Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.575
Cevap
189
Favori
1.252.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dahili Intel GPU yüzünden oluşuyor bu problem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayagi iyi olmus relive ayrica oc aracida daha stabil hale gelmis ben begendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.C.B -- 10 Aralık 2016; 21:22:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Driverını güncellesem yada silsem çözülürmü intel gpu nun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NowOrN3wer kullanıcısına yanıt
    Silmek çözebilir emin değilim ama belirteyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Relive a geçtikten sonra radeon ek ayarları açılmıyor.Radeon ek ayarları açılamaz diye hata veriyor neden olabilir
  • Relive özelliği için kurdum. İyi hoş güzel kayıt ediyor ama daha önce bahsettiğim H264 sorunu tekrar başladı. Yani video oynatıcı vb kullanımlarda saat hızını düşürüyor sistem otomatik video kapatınca tekrar normal saat hızlarına geçmesi gerekirken düşük saat hızında takılı kalıyor. Relive'den önceki sürücü ile bu çözülmüştü. Tekrar görmek canımı sıktı. Bug bildirimi yaptım umarım hotfix sürümlerinde çözerler. Ayrıca bir kaç özellik ile obs'nin yerini alabilir yayın yapanlar için.
  • masaustunde 3.49 dk video cektim 60 mb oldu.birilerine bak kardesim boyle yapacan ya da bir seyler gostermek icin guzel.oyun ici(project cars) 2 dk cektim 400 mb oldu.yuksek profilde cam gibi cekiyor ama bu kadar cam cek youtube'a yukle yine camur gibi olsun bence gerek yok daha dusuk profilde yer tasarrufu yapilabilir.orta kalitede 2 dk 150 mb oluyor(oyuna oynanisa gore degisebilir) youtube'a yuklemek icin fazlasiyla yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 11 Aralık 2016; 13:40:59 >
  • http://www.3dmark.com/3dm11/11813006

3DMark 11 te grafik scorunda 300 civarı bir puan artışı sağladı. Oyunlarda bariz fark ettirecek bir başarım olmasa da fazla performans göz çıkarmaz %4, %4 tür.
  • Bende bir değişiklik olmadı. Yine bu civardaydı. Skordaki fark bellek hızından kaynaklı herhalde.

http://www.3dmark.com/3dm11/11814821
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Bende bir değişiklik olmadı. Yine bu civardaydı. Skordaki fark bellek hızından kaynaklı herhalde.

http://www.3dmark.com/3dm11/11814821

Bellek hızı + bellek miktarı. 8 gblık modeller daha iyi performans veriyor 4 gb lık modeline nispeten.

Bir de şu yeni aldığım işlemciyi verimli kullanabilsem htyi kapatmak zorunda kaldım.
  • Önceden Heaven Benchmark 4.0 1430 civarı alırken bu sürücüyle 1510 skor aldı.
  • R9 290 ekran kartım var.Bu sürücüyü yükledim,win 10 açıldı masa üstü geldi direk siyah ekranda kaldı.Ne yaptıysam düzeltemedim.Güvenli modda açıp tüm AMD yazılımlarını manuel silmek zorunda kadım.16.11.5'e tekrar döndüm.Bana yaramadı bu sürücü.
  • Sürücü sorunlu sakın kurmayın.16.11.5'e geri döndüm.Fps'ler yarıya düştü 280X'te.
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    hangi oyunda dustu?ben 280x'i rise of the tomb raider karsilastirdim 16.11.5 ile bir degisiklik yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

hangi oyunda dustu?ben 280x'i rise of the tomb raider karsilastirdim 16.11.5 ile bir degisiklik yok.

Battlefield 1'de fps yerlerde.16.11.5'te 75-100 fps arası alıyorum 2 ayar medium gerisi ultrada,16.12.1'de 40-60 fps arası alıyorum.
  • Sanki gta'da biraz performans artışı var yada bana öyle geliyor.rx 470
  • Galiba biraz sabretmek gerekiyor yeni sürücünün düzene oturması için.Hotfixlerin çıkmasını bekleyin derim.Bir de Afterburner kullananlar acaba Relive'de bir sıkıntı yaşadılar mı? Ben fan ayarlarını Afterburner ile yapıyorum,bazı kullanıcılar yeni sürücüden sonra Afterburner ayarları kaydolmuyor yada hiç açılmıyor demişler.Doğru mudur acaba burada aynı sorunları yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 12 Aralık 2016; 15:46:51 >
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    aynen ben yeni sürücüyü kurduktan sonra afterburn'dan fan ayarları gitti hiçbir şekilde yapılamıyor bazı crakli oyunlarda sıcaklıktan dolayı oyundan atmalar olmaya başladı fan ve sıcaklık kontrolü olmadığından steam oyunlarımda da fps düşüşleri yaşadım kartım msir9 380 4g - win10 pro sistemde
  • 390 kullanıyorum sorun yok net fark ettiğim gelişmelerden biri mirrors edge catalyst deki performans artışı çok iyi.
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    Hocam chill özelliğinden kaynaklanıyor olabilir.
    DDU ile temiz bir sürücü kurulumu yapmadıysanız belki sebebi o.
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.