 guzel ben kullandim.1709 olunca yeni bir sey kurmak gerekiyor o yuzden degistirmeseniz de olur.son suruculeri zaten vulkan icin cikardiklarindan fark var diger oyunlarda sorun yasayanlar var.acele etmeyin otursun ve 1709 da kurarsaniz 18'li bir sey kurun bence sene basi gibi.
  • Önceki halinde saat hızlarında bu kadar oynama yoktu ama dediğiniz gibi 1-2 ay idare etsin buna da kafi
    @jam&jam

Teşekkür ederim. Kartın yeni seriler gelene kadar dayanabileceğini düşünmüyorum keşke dayansa
    @eskibirkurt
  • Asus R7 370 Strix var bende de. Hangi sürücüyü önerirsiniz?
  • maasha kullanıcısına yanıt
    sisteminde onboard(yada oncpu) ekran kartı yoksakart yeni kartlar çıkana kadar dayanmassa çok ucuza zayıf bir kart alırsın. internet-video izleme gibi işlerde yetecektir oyundada yeni kartlar çıkana kadar sıkarsın dişini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

wolfenstein 2 ultra r9 380

17.10.2

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF)

17.11.1

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF)

sistem win 10 1709 mu

• ariva01 kullanıcısına yanıt
    evet 1709
  • rx 580 17.11.1 gta 5 hata verip kapanıyor aynı sorun yaşayan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

evet 1709

radeon 8970m için acaba bi gelişme varmı mobil olarak 15.11.1 betada olmuştu bi sürü oyunda 5-15fps artmıştı
  • ariva01 kullanıcısına yanıt
    notebook kullanmiyorum bilgim yok o konuda.
  • mustafa1300 kullanıcısına yanıt
    Aynı kartla ve sorunla bende karşılaştım bf1 dede hata verdi tekrar eski sürücüyü indirdim

• cemodinho1 kullanıcısına yanıt
    17.11.1 battlfield 1 de yarım saat civarı oynadım problem çıkmadı.
  • yeni sayfa
  • Overwatch sorunu hala giderilmemiş. 6 ayı geçti sanırım. Şuana kadar hiç sorun çıkarmayan amd den artık soğumaya başladım. Sorun amd de olmayabilir gerçi.
  • Beyler sizin dediğiniz DDU olayını ben de yaptım. Sonra 17.4.4 temiz bir şekilde kurdum. Kurup biraz takıldıktan sonra masaüstündeyken PC mavi ekran verdi.

"Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı" diye. (Win 8.1)

Sorun ise, olay günlüğünden baktım şu: Kernel-EventTracing

Hata kodu da: 0xC0000188

İnternette araştırdım, Microsoft sitesinde PC çalışmayı önlemez yazıyor sadece. Çok bilgi yok.

Bu durumu yaşayan var mı ya da bilgisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratdanis -- 15 Kasım 2017; 10:43:12 >
  • quote:

AMD Crimson ReLive Edition 17.11.2 Beta

Support
    /*Star Wars™ Battlefront™ II

İyileştirmeler

/*Radeon ReLive recorded clips may experience green corruption or green screen backgrounds.

/*Radeon ReLive may fail to record when switching a game between Fullscreen and Borderless Fullscreen.

/*Radeon Settings may experience a crash or hang when enabling/disabling AMD CrossFire mode on some select Radeon HD 7000 series graphics products.

/*Radeon WattMan user interface may not reflect overclocked or underclocked values for GPU memory.

/*Radeon WattMan may not apply correct reduced voltage values for some Radeon RX 400 and Radeon RX 500 series graphics products.

/*Secondary extended displays may experience green corruption when resuming from display off or sleep modes.

Bilinen Hatalar

/*Radeon RX Vega Series graphics products may experience a system hang on installation in Multi GPU system configurations. A workaround is to do clean install only for Multi GPU enabled systems.

/*Some desktop productivity apps may experience latency when dragging or moving windows.

/*Tom Clancy's Rainbow Six® Siege may experience an application hang when breaching walls with grenades or explosives.

/*A random system hang may be experienced after extended periods of use on system configurations using 12 GPU's for compute workloads.

/*The GPU Workload feature may cause a system hang when switching to Compute while AMD CrossFire is enabled. A workaround is to disable AMD CrossFire before switching the toggle to Compute workloads.

/*Resizing the Radeon Settings window may cause the user interface to stutter or exhibit corruption temporarily.

/*Unstable Radeon WattMan profiles may not be restored to default after a system hang.

/*OverWatch™ may experience a random or intermittent hang on some system configurations. Disabling Radeon ReLive as a temporary workaround may resolve the issue.

/*Radeon RX Vega series graphics products may intermittently experience stability issues while enabling/disabling HBCC.
    />

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Crimson-ReLive-Edition-17.11.2-Release-Notes.aspx

• 17.11.2 ile bende ki oyundan atma düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanGold

17.11.2 ile bende ki oyundan atma düzeldi.

Yeni driveri nasıl kurdunuz ve hangi oyundan atma sorunu düzeldi, açıklar mısınız ?
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.