Binbaşı
14 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
358310 Gün Cezalı
357357 gün 10 s. 39 dk. kaldı
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar elimde Nikon D7000 var ve LCD ekran da ön izlemeli fotoğraf çekerken kırmızı bir pixel var hiçbir şekilde gitmiyor araştırdım sıkışmış pixel olduğuna kanaat getirdim. Şimdi sorum şudur bu ürünün garantisi var ben bu ürünü göndersem tamir edilebilir mi yoksa değişim mi yapılır? Başına gelenler yazarsa çok sevinirim teşekkürler.
Merhaba herkese şimdiden iyi bayramlar, bende E7400 işlemci, G31M-ES2L anakart ve high power 650 watt güç kaynağı var ikinci el ekran kartı araştırıyorum. Aklımdaki modeller şunlar:

GTX 465-470-550ti-560ti
HD 6850-6870-5850-6950

Özellikle 6950 konusunda bir sorum olacak alsam bu kartı işlemci dar boğaz yapar mı?
Merhaba dostlar, bugün hd 4890 ve e7400 işlemci aldım bilgisayarı açıp sıcaklığa baktım bir de ne göreyim masaüstünde işlemci 55.. ekran kartı,evet şaka değil, 75 derece.. İşlemcinin termal macununu bugün yeniledim ancak sonuç bu ekran kartı da çok zor durumda. ne yapmalıyım
Herkese iyi pazarlar, bilgisayarımda bir problem var belkide değil tam bilmiyorum ancak sorun şu bazen bilgisayarı ilk açtığımda ekran çok aşırı parlak oluyor düzeliyor daha sonra ancak sorun canımı sıkmaya başladı. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Herkese iyi pazarlar, bilgisayarımda bir problem var belkide değil tam bilmiyorum ancak sorun şu bazen bilgisayarı ilk açtığımda ekran çok aşırı parlak oluyor düzeliyor daha sonra ancak sorun canımı sıkmaya başladı. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Arkadaşlar bu iki makineden birisini alacağım ancak karar veremedim video çekmeyeceğim sadece fotoğraf. Sizin görüşleriniz nelerdir?
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 3000 TL bütçem var +100 koyabilirim amacım gezdiğim yerleri fotoğraflamak 18-55 işimi görür sanırım hangi makineyi önerirsiniz? Aklımda 70D ve D7100 var ancak sizin görüşlerinizi ve farklı önerilerinizi de bekliyorum.

Teşekkürler
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 3200 TL bütçem var ve sizinde fikrinizi almak isterim. Bu fiyata en uygun D-SLR hangisi olur?
Arkadaşlar merhaba Y580 var bende. Normalde FIFA 2013'ü oynarken kasmıyordu GTX 660m ile açıyordu ancak bugün oyunu açtığımda GTX660m ile açmadı oyunu kapatıp nvidia denetim masasında gerekli ayarı yaptım, oyunu sağ tıklayıp yüksek performanslı nvidia işlemcisiyle çalıştır diyorum ancak olmuyor 314.22 sürücüsünü kullanıyorum ama sorun nerede
Arkadaşlar FTP site kurdum IIS'den ben girebiliyorumftp://192.168.1.100 yazarak ancak dışarıdan birisi benim ip adresimi yazdığında bağlanıyor ama kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra dizini göstermiyor bağlanmıyor bir türlü nasıl çözebilirim bu sorunu
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Nokia C6-01
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Wii
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.404
İkinci El Bölümü Mesajları: 131
Konularının görüntülenme sayısı: 47.666 (Bu ay: 218)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.