Şimdi Ara

Amd Anakart Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 tane anakart arasinda kaldim doğrusu bugune kadar asus m5a97 evo dan yanaydim bugun arkadasimdan gelen bir haberden sonra gene tereddute dustum :) simdi e-sata denilen olay ne kadar faydali nasil kullanabiliriz bilmiyorum ama m5a97evo nun tek ekstra özelligi e-sata cikişlari bunun disinda digerlerinden bir farki yok benim anladigim 3 anakart arasinda tercih sorunu yasiyorum

1) Asus M5A97-EVO 294tl
    2) MSI 970A-G46 220tl
    3)GIGABYTE GA-990XA-UD3 300tl

fiyat farki olarak arada pek birsey oynamiyor zaten msı ın neden bu kadar fiyat farkli oldugunu tam anlamis degilim surekli diyorum dandik mazememi kullaniyorlar diye :S neyse bu 3 anakartin hangisini almak daha mantikli veya e-sata cok kullanisli bir özellikmi anlamadim gitti

• cf felan ile uğraşcaksan gigabyte daha iyi ama o olmaz dersen 2. seçenek asus olsun son seçenek msi olsun gerçi bu markalar arasında pek kalite farkı yoktur
  • cf ile ugraşmayı hic dusunmuyorum msi sadece fiyatı uygun geldi aslinda aslinda soyle desem daha iyi bu özelliklerle ama tek ekran kartı takilan baska anakart warmi herhalde fiyati daha uygundur :)
  • GIGABYTE GA-990XA-UD3
  • asusdan cayalim diyorsunuz yani :D anlasildi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: toruk_makto

quote:

Orijinalden alıntı: ryu96

http://www.teknobiyotik.com/donanim/anakart-mainboard/gigabyte-ga-990xa-ud3-amd-990fx-am3-ddr3-usb3-sata3-atx-anakart.html

8+2 faz

bu 10 faz ne anlama geliyor?

Fazın fazla olması daha iyi oc yapmana yarar.

• Hocam fazın fazla olması işe yarıyordur da nedir bu faz? benimki kaç faz nasıl öğrencem. Neyin fazı bu azıcık bilgi verirsen sevinirim.
  • anlaşıldı arkadaslar sağolun :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.