Şimdi Ara

AMD Catalyst™ 15.4 Beta(GTA 5) (14.04.2015) yayınlandı (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.084
Cevap
19
Favori
130.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GokhanGulAilesi

quote:

Orijinalden alıntı: eremite

Desktop modelleri de destekleniyo :

http://www.guru3d.com/files-details/amd-catalyst-14-8-whql-%2814-201-1008-august-12%29-download.html

ordaki elemanlar da denemişler kısacası sorun yok . Asıl merak edilen konu AMD neden sadece APU demiş ...

HD7870 ile BF4'te Mantle'ı deneyeceğim birazdan. İnşallah sorunlar düzelmiştir.

Allah cezanı versin AMD! Mantle ile HD7870'te BF 4 gene berbat

GPU'suna kadar birebir aynısı olan R9 270'te Mantle akarken neden böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Acikcasi bende bekleyecem , cunku bu surumde ufak hatalar varsa onlari duzeltip resmi siteye sirf ekran kartlari icin WHQL onayli bir surucu eklenebilir.

bende resmi siteyi beklemekteyim.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eremite

Desktop modelleri de destekleniyo :

http://www.guru3d.com/files-details/amd-catalyst-14-8-whql-%2814-201-1008-august-12%29-download.html

ordaki elemanlar da denemişler kısacası sorun yok . Asıl merak edilen konu AMD neden sadece APU demiş ...

HD7870 ile BF4'te Mantle'ı deneyeceğim birazdan. İnşallah sorunlar düzelmiştir.

Allah cezanı versin AMD! Mantle ile HD7870'te BF 4 gene berbat

GPU'suna kadar birebir aynısı olan R9 270'te Mantle akarken neden böyle?

Alinti yaptim ama yeri gelmisken sorayim , Mantle hala beta olarak mi gozukuyor?

Birde 280x kullananlar bu surucu ile suanda piyasada bulunan butun Mantle destekli oyunlarla uyum ve performans sorunu yasiyorlar mi?

• Hocam ona dikkat etmedim, BF 4'te API'yı seçerken MANTLE/DirectX 11 yazıyor yalnızca, BETA vs. yazmıyor. Yanlış yere mi bakıyorum?
  • SAPPHIRE HD 6570 2GB GDDR3 ekran kartı olan bilgisayarıma catalyst 14.7 yi yükledim acaba doğru mu yaptım yanlış mı? kusura bakmayın hiç anlamıyorum bu driver olayından bir de sitesinde ATI Catalyst Application Profiles 13.4 cap1 var onu yüklesem world of tanksta daha iyi performans alırmıyım? tek oynadığım oyun bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

SAPPHIRE HD 6570 2GB GDDR3 ekran kartı olan bilgisayarıma catalyst 14.7 yi yükledim acaba doğru mu yaptım yanlış mı? kusura bakmayın hiç anlamıyorum bu driver olayından bir de sitesinde ATI Catalyst Application Profiles 13.4 cap1 var onu yüklesem world of tanksta daha iyi performans alırmıyım? tek oynadığım oyun bu.

14.8 driver çıktı ama hala resmi sitede yok. bu yüzden 14.7 yüklemekle doğru yaptın. bugün yarında 14.8 driveri resmi siteye eklerler. world of tanks a gelince oyunu driver falan kurtarmaz. çünkü oyunda berbat bir optimizasyon var. en üst düzey kartlar bile performans alamayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 2 Eylül 2014; 22:25:51 >
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cezaalp kullanıcısına yanıt
    ati catalist 14.8 bf4 3 saat sonunda geç ateş ediyor bazı serverlarda , kilitlendi yeni oyunda .Daha önce 14.7 kulandım hiç bir sıkıntı yoktu yarın tekrardan 14.7 devam edecem.
  • Resmi sitesinde 14.8 whql cıkmaması biraz enteresan
  • microsoft tan onayı alamadı veya driver sorunlu.
  • AMD'nin sitesinde bu sürücünün APU için olduğu söyleniyor, harici ekran kartlarındaki kullanımında bir sorun olmadığı için sitelerde yayınlamayı uygun görmüşler, 14.8 ile sorun yaşamadım ama her ihtimale karşı 14.7 RC3'e döndüm.
  • Bence bu driver yüklenmemeli.
  • Daha gecen gun 14.7 yuklediydim basligi gorunce lan kotayi ziyan ettik yenisi cikmis dedim ama yorumlara bakinca resmi siteye bakinca rahatladim peygamber vitesine aldim Allah kerim
  • Hocam format dahi attım driveri yukledım dedım tekrar kaldırayım aynı sorun olucakmı dıye kaldırdım yenıden baslattı ve ekran yıne birbirine girmiş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

AMD'nin sitesinde bu sürücünün APU için olduğu söyleniyor, harici ekran kartlarındaki kullanımında bir sorun olmadığı için sitelerde yayınlamayı uygun görmüşler, 14.8 ile sorun yaşamadım ama her ihtimale karşı 14.7 RC3'e döndüm.

Üstadım şimdi hangisini kuralım? 14.4 kurulu idi bende, kalsın mı yoksa 14.7 RC'ye geçeyim mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

AMD'nin sitesinde bu sürücünün APU için olduğu söyleniyor, harici ekran kartlarındaki kullanımında bir sorun olmadığı için sitelerde yayınlamayı uygun görmüşler, 14.8 ile sorun yaşamadım ama her ihtimale karşı 14.7 RC3'e döndüm.

Üstadım şimdi hangisini kuralım? 14.4 kurulu idi bende, kalsın mı yoksa 14.7 RC'ye geçeyim mi?

Hocam CCC'de software update bölümünde güncel sürücüyü aratın, kendisi bulacaktır bulamazsa 14.7 RC3'ü kurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/R9-285-Catalyst-Software.aspx

14.30 çıktı

sadece R9 285 için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

14.30 çıktı

sadece R9 285 için.

her kartta çalışıyor sıkıntı yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

14.30 çıktı

sadece R9 285 için.

her kartta çalışıyor sıkıntı yok

Faydaliysa ufacikta olsun performans artiriyorsa kuralim ama bunu nerden anlayacagiz?

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.