Şimdi Ara

AMD 7850-7870 Kullananlar Kulübü (Türkiyenin Efsanesi)--(302 Kullanıcı) 05.11 GÜNCEL!! (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
27
Favori
189.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de asus hd7850 direct cu almış bulunmaktayım. Pazartesi günü geliyor makina. Ekleyebilirsiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: halog

Arkadaslar asus pci wifi kartim var. Driverini kurduktan sonra problemsiz bir sekilde wifi agina hizla baglaniyor. Fakat sonrasinda sisteme 7850nin driver diskini kurdugumda internete baglanmiyor. İnternet cokuyor yeniden baglanmiyor.
    Once ekran kartini sonra wifi driverini kurup denememe ragmen sonuc yine husran. Fikir verecek olan onerisi olan varmi?

Fikri olan yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam beni de eklerseniz sevinirim SAPPHIRE HD7850 Dual-X O.C. satın alarak aranıza katıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

Şu son driverlar ile 7850 çok tatlı oldu ya. 1GB 7850 Stock + 8 Gb Ram + 3.8 Ghz Phenom 955'le Gta Iv'ü 2560x1024'de 35-40fpsle oynayabiliyorum. Gta Iv'de enbseries, realizmiv ve extreme graphics kurulu. Bir metro last light canına okuyo. Onu tek monitör oynuyoruz. :D

Son driverlar derken Hangi driveri kullanıyorsunuz ben 13.4 kullanıyorum güncellemelimiyim ?

Bendeki 13.6 Beta2, sıkıntı çıkarmadı.
  • merhaba ben de 7870xt aldim eklerseniz sevinirim

• Arkadaşlar kartım Msi 7850 OC. Afterburner'da voltaj sekmesi blokeli? Açmanın varmı yolu?

• ekleyebilirsin hd7850 2gb gddr5 256bit o.c. edition
  • Bende de msi 7870 oc lu var suan memnun degilim Bf3 de çok reset aliyorum anakart ve ekran karti arasında ses yada on board Grafik karti cakismasi yasiyorum yalnız Yakinda yeni anakartim ile oc attiricam 1050-1200 degerlerini 1100-1250 de oyuna girmedigim sürece Aida testlerinde sorun yasamiyorum isinma sorunu yok suana kadar Bf3 ultrada 55 üzerine cikmadi isisi yalnız Kasa havalandirmasi ve fan sayisi onemli

• quote:

quote:

Arkadaslar asus pci wifi kartim var. Driverini kurduktan sonra problemsiz bir sekilde wifi agina hizla baglaniyor. Fakat sonrasinda sisteme 7850nin driver diskini kurdugumda internete baglanmiyor. İnternet cokuyor yeniden baglanmiyor.
    Once ekran kartini sonra wifi driverini kurup denememe ragmen sonuc yine husran. Fikir verecek olan onerisi olan varmi?

Fikri olan yok mu?

ikisi içinde güncel sürücüyümü kurdun.
  • eeuuw bende varım :)
    "Sapphire HD7850 (O.C.) 2GB DDR5"

birde arkadaşlar benim kartın içinden promosyon kodu çıktı scs gold membership diye işte girin üye olun ücretsiz oyunlara erişim sağlayın diye de ben bu ücretsiz oyunları bir türlü alamadım tam olarak ne yapmam gerekiyor biliyormusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rk0 -- 22 Haziran 2013; 7:59:31 >
  • eklermisin sapphire hd 7850 2gb o.c :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

Arkadaşlar kartım Msi 7850 OC. Afterburner'da voltaj sekmesi blokeli? Açmanın varmı yolu?

Aramızda bu kartı kullanan çok. Afterburner tweakleri falan yaptım ama Afterburnerda voltaj kısmı kapalı. Yardımlarınızı bekliyorum...

• HaypurTiryading kullanıcısına yanıt
    aftereburner ın son beta sürümünü yükle settings kısmında voltage unlokc ve unoffical overclock sekmelerini işaretle açılması lazım eğer olmazsa sapphire trixx programının son sürümünü yükle onda herşey açıktır
  • Sağolasın hocam. Afterburner açmıyor bu meretide trixx voltajı stock olarak 1075 okudu. 1225'e kadar yolu var dedi. Ancak alet yükte tam hızlara çıkmıyor? Furmark'da gpu burn in'e soktuğum zaman core'da memory'de 150mhz'de çakılı kalıyor. Msi kombustordada durum aynı.
    gpuz yi aç dostum orda bus interface yazan kısımda soru işareti var ona tıkla start render test de sonra sensor kısmına tıkla gpuve momory load ve hızları izle ve oc yapıp değişimleri gözle kumbustor işe yaramaz onu yerine gputool programını kullanabilirsin
  • Şu değerler normal mi?
    http://www.ozone3d.net/benchmarks/furmark_192_score.php?id=131610

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaypurTiryading -- 22 Haziran 2013; 11:36:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gustav

quote:

quote:

Fikri olan yok mu?

ikisi içinde güncel sürücüyümü kurdun.

Evet bunu da denedim. Güncelleştirmeleri kapatıp da denedim. Sonuç değişmiyor. İki bileşen sorunsuz çalıştığı için değişim/iade yapma şansım da yok.

normalde stabilite için biraz daha sıkıştır kartı yada o hızlarda oyun oyna stabil olup olmadığı belli olur
  • benide ekleseniz
  • Kart stabil ama ramleri takoz çıktı. Gündelik olarak 1200 / 5000 kullanmayı düşünüyorum.

Diğer 7850'ler ile nasıl performans farklarına bakarım? Sizinkiler mesela? Furmarkda benchmark 720 yapan var mı?

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.