Şimdi Ara

AMD 7850-7870 Kullananlar Kulübü (Türkiyenin Efsanesi)--(302 Kullanıcı) 05.11 GÜNCEL!! (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
27
Favori
189.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
Giriş
    https://www.techpowerup.com/download/bios-flashing/

Buradan ati amd için bios flashing indirin, aynı sitede bios dosyaları vardır. Bios dosyaları içinde kartın fotoğrafı da var. Aynı kartlı dosyaları flashlayıp deneyin, belki düzelme olur. Macuna kadar komple bakım yapın olmazsa.
    Yine olmazsa işlemcisi bozulmuş ya da soğuk lehim olabilir. Kartı fırınlamak ya da ısı tabancası varsa uygun şekilde ısıtmak lehimlerin düzelmesini sağlayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 25 Mayıs 2018; 15:8:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

https://www.techpowerup.com/download/bios-flashing/

Buradan ati amd için bios flashing indirin, aynı sitede bios dosyaları vardır. Bios dosyaları içinde kartın fotoğrafı da var. Aynı kartlı dosyaları flashlayıp deneyin, belki düzelme olur. Macuna kadar komple bakım yapın olmazsa.
    Yine olmazsa işlemcisi bozulmuş ya da soğuk lehim olabilir. Kartı fırınlamak ya da ısı tabancası varsa uygun şekilde ısıtmak lehimlerin düzelmesini sağlayabilir.
    Teşekkürler, kart hiç açılmıyor şuan komple gitti.

Zotac 1050 ti aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

Teşekkürler, kart hiç açılmıyor şuan komple gitti.

Zotac 1050 ti aldım.

Alıntıları Göster

İnşallah benim dediklerim ile alakalı değildir. Öyle bir yazmışsınız ki, bir an kendimi suçlu hissettim. Geçende bir arkadaşımın ekran kartı görüntü vermeyi durdurmuş. Macun yenileme ve fırınlama yaptım. Az görüntü veriyor, sonra gidiyor. Fazla belli süreden sonra kurtarmak imkansız oluyor. Özellikle aşırı tozlu ortamda ve temizlenmeden saklanırsa. Bence arkadaşımınki de tozdan gitti büyük ihtimal, durum onu gösteriyordu. Fan işlemez hale geliyor, ya da yavaşlıyor ve chip kızarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

İnşallah benim dediklerim ile alakalı değildir. Öyle bir yazmışsınız ki, bir an kendimi suçlu hissettim. Geçende bir arkadaşımın ekran kartı görüntü vermeyi durdurmuş. Macun yenileme ve fırınlama yaptım. Az görüntü veriyor, sonra gidiyor. Fazla belli süreden sonra kurtarmak imkansız oluyor. Özellikle aşırı tozlu ortamda ve temizlenmeden saklanırsa. Bence arkadaşımınki de tozdan gitti büyük ihtimal, durum onu gösteriyordu. Fan işlemez hale geliyor, ya da yavaşlıyor ve chip kızarıyor.

Alıntıları Göster
    Puhahah biraz öyel olmuş pardon. Kart ard arda 2 3 kere kapandı. Sonra açılmadı bir daha. Bir ara tamirciye götürürüm belki.

• Selam arkadaşlar,kartı kullanılmayacak durumda olan veya kenara atan varmı acaba?

Benim aletin fanı kırıldı bir ufaklık yüzünden,fanıda bulamıyorum hiçbir yerde,fanı sağlam olup verebilecek varmı acaba aranızda?

Bendeki Powercolor PCS+ 7850 ama sanırım Msi vs yada 7870 fanıda da olur. 4 pin 87mm fan
     AMD 7850-7870 Kullananlar Kulübü (Türkiyenin Efsanesi)--(302 Kullanıcı)  05.11 GÜNCEL!!
  • XnetaS kullanıcısına yanıt
    2. el sitelere, letgo filan baktınız mı. Bazen arızalı 5-10 tl ye satıyorlar. Ya da elektronikçiler çarşısına gidip, en uygun fanı alıp, başka şekilde kendiniz tutturun. Görüntü önemli değil bence.

Size bir tane buldum gibi¿
    https://letgo.onelink.me/O2PG/28835bf0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 1 Ağustos 2018; 9:30:10 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Arızalı ekran kartlarınızı satmak isterseniz özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaan.64 -- 13 Ağustos 2018; 1:23:44 >
  • Selamun aleyküm arkadaşlar bir sorunum var birtürlü çözemedim sebebini. Sistemimde amd HD 7850 ekran kartı kullanıyorum en son 6 ay kadar önce kasanın içini açmıştım hiçbir sıkıntı yoktu fakat 3 gün önce tekrar kasayı temizlemek için açtığımda ekran kartını fanının biri dönmüyordu.Bilgisayarı açtığımda 1 2 saniye kadar dönüp duruyor fan.Fan hız ayarını %85 getirdiğimde dönmeye başlıyor ama %85 in altına çektiğimde tekrar duruyor. Diğer fanda sıkıntı yok o sürekli dönüyor.Güncellemeyle mi alakalı bilemedim sürücüyü kaldırıp tekrar yükledim değişen bişey yok.Temizleyip yağladım yine aynı hatta virüsden mi kaynaklı diye düşünüp format attım yine aynı. Çok rica ediyorum yardım edin.Sıkıntı ne???

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.