Şimdi Ara

Amd A10-7870K rx 570 performasnsı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.işlemcim Amd A10-7870K ve ekran kartımda RX 560 2gb GDDR5 idi.Oyunları belli bir performansta oynuyordum örneğin PUBG Lite gibi daha sonra rx570 4gb aldım fakat PUBG Lite oynarkan ara ara takılmalar yaşıyorum.Acaba işlemcim darboğazamı girdiki?Eğer girdiyse işlemci tavsiyeniz nedir?

Sistemim:

AMD-A10 7870K 3.9 Ghz 4 mb işlemci
    4x2 DDR3 2133 Mhz ram
    MSI A68HM P33 V2 Anakart
    Termaltake 500 Watt PSU
    360 GB SSD

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shareware_cun -- 24 Ocak 2020; 15:20:53 >

• O anakarta yeni işlemci almak yerine butce el veriyorsa hepsini değiştirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafik kalitesini en yükseğe çekin,az da olsa azalır.İşlemciye overclock da yapılabilir.Bence AM4 bir sistem kurun en kısa zamanda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hib.96

O anakarta yeni işlemci almak yerine butce el veriyorsa hepsini değiştirin
    Hedefim komple yükseltmek ama şu an sadece Ekran kartını değiştirebildim.parça parça güncellemek istiyorum aslında ama biraz daha bekleyip yaza doğru olur ancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: shareware_cun

Hedefim komple yükseltmek ama şu an sadece Ekran kartını değiştirebildim.parça parça güncellemek istiyorum aslında ama biraz daha bekleyip yaza doğru olur ancak

Alıntıları Göster
    İşlemci hızıyla hiç oynamadım ama sıkıntı yaparmı acaba?
  • shareware_cun kullanıcısına yanıt
    Bütçenize göre alabileceğiniz ekran kartı rx570 ise alıp deneyebilirsiniz ama darboğaz can sıkabilir. İşlemi hızıni artırmanız cok etki etmez. Ekran kartını aldıktan sonra diğer parçaları da satıp yenileyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten alacagınız max islemci 7890K ki o da 100-200 MHZ fark eder.Eger takılmalar gecmiyorsa daha guncel bir sisteme gecmenizde fayda var.
  • FPS Droplar zaman zaman oluyor artık bu şekilde iader edicem yaza bu sistemi komple satıp yeni güncel sistem alıcam zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.